Ik zat ook met die vraag vorig jaar en had 2 best prijzige aangeschaft.... maar die vd Hema blijken na eigen test echt super te zijn en ook voor een mooi prijsje!, vooral qua maat is het belangrijk dat de mouw gaten niet te groot zijn en die vd hema heeft bij de rits een extra stukje stof dat het niet tegen kinnetje kan gaan schuren. Voor de kleintjes is 50/62 (?) fijn die witte gevoerde voor de winter en ik had een trappelzakje va 4 mnd 68/80 vd hema en diebevallen echt super!!! succes grt hummie
Die had ik ook gekocht Linda en idd ook ik kreeg hun armpjes er niet in! Ook veel te lange mouwen en aan het einde veel te smal. Dus kheb ze teruggebracht en bij de prenatal 2 heeele fijne gekocht. Waren in de aanbieding voor 14 euro per stuk! Leuk dus! Met goeie armpjes
Ben dus niet de enige die de armen niet door de winterslaapzak van de Hema krijg! Wat een onding en dat terwijl de andere slaapzakjes van de Hema wel fijn zijn Helaas kan ik hem niet meer terugbrengen. Misschien dat ik mijn zus er nog blij mee kan maken.
Ik heb de hema slaapzakken, Zijn echt goed! heb geen problemen ermee dat mijn dochtertje der armen er niet in passen. Ze zijn nu in de aanbieding bij de hema.
Ook wij krijgen zijn armpjes er moeilijk in in de slaapzak van de Hema. Wij hebben die blauwe met auto's erop. Uiteindelijk lukt het wel, maar niet normaal hoe moeilijk dat gaat.
Ik herken het probleem! Het lukt wel hoor, maar met wat moeite. Die witte van de Hema heeft dat probleem niet, daar krijg ik 'm gemakkelijk in. Verder bevallen de slaapzakken prima! Hij is heerlijk warm en slaapt er goed in. Denk dat ik ook nog wel een keer een slaapzakje van Prenatal uitprobeer.
Ik heb toevallig ook een slaapzak gekocht vandaag bij de hema met mouwen ook,ik vraag me alleen af hoe jullie kindjes erin slapen met pyama gewoon eronder?is het dan niet te warm?
Voor ons heeft de snoozzz geweldig geholpen. Ons zoontje sliep veel rustiger en wij ook. Is gemakkelijk te wassen en kan je ook meneemen bij een nachtje logeren, dan heb je geen campingbedje nodig.
Misschien stom maar bij de Ikea hebben ze ook slaapzakken.. Had er toen 1 gekocht om uit te proberen en t valt me helemaal niks tegen. Ze zijn vrij dik en blijven na t wassen ook erg mooi..
ik heb ze van de v&d die zijn heel fijn en ook lang genoeg dat je er een poosje mee kan doen ze blijven in de was goed en mooi en ze zijn snel droog als je ze ophangt na het wassen
Hier ook de autoslaapzak van Hema, hij is lekker warm(flannelen stof) maar idd smalle mouw dus me zoon kan geen hele dikke pyama aan eronder anders krijg ik z'n armpjes er niet door. Ik zat te denken om t bij de mouwtjes open te knippen een beetje.