Hallo allemaal, Welke slab vinden jullie ideaal voor het geven van fruit en groentehapjes? Ik dacht dat een hard plastic slab wel handig was ( blijft goed op z'n plaats, makkelijk schoon te maken) maar dit blijkt eerder een leuk speelgoedje! Ook sluit de slab niet goed af, waardoor de worteltjes vandaag overal zaten waar ze niet hoorden te zitten. Wat voor slab gebruiken jullie?
Gewoon zo'n simpele stoffen met touwtjes die je in t nekje moet strikken. Heb wel ook zo'n plastic slabbetje, maar die sluit inderdaad nog niet aan.
Ik gebruikte altijd de badstof slabben van de zeemnan. Zijn lekker groot met een striksluiting in de nek. Kosten haast niks.
Ik heb pas slabben gekocht van Mum2Mum. Die kunnen 40 cc aan vocht opnemen! (nog niet uitgeprobeerd, maar het wordt beweerd) Ze hebben een waterdichte achterkant, want anders wordt de kleding onder de slab ook gewoon nat. Dat gekwijl ook de hele tijd!
Bibetta, die is echt super fijn! Is met een opvangbakje tegen knoeien..vaak loopt t namelijk zo van de slab af als t dunnig is. Dat had ik bij die van Silly Billy iedere keer. Als je klaar bent met eten geven spoel je de slab even af en hang je hem even buiten over de schutting en hij is binnen een uurtje weer klaar voor gebruik. En anders even op de verwarming dan is ie ook zo droog. Eens in de week doe ik ze dan echt in de wasmachine..eerder is niet nodig als je hem goed afspoelt. Wij hebben ze gekocht toen mijn zoontje 1 was en nu is hij 4 en gebruiken we ze nog steeds voor dochter en ze zien er nog prima uit. Klittenband ook nog prima.
Hier ook silly billyz, ik heb met en zonder mouw, maar gebruik alleen nog die met mouw. In het begin is een mouw nog niet echt nodig, maar zodra ze zelf gaan eten is het heel handig. Ik heb er ook een van mom2mom, maar die ziet er na een paar keer gebruiken/wassen viezig uit.
In het begin silly billyz, maar toen ze later zelf stukjes in haar mond ging stoppen (en er weer uit laten vallen) de siliconen slab van baby bjorn. ideaal! Is zachter dan plastic en is verstelbaar, dus sluit goed af zonder te snijden..Sinds we die in gebruik hebben liggen alle andere slabben in de kast weg te rotten.. na het eten even afspoelen en af en toe in de vaatwasser en hij ziet er na een half jaar nog nieuw uit..
Ik heb die badstoffen van de zeeman. Goedkoop, handig en kan je makkelijk op 95 graden wassen. Ik heb die van VIB ook, maar die zien er alleen mooi uit