Hoi dames, ik heb even een vraagje dat iemand misschien wel weet, ik weet niet zo goed welke speen ik moet gebruiken voor de fles mijn zoon is nu 3 weken oud en is erg gulzig met drinken de difrax s speen gaat te snel en de avent fles te langzaam ik heb ook al de 123 speen van de difrax geprobeert maar daar wordt het gat op den duur ook te groot van. Hij krijgt omneo voeding van de nutrilon. wie weet hier een oplossing voor? want of hij is niet verzadigt of valt halve wege in slaap, wie kan me helpen? groetjes marloes
Van de Aventfles het gaatje íetsje groter maken? En de dop niet te vast draaien hè Na vastdraaien weer een klein tikje los kan helpen.
Toen ik destijds met hetzelfde probleem zat heb ik speen gebruikt van Avent de 123 standen speen. Ik gaf hem telken stand 3. Wat ik overigens heb ontdekt is dat de 123 standen speen van kruidvat eigenmerk ook heel erg goed is. Heb dit sinds een paar dgn ontdekt. Avent kost 4,95 en kruidvat 1,99 . Heel veel succes!
Ik gebruikte in het begin de kleinste speen van het kruidvat, deze heeft een kleiner gaatje dan die van Difrax S.