Haai Dames Mijn dochter wordt morgenvroeg geopereerd. Nu zit ik met een paar dingetjes. Ze mag niet meer drinken vanaf 2 uur `s nachts. Normaal gaat ze om 22u ten laatste slapen en slaapt ze tot 6uur, krijgt dan voeding. Maar dat mag u dus niet. Zal ik haar langer wakkerhouden? Of rond 1.00 nog eens wakker maken voor een voeding? Of gewoon laten slapen en zelf kijken wat ze doet? Mijn moeder gaat mee omdat mijn partner moeilijk vrij kan nemen deze weken. Nu ik heb geen rijbewijs. Mijn moeder woont een halfuur van het zkh af. Van hieruit is het een uur. Is het slimmer om bij mijn moeder te gaan slapen? We moeten om 7uur daar zijn, dus mijn moeder zou al om half 6 moeten vertrekken om ons te komen halen. Graag tips en advies!
Ik zou sowieso bij je moeder gaan slapen om haar tegemoet te komen. Het scheelt haar toch een uur eerder opstaan En ik zou het gokje wagen en je dochter door laten slapen. Gewoon om 22:00 een laatste voeding voor je haar op bed legt.
Ik zou zeker bij je moeder overnachten. Is voor jullie allebei waarschijnlijk een stukje rustiger. Het ligt heel erg aan je kind of je wel of niet snachts nog een voeding moet geven. Mijn zoon vroeg nooit om zijn flesje maar vrienden van ons hun dochter begon te gillen zodra ze wakker was totdat er een voeding inzat.
Dit zou ik ook doen, zo rek je iets de tijd dat ze honger zal krijgen, naar 9.00 uur (hoop je dan) maar dan ligt ze als het goed is al op de operatiekamer. In elk geval veel sterkte voor morgen.
Ik zou ook bij je moeder gaan slapen en er dan voor kiezen om haar om 22.00 haar voeding te geven. En rond 01.30 even kijken of ze nog wat wil drinken. Misschien niet omdat ze nog voldoende vol zit. Succes morgen en sterkte!
Thx dames. Wat een gedoe ook dat nuchter zijn. Ik ga haar proberen slapend in de maxicosi te leggen morgenvroeg. Aankleden is toch voor niks nodig.
Idd om een uur of 1 nog een fles geven. Dit kan vast ook wel op de 'droomvoeding' manier. Gewoon de speen in haar mondje doen en wie weet gaat ze automatisch drinken. En dan stilletjes weer weglopen, dus niet uit bed halen en de lamp aandoen. Slapend voeden eigenlijk. Succes igg!
Ik heb er geen ervaring mee. Maar ik wil je veel succes wensen, ik hoop op een geslaagde operatie, en een goed herstel! Knuffel voor je kleintje!
Ik zou het helemaal anders doen. Ik zou vanavond rond 21.00 uur naar je moeder gaan. Daar aankomen en dan nog even spelen (15 minuten om haar wat wakkerder te krijgen en dan rond 23.00-24.00 laatste fles. En dan slapen. Dan heb je het allemaal net wat opgeschoven en heb je morgenvroeg waarschijnlijk geen probleem. Sterkte morgenvroeg
Mijn dochter was even oud als jou dochter toen ze een operatie kreeg. Mijn advies is niets anders doen dan normaal. Niet eten/ drinken in haar bijzijn. Neem genoeg spullen mee ter afleiding, eventueel iets waar ze normaal nooit mee speelt oid. Onze dochter mocht tot 2 uur voor de operatie nog heldere vloeistoffen, water, thee, ranja ed. Ik heb haar een beetje water gegeven want thee en ranja kreeg ze nog niet. Wij zagen er heel erg tegenop, en dachten dat het drama zou worden ivm trek. Maar er was niks aan de hand en we konden haar goed afleiden. Sterkte!
Toen mijn dochter buisjes kreeg moest ze ook nuchter zijn. Ik heb toen 's nachts nog een voeding gegeven die ze slapend wegdronk (bv) en 's ochtends zijn we gelijk uit bed gegaan toen ze wakker werd (normaal komt ze even bij ons in bed om te drinken en te kroelen enz). Verder hebben we niet gegeten waar ze bij was. In het ziekenhuis was zoveel afleiding dat ze niet eens aan eten of drinken dacht, dus dat ging prima! Succes!
Caitlyn kreeg met 8 maanden buisjes en die heb ik nog even een wakker gemaakt en een voeding gegeven op de laatste tijd dat dat nog mocht Hele nacht niet drinken en dan 's ochtends nuchter moeten blijven, leek me niet zo'n fijne voor d'r