Ik bedenk me al een tijdje hoe zal het gaan met de vakantiepark poesjes? Er was een superleuk topic over iemand die op vakantie een zwangere poes hadden "gevonden" en daarvan kittens kreeg. Uiteindelijk mee naar huis genomen en 1 kitten ging naar broer/zus waar nogal wat om te doen was Maar nu mijn vraag... hoe gaat het nu? Ze zullen wel al aardig gegroeid zijn! Dus weet iemand nog wie het was?
Hé wat leuk! Ja klopt dat is mijn topic, ik heb er nog een hele tijd foto's geplaatst en wat updates geschreven. Maar uiteindelijk is het gesloten denk ik. Op Koningsdag heeft de mamapoes toen jongen gekregen idd. Mamapoes is nog steeds bij ons, en het katertje Jack ook. Jack is alweer 8,5 maand, hij is al groter dan z'n moeder en als hij de kans krijgt drinkt hij nog steeds bij haar. Soms duwt ze hem weg, maar vooral s'avonds als Angel zelf heerlijk voor het warme haardje ligt te slapen, dan ziet hij z'n kans waar, en loopt hij even later met een natte melk snoet rond Het is echt zo'n lief stel samen. Ze zijn echt dol op elkaar, liggen veel samen, maar zijn ook wel jaloers op elkaar, zit je de één te aaien of te kroelen, komt de ander luid mauwend aan "zo van jah halooooooohhhh, en ik dan aandaaaacht! Als ik s'ochtends beneden kom (als eerste) dan zitten ze al voor de woonkamerdeur als ze me horen aankomen. Zodra de deur open gaat, liggen ze beiden op de rug met de pootjes in de lucht omdat hun buikjes geaaid moeten worden Het is net alsof ze altijd al hier geweest zijn, ze luisteren allebei belachelijk goed, zijn enorm aanhalig, knuffelig, willen heel graag op schoot liggen bij ons. Brengen balletjes en speeltjes die we dan moeten weggooien en komen ze 100 x terugbrengen Ik merk de laatste weken dat Jack probeert of hij z'n moeder de baas kan ofzo. Dan ligt ze heerlijk te slapen en dan besluipt hij haar, of hij loopt langs en springt vol bovenop haar. Ze geeft hem dan echt op z'n donder, hij krijgt een paar rake tikken om z'n oren en hij druipt dan af. Om binnen 10 seconden weer terug te komen en haar kopjes te geven Waarna Angel hem dan uitgebreid wast..echt zo lief! We zijn echt zo blij dat we ze meegenomen hebben, alsof het zo heeft moeten zijn. Angel heeft onlangs 9 tanden en kiezen laten trekken. We wisten in het begin al dat haar tandvlees niet al te best was. Maar we hebben haar eerst de tijd gegeven om helemaal te herstellen van de geboorte van de kittens. Alles is helemaal goed genezen in haar bekkie, ze lijkt er weinig last van gehad te hebben.
Ben ik vanmiddag aan het strijken, en Jack wou iedere keer op de strijkplank springen. Ik steeds nee zeggen. Ging hij bij m'n voeten liggen. Super netjes Ben ik de was boven aan het opruimen en tref ik hem 10 minuten later zo aan.. Het blijft een kat natuurlijk...
Echte poepies! Ja toen de kittens 9 of 10 weken waren is mamapoes gesteriliseerd. En Jack is ook al heel vroeg geholpen Niet iets wat je moet vergeten nee
Ohh wat superleuk! Wat een gezellige schatjes! Ik begrijp nooit dat mensen zeggen dat katten zich niet hechten aan hun baasje. Echt wel!
Ze zeggen wel eens dat katten hun eigen huisje uitzoeken..... Bij jullie hebben ze een gouden mand uitgezocht! ❤ Wij hebben een paar jaar geleden ook een zwerfpoes in huis genomen en zij bleek ook zwanger te zijn. De kittens hebben mooie huisjes gekregen en zij woont nog steeds bij ons en is echt een fantastische poes, ze is zo lief!!
Ahhh wat is jack al groot!! Zo lief! Ze zien er echt super uit met zn 2. Een goed huisje hebben ze nu zeker weten! leuk om weer wat te zien/lezen. Dankjewel.
Zijn echt gezelschaps katten deze 2. Nou echt wel dat deze katten zich hechten hoor, zijn soms nog erger dan kleine kinderen