Ik wil morgen met mijn moeder gaan shoppen, het liefst ergens waar ze veel leuke boetiekjes hebben met zwangerschapskleding, want de Prenatal en H&M hebben ze overal volgens mij wel. Wie heeft tips? Het liefs in het zuiden of midden van het land..
Ik ga morgen naar Breda.... Hebben rondom de grote markt in ieder geval 2 zw.boektiekjes en natuurlijk nog de C&A, H&M, Miss Etam enzo. De prenatal zit daar overigens niet, die zit op de woonboulevard van Breda maar dat is dat wel een warenhuis....
In Den Bosch heb ik niet veel kunnen vinden alleen bij Zwanger&Co Misschien kun je op google is zoeken? Zwangerschapsmode Eindhoven, Den Bosch, Breda?
Jammer, ik had gehoopt dat Den Bosch wel leuk zou zijn. Breda is net iets te ver weg eigenlijk.. Iemand nog andere tips? In Gelderland of buurt van Utrecht misschien?
Rotterdam heeft ook future maman, en bij de V&D in het centrum hebben ze ook noppies en esprit-zwangerschapslijn. En ook H&M en Prenatal enzo. En net buiten het centrum zit ook Burgerhout, kan je wel geen zwangerschapskleding halen, maar wel even babyspullen shoppen hihi.
Trouwens niet alle H&M's hebben positie mode.. Hier in Apeldoorn heeft de H&M het helaas niet.. Wel hebben we hier de C&A, Miss Etam, It's time (Noppies), Prenatal en nog zo'n soort markt zaakje..
In Den-Bosch zit er 1 in de Vughterstraat weg van cetrum naar dat ingewikkelde knooppunt....Toevallig van de week gezien toen ik voor stof voor t hemeltje ging kijken!!
zou in elk geval uit roermond wegblijven, want we hebben hier niets anders meer dan een zeer beperkte collectie bij een kleine prenatal en een miss etam c&a, v&d, future maman zijn gestopt met kleding (future maman was gewoon ineens weg) en H&M is zo klein, die hebben alleen normale kleding om te huilen dus hier!
In Amsterdam heb ik ze ook nog niet gevonden. Belachelijk. In het centrum kan ik volgens mij alleen bij 1 h&m terecht. Daar ben ik gister geweest en vond het helemaal niet leuk.
Kom naar Arnhem! La bella vita, Hemelrijk 5 Belly-B Kerkstraat 32 Prenatal, Venlosingel 11 Prenatal, Looierstraat 6 Check deze website.
Nou, ben uiteindelijk in Eindhoven geweest. Viel me best mee! Heb wel maar 1 echte boetiek gevonden (innana ofzo), maar daar vond ik persoonlijk niet zoveel. Vond de kleding in verhouding vrij prijzig, kon niet echt iets vinden waarvoor ik bereid was om het dubbele te betalen als bij de standaard 'ketens'. Uiteindelijk wel geslaagd bij Prenatal en Miss Etam, daar hadden ze best veel leuke dingen. Ben ook nog niet eens in mijn eigen stad (Nijmegen) geweest, hier schijnen ook twee boetieks te zitten. En Arnhem inderdaad ook nog niet. Binnenkort als de zomercollectie er is ook eens kijken!
In Den Bosch hebben ze ook Future Maman hoor, zit helemaal achter in de Vughterstraat en Zwanger&Co. En verder heel veel leuke babyzaakjes (Lief, Moeders mooiste, Tata, Petit Bateau, houten speelgoedwinkels en noem maar op) Ik woon en winkel er met heel veel plezier!
In delft zit ook een leuk boetiekje voor mamas met mamalicious noppies queensmum ( ofzo) heeeeeeel leuk in ieder geval!