Ik heb een Kensington, ooit bij een abonnement gekregen van de Glamour. Hij is al 3 jaar oud en doet het nog perfect. Ik had hem (voordat ik mijn haar kort had) dagelijks nodig.
Ik heb nu die Braun voor gekleurd haar. Ik vind 'm supergoed, maar merk op zich niet dat de verf langer in mijn haar blijft zitten of zo (het gaat natuurlijk in eerste instantie om je uitgroei, en daar kom je niet met die tang!). De allerbeste is en blijft natuurlijk de Chi. Een goede tweede (en stukken goedkoper) is de Ga.Ma.
Ik heb er een echt al jaren, die heeft niet meer dan 30 euro gekost en doet het nogsteeds heel goed. Het is meer de shampoo en de producten die je erbij gebruikt die het em doen.. Ik was altijd met shampoo van say yes to carrots en daarna de conditioner ervan. Ik stijl ook noooit droog haar, dat is funest.. Altijd zorgen dat het nog een beetje vochtig is. Verder gebruik ik de Lee Stafford Poker Straight spray, erg goed spul..
Ik heb van de kapper anders heel anders begrepen... juist het stijlen van nat/vochtig haar is superslecht.
Ja, nat stijlen is echt heeeeeeeeeeeel slecht voor je haar hoor! Tenminste, dat heb ik ook van de kapper gehoord toen ik mijn stijltang kocht. Af en toe is er net een stukje haar niet helemaal droog, en dan gaat het inderdaad helemaal sissen en stomen. Lijkt me niet dat dat goed kan zijn. Heb trouwens ook de Chi tang. Echt een super ding. Hiervoor had ik een andere (Braun dacht ik). Deed het ook wel goed, maar kreeg er wel erg droog haar van. Van de Chi wordt het juist mooi glanzend en het droogt niet uit. Je hoeft er ook maar 1 keer doorheen en dan is het al mooi glad. Met die andere moest ik er 2 of 3 keer doorheen voordat het goed stijl was, wat dus ook weer slechter is voor je haar.