Hoi allemaal Vanaf wanneer sliep jou kleintje door? Milan sliep vanaf 3 maanden van 22:00 tot 6:00 En nu is hij 7 maanden en slaapt hij van 21;00 tot 7;00 Soms vanaf half 9. Ik bedoel met doorslapen klokje rond
De oudste sliep pas met 5/6 maanden door De jongste slaapt sinds dat ze geboren was van 21:00 tot 4:00 tot 7:00 vanaf dat ze 5 weken was (en op der eigen kamertje ging slapen) sliep ze van 21:00 tot 7:00 en vanaf dat ze 2 maanden is slaapt ze van 20:00 tot 8
Klokje rond? Pas toen ze drie jaar was, ongeveer. Doorslapen (dus een uur of zes zonder huilen) op 11 maand.
Klokje rond vanaf 4 maanden. Doorslapen vanaf 8 weken, we hebben der toen eens ingebakerd en ze sliep van 21:30 tot 07:30. Om 23:00 kreeg ze nog een flesje maar meestal sliep ze terwijl ze dronk.
Mijn dochter van ruim 2,5 slaapt nog altijd niet Door en mijn zoon van 5 mnd daar kunnen we er ook nog wel zeker 4x voor uit in de nacht
Sinds een week van 20.00 tot 8 ( 5 mnd). Daarvoor nog nachtvoeding gehad en veel wakker. Ik vond het helemaal niet erg, soms wel vermoeiend maar ze doet het ook niet expres ( veel jeuk door eczeen)
met 11 weken was het klokje rond slapen. Maar vanaf 4 maanden is het weer een beetjes poken moet er ong. 3x op een nacht uit voor een speentje. Niet heel dramatisch gelukkig. ene nacht 11u slaap andere nacht 12u slaap
Met 6/7 maanden sliep hij van 20.30-8.00 zonder voeding, maar nog wel geregeld voor een speentje. Vanaf 9 maanden weer een nachtvoeding tot 16 maanden. Sinds de 16 maanden slaapt hij vrijwel altijd door, maar de ene periode heeft hij genoeg aan 10 uurtjes per nacht en de andere periode slaapt hij wel 12 uur per nacht. In elk geval als baby zijnde heeft hij nooit het klokkie rond geslapen.
Oudste sliep met 6 weken klokje rond. Kan nog steeds goed uitslapen. Jongste is net twee weken, komt nu eenmaal per nacht, dus dat is netjes. We zullen zien wanneer hij door slaapt.
Doorslapen (= 6u aan een stuk) allebei vanaf 11mnd. Klokje rond is uitzonderlijk, ze zijn nu 4 en bijna 2.
Met 11 maanden, toen sliep ze van 20.00 tot 07.00/08.00 Het verschilt een beetje wanneer ze wakker wordt 's morgens.
Dochter vanaf 7 maanden tot ongeveer 2 jaar. Ze is nu 3 en slaapt nog steeds niet door. Zoontje (8 maanden) slaapt van 19.00 tot 23.00. Hij krijgt dan een voeding en slaapt dan tot 7.00. Ik vind dat doorslapen
Doorslapen (en dan hebben we het uiteraard niet over 6 uur aan 1 stuk, maar echt DOORslapen): oudste met 3 jaar, jongste vanaf 5 maanden van 19.30 tot 20.30 uur. Jongste is nog steeds een vroeg vogeltje, vaak rond 6.30 wakker.
Jeetje wat een verschil he allemaal! Milan heeft gister van half 9 tot half 8 vanmorgen geslapen. Paar keer wakker. Maar we hebben sinds een paar dagen een minuten regel.. bij heel hard krijzen wel direct heen. Maar bij jammeren wachten we 3 minuten. De meeste keren valt hij zelf weer in slaap. Nu 7 maanden maar al 4 maander snachts drama. Veel wakker voor speen en veel in zijn slaap huilen enzo. Nu ziin we dinsdag bij de osteopaat geweest en hebben toevallig dezelfde nacht de minutenregeln verzonnen. Maar sindsdien gaat het al beter! Al een groot verschil deze week.
Eerst een periode van doorslapen vanaf 10 weken tot ongeveer 5 maanden. Toen is er een periode geweest van een nachtvoeding tot een maand of 9 en sindsdien slaapt hij van 7 tot 7 Nu is hij 15 maanden
Mijn zoon sliep al vrij vlot het klokje rond, hij slaapt nog steeds heel veel. Mijn dochter slaapt sinds een maand (nu 5 maand oud) van 18.30-7/8 uur. Ze krijgt rond 22 uur nog wel een voeding op ons verzoek, omdat ze overdag eigenlijk te weinig drinkt.
Bij 7,5 maand ging ze opeens slapen van 19:00 tot 7:00, de laatste weken zels tot 8:30 :-O Ze heeft zeker het vakantiegevoel.... Maar het kan ook zo weer over zijn hoor, alles gaat in fases. Voor nu geniet ik ervan
Zoontje met 3 maanden Dochter vanaf dag 3 van 21.00/22.00 tot 6.00/7.00 Knijp ik m'n handjes mee dicht hoor. Zoon is inmiddels 3 en slaapt nog veel 20.00/8.00 en 13.30/14.30 S middags maken wij hem wakker, anders zingt hij S avonds nog een uur in bed haha.