Ik vind het echt ongelooflijk spannend voor jullie allemaal dat ik voor mezelf wat afleiding heb Ik ga denk ik ook wachten tot ongeveer 2 dagen na mijn NOD.. Ik heb hier vanaf mijn ei al een hele gevoelige linker eileider.. Sinds eergisteren is dit in mijn rug en heup geschoten. Sinds vandaag is het mijn gehele onderrug Ik voel dit constant niet met vlagen gewoon de gehele dag. Gister contact gehad met mijn gynaecoloog en gevraagd of deze chaos van hormonen (heb al meerdere maanden last van onderrug en buik) ook kon komen door het verwijderen van het mirena spiraaltje, omdat sommige vrouwen ook moeten ontpillen. Maar dit was niet het geval.. Hmmm.. Mijn innesteling zou gister zijn geweest als het zo mag wezen. Had verkeerd gekeken want dacht dat mijn NOD de 22e was maar dit was de dag dat ik al vroeg kon testen. Mijn NOD is de 26e dus dit duurt nog even. We wachten rustig af... Succes allemaal meiden!
Mijn temperatuur is trouwens vanmorgen nog een keer gestegen. Voor ei 36.4, na ei 36.7 en vanmorgen 36.9.. Iemand hier ervaring mee? Kan je tijdens/na je innesteling nog een keer een stijging hebben? Liefs,..
Dus.. als je zwanger bent is je temp het hoogst? Ik ga morgen ochtend nog een testje doen. Ik voel nu denk ik nog geen ongie komen. Ik dacht van wel maar dat gevoel ging weg. Ik heb een weeïge gevoel in mijn onderbuik, beetje last van mijn onderrug en geconstipeerd (ugh, ik weet het.) Ik zoek ruzie met iedereen, gisteren wat vergeetachtig... pfff... zou het? Ik wil mezelf niet gek maken dus zeg steeds tegen mezelf; als het nu niet is komt het wel. Je weet iig dat het allemaal werkt want er loopt een lieve, gekke, eigenwijze, stoere meid rond in je huis. En het helpt dat ik met jullie kan kletsen en idd iets van afleiding vind door jullie verhalen te lezen.
Je temperatuur stijgt met ongeveer 0.3/0.5 graden na je eisprong. En daalt weer ongeveer 2 dagen voor je NOD naar wat het was voor je eisprong. Is dit niet het geval is er een grote kans dat je zwanger bent. Dit komt door het stofje progesteron die je lichaam aanmaakt tijdens je zwangerschap. Maar nou weet ik niet of je tijdens je innesteling nog een stijging kan hebben?! Ik hoop in ieder geval dat ie hoog blijft.
ik had ook geen symptomen, alleen wat kleine steekjes lies, meer niet echt nee.. daarna begon het een beetje na nod, toen wist ik het al, ik was overtijd namelijk
Ik heb zelf niets gemeten, maar wel veel hierover gelezen. Innestelingsdag schijn je een tempdip te hebben en daarna weer een stijging. Dat is positief voor jou
dag dames gezellig hier........ nou hopen op veel roze Ik heb nu de hele tijd van die steken in me linker lies maar jaa dat heb ik ook wel vaker en last van me tepels Ik moet nog heeel lang wachten 13 daagjes geloof ik
Hoi hoi, Ik kom gezellig met jullie meepraten. Wij zijn ook bezig voor ons 1ste beebie . Ik heb sinds gisteren erg last van steken in de onderbuik bij het schaambeen. Dat verplaatst zich langzaam naar de lies. Ik had er afgelopen nacht ook veel last van. Had ook het idee dat als ik weer iets wakker werd heel licht in het hoofd was soort van lichte hoofdpijn Hier snap ik niks van normaal als ik ongesteld moet worden heb ik nergens last van. Dat valt me nu wel heel erg op. Ook heb ik af toe van krampjes. En nu voel ik mijn onderbuik weer en heb een bonkend gevoel in mijn hoofd Weet niet echt wat ik ermee moet wil heel graag zwanger worden, maar ben bang dat ik het te graag wil. Ook heb ik nu iets last van witte afscheiding . Liefs Leoniek
Voor mijn NOD had ik -witte afscheiding, eigenlijk direct al na mijn eisprong - moe - vrolijker, normaal super chaggie voor ongi - gevoelige tepels Vanmorgen had ik een positieve test, 2 dagen voor NOD, dus spannend allemaal!
Het valt mij ook op dat ik koud heb en moeilijk warm kan worden. En ben laatst om 21.30 naar bed gegaan en de volgende ochtend om 09.45 ging de telefoon en toen lag ik nog in bed, en was nog ontzettend moe. Heb vandaag ook mijn huis schoongemaakt had ik gewoon zin aan Liefs Leoniek
Missillie, Leoniek en Flowerpower Wat gezellig dat jullie ook komen kletsen Klachten kan ik flink mee praten..., maar helaas nog geen duidelijkheid Flowerpower, gefeliciteerd! Leuk!
@ Nina, Weet jij al wat meer als je zwanger bent of nog steeds negatieve testen? Ik hoop voor je dat het raak is. Liefs Leoniek
Dank je wel! Helaas nog niet, vanochtend 1 ste neg, moet nu aantal dgn wachten voordat het zin heeft om te testen Ik hoop dat ongi weg blijft, dan ga ik zaterdag testen. Fingers crossed!
Welkom iedereen. Leoniek, dat niet warm kunnen worden had ik giteren ook. Man wat had ik het koud. Gevoelige tepels ook. Doet nu zowaar zeer.... Althans, voelt geirriteerd.
Ha meiden, ff paar bladzijden in dit topic gelezen, niet goed voor mij, maak mezelf helemaal stapelgek Had me nog zooooo voorgenomen om niet te veel mee bezig te zijn deze maand, maar is helaas hopeloos mislukt! Hoop zo dat ik deze maand zwanger ben, maar heb het idee dat mn lichaam me giga voor de gek houdt!! Klachtjes: *Pukkels, meeste nog op mn rugen hals *Steken in mn lies *Vanmiddag bij winkelen trekkend gevoel in mn linkeronderbuik *Sinds ongeveer 5 dagen na (vermoedelijke) eisprong rommelend gevoel in mn buik *Moe, weinig puf om iets te ondernemen *Al 3 ochtend wakker geworden dat k t koud heb terwijl ik dat normaal echt niet heb!! en sinds vanmiddag ook superkoud en kom maar niet warm. Ben bang/bijna overtuigd dat ik dus veel te veel hoop, en dat het dus toch niets gaat zijn. Ben ook heel hard aan het twijfelen of ik nu wel of niet ga testen met vroege tests van sensitest.. Vind van mezelf dat eigenlijk moet wachten tot maandag, nod!!
hai dames, nou weinig hoop nog hier hoor.:x zo'n buikpijn vanmorgen end ie bleef maar hangen. en jahoor net wat roze afscheiding. dus denk dat mijn menstruatie onderweg is. ik weet kan ook van innestelingsbloeding zijn maar heb gewoon al heel de dag wat buikpijn en mijn buik staat strak dus denk dat we weer terug gaan naar week 1. op naar ronde 5. succes aan de dames die nog wachten.
Jammer cook! Pinkelientje, ik ken het gevoel. Ik durf bijna niet te testen omdat het toch wel negatief zal zijn. Tegelijkertijd hoop ik zo dat het wel zo is, pffff.
We wachten rustig af. Moet nog een week voor mijn NOD, dus kan nog alle kanten op. Wat ik nu ook merk is dat ik een brok in mijn keel heb en dat ik lichtjes misselijk ben, niet extreem. En dat is hetzelfde met hoofdpijn. Het voelt in ieder geval wel allemaal anders dan wat ik normaal. Liefs Leoniek
Nou het is niet gewenst maar wel welkom mocht het zo zijn, kijk we zijn allebij een beetje naief geweest dusja. Maar sinds vandaag zoals ik bereken hier op de site zal ik mijn mogelijk innesteling hebben, heb ook hele erge menstruatiekrampen ben misselijk tot aan kokhalzen toe, heb ook af en toe jeukende borsten+tepels en pijn scheutjes naar me lies toe.. naja we zullen wel zien, kan vanaf de 27 testen mocht ik dan nog niet ongesteld zijn!