Wij gebruiken prodent coolmint. Soms een soort van Oral B. Eigenlijk poetsen we altijd met de hand. Maar elektrisch zou eigenlijk beter zijn.
Paradontax, in rode tube. En met de hand. Ik moest er erg aan wennen, het zoute, maar zou nu niet anders meer willen. Voelt heel fris en schoon. Andere tandpasta vind ik vies.
Die Oral b met die stukjes erin (pro expert? oid) en de bekende elec tandenborstel van Philips sonicare.
whitening tandpasta's zijn zo slecht he, die bevatten schuurdeeltjes waardoor je tandglazuur ervan naar de klote gaat. Wij raden dat echt nooit aan, ook de OralB pro-expert niet ivm dat verschillende personen hun wangslijmvlies rare witte slierten werden en ook schuurdeeltjes bevatten. Ik poets met Sensodyne Pro Glasur, ene keer hand, maar liefst elektrisch.
Aquafresh en met de hand momenteel.. Ik ben echt verslaafd aan de smaak van Aquafresh. Ik poets dan ook graag uitgebreid.. Elektrische is stuk gegaan. Moet nog een nieuwe kopen. Welke is een goeie?
Ik wissel tandenborstels en pasta af. Ik geloof dat elke wel iets goeds heeft...zie het maar als gevarieerd eten
Ik gebruik paradontax (in die rode tube), omdat ik anders heel snel last heb van geïrriteerd tandvlees. Het was even wennen aan die zoute smaak, maar ik zou nou niks anders meer willen haha. Ik poets met de hand (haha wel met een tandenborstel hoor).. Ben te lui om mn elektrische telkens op te laden.
Vitis gingival (bestelbaar bij apotheek en Mondhygienist) voor gevoelig tandvlees en tandvleesontstekingen te voorkomen Niks helpt, geen corsodyl, waterstofperoxide, alleen deze tandpasta
ooooh ik heb perongeluk gelogen! ik ging zojuist mijn tanden poetsen en ik zie heel groot aqua fresh op de tube staan en geen prodent oeps! En waarom ik het gebruik? omdat mijn mondje er fris van wordt
Sinds kort weer trouw met Parodontax en elektrisch! Ik poetste de laatste maanden met verschillende tandpasta omdat ik de praodontax een beetje zat was. Tijdens mijn zw schap kreeg ik al snel last van bloedingen aan mijn tandvlees en ben ik gestopt met elektrisch poetsen.. Nou, dat had ik beide nooit moeten doen! Ik moest pas na lange tijd weer eens naar de tandarts...bleek ik vette tandvlees ontsteking te hebben gekregen, al in een ver stadium!! Dat was mede door gebruik van een handborstel en verkeerde tandpasta! Ik ben als een gek weer overgegaan op parodontax en elektrisch, en binnen twee weken zag de tandarts hier al resultaat van en ikzelf ook trouwens!
net zoals hierboven al een paar keer gezegd. De tandpsta die in de aanbieding staat (niet van aldi/lidl). En ik poets electrisch, in het begin daverde mijn vullingen er wel uit maar dat beterde
Colgate total en elektrisch. maakt toch beter schoon dan een handtandenborstel voor mijn gevoel. Voordeel is dat je dan ook niet ff heel snel kan poetsen
Elmex sensitive(wit met groene tube) helpt mij enorm met gevoelige tanden.Sinds ik het gebruik nergens meer last van en als ik overstap op een andere tandpasta krijg ik weer last dus voor mij blijft het bij de Elmex sensitive of de sensitive professional. Oh en ik poets electrisch.
produkten van aldi /lidl zijn vaak juist best goed... moeten aan de hogere duitse normen voldoen.... merk echt geen verschil met prodent /colgate..... over die speciefieke tandpasta's durf ik niks te zeggen, ik heb dat ook niet nodig heb nooit wat aan mijn gebit....
@evelien69, Ik koop ze niet omdat ze niet goed zouden zijn, maar gewoon omdat ik niet naar de aldi/lidl ga. Deze winkels liggen te ver weg. Ik bedoelde dat ik in de merken in de aanbieding koop (sensodyn, colgate ed)