Ladies, ik ga voor het eerst ovu-testen gebruiken, maar dacht te snappen hoe je het moest doen, maar guess what... Ben er toch niet zo zeker van... Ik weet dat je geen ochtendurine 'mag' gebruiken. Maar over onderstaande dingetjes hoor en lees ik toch wel errug veel tegenstrijdigheden... - Mag je nou wel of niet drinken voor een ovu-test? - Moet er een minimale tijd tussentijd tussen 2 toiletbezoeken inzitten? - Moet je elke dag op een vaste tijd testen? - Moet je meerdere keren per dag testen? - En hoe lang duurt de LH-piek? Want kan het zijn dat je hem met 1 x testen (steeds hetzelfde tijdstip) kan missen? Liefs, C
Hoi! Ik ben deze maand begonnen en heb als advies gekregen te testen tussen 12 en 3 uur in de middag, en daarvoor niet teveel te drinken en het liefst 4 uur niet te hebben geplast Als je iedere dag test kun je hem volgens mij niet missen... Ik heb nu een LHpiek van 2 dagen, had gisteren een positieve test en vandaag ook dus ben benieuwd wat morgen doet!
-op zich maakt het niet zo heel veel uit of je nu veel drinkt of niet, maar de test is wel duidelijker af te lezen als je urine niet te waterig is. Vandaar het advies van te voren niet te veel te drinken. - Er is geen minimale tussenpoze tussen toiletbezoeken, maar in samenhang met de eerste vraag: je test is duidelijker afleesbaar als je urine wat geconcentreerder is. Als je een paar uur wacht met toiletbezoek is de concentratie LH in urine hoger. - Het beste is elke dag rond dezelfde tijd. Niet iedereen heeft een lange LH-piek. Als je elke dag rond dezelfde tijd test, kun je hem eigenlijk niet missen. - Nee, als je elke dag rond dezelfde tijd test, kun je hem eigenlijk niet missen (extreme uitzonderingen daargelaten). - De LH-piek duurt ongeveer 24-48 uur. Ikzelf test ook altijd 2 dagen positief. Niet iedereen heeft dat. Maar als je dus elke dag rond dezelfde tijd test, dan vind je je ei vanzelf! Succes!
@Merah: Even vraagje in dat geval Welke dagen heb jij dan gemeenschap? Want ik heb nu 2 dagen een positieve test 9-10-10 en vandaag zeg maar. Hebben vrij-za-en vandaag gevreeen. Is dat 'genoeg' dan?
Hoi Dames, Waarom mag je s morgen niet testen? Ik heb donderdag voor het eerste een ovulatietest gebruikt. Ik had binnen een aantal seconden een positieve test. Vanochtend ook weer. Zijn deze uitslagen niet goed dan? Alvast bedankt voor alle reacties.
Hoi Ladies, Bij mij stond in de bijsluiter juist, dat veel vrouwen de voorkeur geven aan 's morgens testen. Ik heb nu al 7 testen van Clear Blue ovulatie test gebruikt en nog steeds geen ei? Ik ben de 24ste september voor het laast ongi geweest en ben denk ik wel iets te vroeg begonnen met testen, maar nu na een week nog geen positieve ovulatie test. Wat nu??? Zoals mijn banner ook al aangeeft, zou ik over 12 dagen kunnen testen (zwangerschap). Betekent dat dat ik geen ei meer krijg?
@Corrientjuh: das een goeie... Maar met ochtendurine schijn je heel snel positief te kunnen testen...
LH maak je in de loop van de ochtend meer aan, waardoor je het beste zou kunnen testen in de middag. Dan krijg je de duidelijkste resultaten schijnbaar. Nu test ik in de middag, maar bij mijn vorige zwangerschap deed ik de ovu-testjes gewoon 's ochtends (digitale van CB, nu heb ik dipsticks van Z&K). ZoGraag, misschien heb je een laat ei, dat kan. Ik zou gewoon nog even doortesten.
Tussen 12 en 3 testen doe ik niet, ik zie mezelf al zitten op mijn werk Ik test 's avonds als ik thuiskom. Volgens de bijsluiter mag ik vier uur van te voren niet meer palssen en 2 uur van te voren niet meer veel drinken. Vind het wel een beetje gedoe, maar gisteren een positieve test. De eerste keer bewaarde ik de negatievetesten niet, maar nu wel. Dat vind ik wel makkelijk om te vergelijken, dat geldt natuurlijk alleen voor de testen met streepjes.
Hallo Allemaal, Vandaag toch nog een lachend gezichtje en gisteren avond toevallig hard geklust. Nu de komende twee dagen nog even goed verder klussen en dan maar hopen. Ik ben wel opgelucht dat er toch nog een ei komt, hahaha.
ik moest 2x per dag testen met de ovulatietesten (iui behandeling) Bij mij werden de streepjes ook steeds duidelijker. Had zelfs een test waarvan ik dacht dat ie positief was. 2 hele duidelijke strepen. Heb toen de digitale ovulatietest van clear blue gedaan en deze was negatief. Dit was in de ochtend rond 11 uur. In de avond de gewone test gedaan. maar nu was het streepje heel licht. Volgende dag weer getest ochtend licht en in de avond weer 2 donkere strepen. Gelijk de digitale gedaan en toen kwam er een . Ja soms is het heel moeilijk te zien of hij wel of niet positief is
Absolute do: even de bijsluiter lezen. Er zit nog weleens verschil in namelijk. Vaak zit er een uitgebreide beschrijving bij wanneer hoe en hoevaak je het best kan testen.
Ik heb precies hetzelfde... 24 sept was mijn 1ste dag van mijn ongi... tevens maar 1 dag bloedverlies gehad, normaal toch wel 2 dagen... ( ik was wel 3 dagen overtijd ) Nu vanaf vrijdag aan het testen, maar geen possitief resultaat.... Over 12 dagen zou ik alweer ongi moeten worden volgens de berekeningen..... Wanneer is dan mijn eisprong geweest....
Hmmm, denk dus dat ik gewoon stug door moet gaan met testen. Waar ik dus mee zit/zat was dat ik vanaf april een redelijk stabiele cyclus had, met op dag 18 mijn ei (op basis van de temperatuurcurve). De vorige cyclus was wat langer en mijn ei op dag 22! Tja, en deze cylcus heb ik nog geen pos ovu test gehad... Dus hopelijk komt die een deze dagen wel. Afwachten dus....
Hoi Quila, Ik had dat ook, dat ik over 12 dagen kon gaan testen en toen verscheen er alsnog een lachend op mijn ovu test. Nu ben ik twee dagen hard aan het klussen en hopelijk een bevrucht ei tot gevolg . Ik zeg; volg het advies op wat ik van Miffy77 kreeg en test gewoon nog even door. Bij mij was mijn ei gewoon laat. Ik hoop dat je snel een ei krijgt!
Quila, Heb je al een pos test? Ook mijn cyclus begon 24 sept en ook ik ben aan het testen sinds vrijdag. en guess what, nog steeds geen pos test. Ik dacht zo dat ik hem vandaag zou hebben, aangezien mijn temp vanmorgen erg laag was/ gedaald was. Maar helaas... testen nog negatief... Hopelijk komt onze ei snel!!!
Nope zojuist weer getest en geen pos test. Ik heb voor mezelf besloten dat vandaag de laatste keer was (was ook mijn laatste test, nieuwe zijn in bestelling ) en dat ik nu volgende maand weer ga testen. Afgelopen maand teste ik wel possitief in de berekende periode. Ik wil er niet teveel mee bezig zijn dus heb nu zoiets van volgende maand nieuwe ronde nieuwe kansen. Waar ik wel veel overnadenk de laatste dagen. Toen ik nog een spiraal gebruikte had ik soms dat mijn linker eierstok verstopt zat. Dan had ik erg veel pijn, kreeg een inwendig onderzoek,de arts voelde dan een verdikking op mijn eierstok waarna ik een dag vloeide en dan was de pijn ook weer weg. De huisarts zei dat dat te maken had met mijn spiraal.( een bijwerking die vaker voor kwam) Dan kwam er wel een eitje vrij maar die bleef hangen zeg maar. Maand erop geen last. De huisarts vertelde toen dat je de ene maand links een eitje afstoot en de andere maand rechts... Misschien was deze maand links aan de beurt en is het eitje blijven hangen.....????? Je gaat vanalles bedenken toch.... Jij vandag wel je ei gehad Corrientjuh..?
Fijn dat je toch nog een positieve ovu-test hebt gehad! Nu maar hopen dat het geklus resultaat heeft gehad Toen ik zwanger werd van Julie, had ik mijn ei op dag 14 van m'n cyclus (heb toen maar 1 ronden ovu-testjes gebruikt omdat ik gelijk zwanger was). Nu werd ik dus ook al heel ongeduldig op dag 13-14, dacht ook al dat ik geen ei meer zou krijgen. Maar de vorige cyclus had ik pas op dag 17 een positieve ovu-test, deze cyclus op dag 16 een knalpositieve.
Nee, ook ik geen pos test. Vandaag zelfs 2x getest! En het vervelende is wel dat ik gewoon bijna zeker denk te weten dat ik vandaag of morgen mijn ei ga hebben... Mijn temp is namelijk nu al 2 dagen errug laag. En tot nu toe had ik altijd de dag na mijn dal-temperatuur mijn ei. Denk dus echt dat ik op geen LH-piek heb deze maand, of dat ik hem gemist heb (alhoewel dat volgens mij echt niet kan). Ook denk ik wat te voelen, maar tja, let nu ook wel op alles. Irritant allemaal zeg! Ik wil er ook niet te veel mee bezig zijn, maar onbewust ben ik dat dus echt wel Maar het klopt inderdaad dat je de ene cyclus links een eitje hebt en de cyclus daarop rechts.