Wat vind ik het moeilijk! We neigen zelf steeds meer naar Loïs. Vind dit zelf ook al jaren een hele mooie naam, maar toen ik een poosje geleden Danée hoorde vond ik 'm ook gelijk heel mooi. Hier zijn de meningen aardig verdeeld zie ik, bij de vorige poll ging uiteindelijk de meerderheid (65%) voor Loïs en ook nu gaan er net iets meer voor Loïs dan voor Danée. Niet dat dit de doorslag geeft hoor, we moeten er vooral zelf achter staan, maar ik ben op de een of andere manier toch altijd gevoelig voor de mening van anderen. Misschien dat we toch pas definitief moeten beslissen als ze geboren is... Wie weet als we haar zien dat we weten of het een Loïs of een Danée is.
Hier komen juist weer heel veel Danae/Danee/Danée's voor, en een Loïs ken ik nog niet. Ik zou dus eerder voor Loïs kiezen. Die naam vindt ik ook beter bij Faya passen
We zijn eruit (denk ik): het wordt Loïs. Manlief heeft de knoop doorgehakt. Hij kon niet wennen aan Danée. Dank voor al jullie reacties!