Hi girls, Wij zijn op zoek naar een stoere, korte, leuke jongensnaam.. Het valt niet echt mee.. We hebben een aantal namen die we leuk vinden.. Sven, Roan en Bjorn (geen Bjórn). Nou zei een vriendin laatst uit het niets (terwijl ze niets weet over onze namen) dat ze Sven echt een 'aso' naam vindt, echt iets voor kampers..... We schrokken ons rot. Hebben jullie die associatie ook? Welke van de drie vinden jullie het leukst en hebben jullie nog andere namen die in dit rijtje passen? Thanks! --------------------------------------------------------------------------------
Roan stond ook op ons lijstje! Ik vind Sven abosluut geen asonaam hoor. Maar ja smaken verschillen. Misschien Lars?
ik vind sven eerder een nette naam dan een aso naam! alleen ik kan het nooit zo lekker uitspreken.. ik vind roan het leukste uit het rijtje
Sven vind ik een prima naam, maar Roan vind ik mooier. Bij Bjorn weet je nooit op je Bjorn of Björn moet schrijven en gaan mensen je kind dus soms Bjorn en soms Bjurn noemen. Een andere optie is misschien Jorn. Om even in de scandinavische hoek te blijven: wat vind je van Kjell?
Ik vind Sven juist een hartstikke leuke naam! Roan trouwens ook. Het enige minpunt aan deze namen vind ik persoonlijk dat je ze zoveel hoort de laatste tijd. Jorn vind ik leuker dan Bjorn en Kjell vind ik ook echt super. Kort, krachtig, stoer en je hoort t niet vaak.
Ik vind Sven altijd een prachtige naam. En ik denk daarbij zeker niet aan aso's, ik denk bij Sven aan kracht. Bijv Sven Kramer (die schaatser).
Sven en Roan beide leuk! En nee, Sven associeer ik niet met Aso. Komt volgens mij zelfs voor in het rijtje van de sjieke namen.
Nee ik vind Sven ook absoluut niet aso. Inderdaad Sven Kramer. Hier zijn juist Amerikaanse namen wat aso ( Brian et cetera ) Misschien vind je de naam Pelle leuk?
Sven hadden wij ook op ons lijstje staan (al 2 jaar eigenlijk) Maar kwam vorige week bij een vriendin en die had 3 geboorte kaartjes met Sven erop staan. Toen ging bij mij de leukigheid er eigenlijk wel een beetje vanaf. Je hoort het nu zo vaak. Maar aso? Nee zeker niet. Vind zelf Roan een hele leuke naam. Moeilijk he?! Wij komen er ook niet uit. Succes!
Sven een aso naam? hoe komt ze daar toch bij.. Ik vind Sven leuk, Bjorn trouwens ook en Roan ook wel eigenlijk! Of iets van Sverre, Brent of Rune?
Het leukst vind ik Sven en daarna Bjorn. Roan vind ik niet zo. Zoals Mermaid al schreef vind ik Jorn ook leuker dan Bjorn. Oh en Sven vind ik totaal niet aso klinken.
Ik vind Sven juist een supermooie naam, zeker geen aso. Ik ken overigens twee "kakkers" die Sven heten, dus ik vind 't wel een beetje en kak-naam, maar dat vind ik juist mooi . Roan en Bjorn vind ik wat minder.
Sven is leuk en helemaal niet aso! Roan vind ik ook leuk, Bjorn wat minder omdat je altijd met de moeilijkheid van het schrijven zit. Kjell, die ik hierboven las, vind ik ook leuk. Wat dacht je van Cas?
Helemaal niet aso! Hier zijn ook juist de engelse/amerikaanse namen 'aso'. Ik vind Sven een hele leuke naam. En ik las ook nog Sverre, Brent en R(h)une, ook super! Svenne vind ik ook leuk. Of Senne?
Absoluut: Roan. Sven vind ik geen asonaam maar het is mijn smaak niet, evenals Bjorn. Roan daarentegen vind ik mooi!
Roan of Roman is wel ok, Sven vind ik niks, beetje suffig eigenlijk, maarja smaken verschillen he! bjorn heb ik ook niet veel mee..
Leuke namen, niks aso's aan. Ik zou zelf niet voor Bjorn gaan, maar voor Jorn, maar dat terzijde. Andere leuke scandinavische namen: Jelte, Jesse, Stan, Lars
Zeker geen aso naam hoor Sven . Ik blijf even meelezen misschien nog meer leuke scandinavische suggesties. Wij zijn nog op zoek naar een jongensnaam bij Mats