he dames, Wij krijgen er nog een meisje bij! Superleuk, alleen vind ik het nu veel moeilijker om een naam te verzinnen. Onze dochter heet Eden en we vinden allebei Linde en Lenthe wel erg mooie namen. Alleen heb ik bij beide namen nog niet echt het gevoel van; ja dit is DE naam, wat we destijds bij Eden wel heel sterk hadden.... Sarah vinden we ook erg mooi. Hier misschien iemand die nog ideeën heeft? En wat vinden jullie het mooist bij Eden passen? Bedankt voor het meedenken!
Jenthe/Jinthe zijn we allebei niet zo weg van.... Lotus is ook erg mooi, maar dat klinkt niet mooi bij de achternaam helaas....... maar in ieder geval bedankt alvast!
Linde! (mijn meisje heet zo, ik heb er nog geen dag spijt van gehad) Wat wij verder mooi vonden en jullie misschien ook waren: Nora Eline Lauren Aimee Veerle Jonne Malon
Tsja, Eden is echt wel een supermooie naam, lastig om iets te vinden wat net zo mooi is. Lenthe vind ik persoonlijk niks en Linde vind ik dan weer te simpel bij Eden. Luna misschien?
Eden en Leah Eden en Maeve Eden en Neméa Eden en Lana Eden en Lexie Eden en Vieve Eden en Zoé Eden en Liora Eden en Siara/Syara
Eden en Lieve Eden en Linn Eden en June/Juna Eden en Febe Eden en Ayla Eden en Lina/Lena Eden en Mila Eden en Nine/Nina Eden en Indy Eden en Isis Eden en Zoë Eden en Lotta Eden en Nova