Stel, je krijgt de kans om jezelf een andere naam te geven. Welke naam geef jij jezelf? Welke naam vind je bij jou passen en waarom? Hoeft dus niet per se een naam te zijn die je mooi genoeg vindt voor je eigen kinderen, het gaat om jou en of het bij je past. En wie weet inspireren we elkaar vanwege een - bijvoorbeeld - mooie achterliggende gedachte. Ikzelf denk ik Marina. Niet omdat ik het een mooie naam vind, maar omdat het een Spaanse naam is en ik het associeer met temperament en het een krachtige naam vind. Ik denk dat dat bij mij past. Maar ik zou mijn dochter nooit Marina noemen
Wat een leuk topic! De naam die ik nu heb vind ik niet bij mezelf passen, ik vind het zo gezegd een k*t naam en ik associeer het met een bepaald slag volk. Ik snap niet hoe mijn ouders mij deze naam kunnen geven, gezien zij zelf erg Nederlands en burgerlijk zijn. Maar ach, daar kunnen zij ook niets aan doen. Ik vind bij mezelf de naam Sophie beter passen. Een mooie tijdloze, maar ook krachtige naam en past denk ik ook meer bij mijn uiterlijke verschijning dan mijn huidige naam
Ik ben wel tevreden met mijn naam eigenlijk. Krijg er vaak complimenten voor. Anders zou ik zo willen heten als mijn dochter .Die naam zet ik niet hier zo neer.
Ik heb een -je naam, doodmoe word ik van dat ongevraagd afkorten en de aannames dat ik zo genoemd wil worden omdat ik 'toch al volwassen ben'. Dus ik zou voor mijn eigen naam gaan, maar dan zonder het -je gedeelte. Scheelt een hoop verbeteren en ergeren (en nu weiger ik me zo te laten noemen, want zo heet ik niet. Zo eigenwijs ben ik dan ook wel weer).
Ik ben ook heel blij met mijn eigen naam. Zou mijn dochter niet zo noemen maar ik vind het een hele mooie naam. Thanks mom and dad
Ik ben Happy met mijn naam. Ze hebben een goede keuze gemaakt. Als ik een jongen was geweest had ik Andrew of André geheten. Dat vind ik beide dus helemaal niks en dan had ik graag een andere naam gehad.
Ik denk dat ik mijn eigen naam zou houden! Makkelijk, duidelijk en internationaal goed uit te spreken. Als ik toch zou veranderen zou ik denk ik kiezen voor Loes. Ik wilde vroeger altijd Loes heten, daarom heb ik er nu nog steeds een heel fijn gevoel bij! Stoere, simpele naam.
Mijn naam is Suraya en dat vind ik echt 10x niks. Er wordt zoooo vaak gezegd dat men door mijn naam dacht dat ik niet Nederlands ben. Niet dat dat iets ergs is, maar het is gewoon irritant. En ik vind het gewoon geen mooie naam. Echter, ik word vaak 'Soe' genoemd. Past veel beter bij mij Mijn vriendinnen noemen mij eigenlijk nauwelijks bij mijn naam, maar gewoon Soe. Weet niet welke naam ik beter bij mij vindt passen. Ik vind Julia en Sophie heel mooi. Maar om nou te zeggen dat dat bij mij past... geen idee! Mijn dochter heet Sara, dat zou ik ook wel als naam willen hebben. Vroeger wilde ik altijd Nikita of Desiree heten, geen idee waarom
Ik vind mijn eigen naam niet echt leuk, is volgens mij echt zo'n jaren 80 naam. Maar ik zou eigenlijk geen andere naam weten voor mezelf, wat bij me past.
Ik heb een klassiek Franse naam, mijn broers en zussen hebben gewone Nederlandse namen, maar vlak voor mijn geboorte kreeg mijn moeder een klap van de molenwiek ... Sara of Lina zou veel beter bij mij passen.
Ik ben wel blij met mijn eigen naam, vind het hooguit vervelend dat de uitspraak niet altijd meteen duidelijk is. Aan de andere kant is dat in het buitenland weer een pre, het is geen onuitspreekbare naam maar ook daar bekend. Krijg er regelmatig complimenten over, mijn naam is vrij uniek voor mijn generatie, inmiddels wel populairder onder kinderen. Uiteindelijk ging het tussen mijn naam en Jasmijn, en als ik echt moet kiezen voor een alternatief zou ik daar voor kiezen. Alleen mijn doopnamen... echt alles behalve die vind ik prima
Ik denk dat Sophia of Amber wel namen zijn die bij mij passen. Ik zou ze zelf niet kiezen maar ik zie mezelf er wel mee voorstellen.
Ik heb namen die helemaal bij mij passen. Mijn roepnaam is Engels wat op NL wordt uitgesproken. Moet zeggen dat mijn naam, die van mn broertje en zus heel mooi bijelkaar passen en mooie namen zijn. Sowieso die van mn broertje lees ik hier vaker.
Ik heb een buitenlandse naam. Vaak word ook door mijn uiterlijk en naam verwacht dat ik Pools ben. Ik zou mezelf een wat stoere naam geven zoals Amy of Nikki.