Wij kwamen/komen niet echt op de naam voor ons tweede meisje. Mijn dochtertje heet Sky. Welke naam vinden jullie het mooist en best passen bij haar? Mijn voorkeur gaat uit naar Bowie. Liefs!
Ik las eerst je poll, en het was me niet duidelijk of het jongens- of meisjesnamen waren. Inmiddels weet ik dat je het bedoelt als meisjesnamen. Ik vind ze beide écht niet leuk, ik heb dus ook niet gestemd.
Ik vind Lexie heel leuk, zeker de combinatie met Sky. Vind Faye ook leuk! Maar zo heet je zelf vermoed ik Bowie vind ik echt helemaal niks. Dus als je beide namen even leuk vindt zou ik echt echt voor Lexie gaan, en Bowie niet... Maar als je Bowie helemaal geweldig vind, moet je natuurlijk ervoor gaan. Het is jouw kindje, jouw smaak.
Vind ze beide niet leuk voor je meisje eigenlijk. Als je echt een van beide wil dan zou ik gaan voor Lexi
Ik vind Bowie een beetje een naam voor een hondje, maar goed, mijn zoon heet Max dus ik heb geen recht van spreken, haha Ik zou voor Lexi gaan, klinkt ook leuk samen!
Lexi! Bowie vind ik een beetje vreemd, nog nooit van gehoord maar doet me wel meer denken aan een jongetje of een hondje.