hi, Ik wil graag overstappen van de difrax-fles naar de Dr Brown-fles voor mijn zoontje van 6 weken. De Difrax-fles zuigt steeds vacuum, ook als ik de dop minder strak aandraai en het gaatje van het ventieltje onderin open zet... Nu heeft hij een s-speen bij de difrax-fles... Ik zag dat ze bij de Dr Brown-fles een brede speen en smalle speen hebben...wat is nu verstandig te kiezen? Ik dacht zelf de smalle speen.... Of maakt het weinig uit... Zijn er ook mensen met ervaring van overstap van difrax-fles naar Dr Brown-fles? Thanx!
Als je nu een smalle fles hebt zal smal misschien makkelijker gaan. Bij de oudste meerdere flessen geprobeerd, maar dr brown was de beste.
Je kunt de speen van difrax op dr brown zetten Dus small nemen Hier ook van difrax naar brown gegaan ivm krampjes Eerst eigen brown speen geprobeerd maar die was nog te small
Ik zou een brede nemen.. Van de smalle variant hebben ze heen papspenen.. en als je moet 'verdikken' met JBPM kan het niet door een smalle fles heb ik gehoord.. Wij hadden al brede avent flessen dus heb automatisch weer de brede meegenomen, maar dit hoorde ik van een vriendin..
Met zowel pap als indikken had ik met de smalle variant geen probleem. Pap in de fles kan je nooit zo dik maken als pap in een bordje, dus dat moet je ook niet willen. Ik heb het een aantal keer gedaan, maar ook echt nooit veel problemen gehad en zelfs het blauwe ventiel erin gelaten. En met indikken zo dik maken dat het niet door de fles kan, tja... daarbij vraag ik mij af of je dat moet willen. Uberhaubt zoveel jbpm gebruiken.
Hmm oke.. dan zullen die vrienden wel iets anders doen.. daar werkte het in ieder geval niet.. Ik heb de brede fles en ook geen problemen
ze hebben overigens wel een papspeen van de smalle fles. ze hebben zowel fase 4/pap als Y-speen van breed en smal. echter ik zie net voor het eerst dat er nu ook van de brede spenen een prematuurspeen is! Dus kwa spenen maakt het niet meer uit en kun je nu nog beter kijken naar de behoefte van je kindje
Ik weet niet waarom maar ik ben overgestapt van de s-fles naar de brede halsfles, die bevalt echt prima. Het enige nadeel van deze fles vind ik dat er geen handvatten voor zijn.
Allerlei soorten flessen geprobeerd, maar dr Brown bevalt het beste. Wij gebruiken de smalle hals. Het schijnt dat je bij de nieuwe flessen het ventiel eruit kunt laten. Dan kun je pap geven met de fase 4 speen. Wij geven nog geen pap en doen ook geen jbpm door de voeding, dus heb het ventiel altijd nog gebruikt.
De nieuwe flessen kunnen idd zonder ventiel, als dat voor pap makkelijker is. Mijn meisje kan alleen met dr brown drinken. Ze pakt hem al canaf 35 week. Andere flessen geven teveel lucht, verslikken of ademnood. Dus na aantal keer proberen, echt niks anders hier. Difrac past op fles idd. Smalle gaat ook beter dan brede
Ik heb ook een brede fles gekocht maar vond dat 3 keer niks...zijn mond moest wel heel giga open Ik zag ook dat hij niet helemaal vacuum werd gezogen want zijn mondhoeken sloten er niet mooi omheen...(kieren ertussen) Ben toch maar weer voor de smalle gegaan.