Maar hoe zouden jullie deze naam schrijven??? Rozefien staat ertussen omdat die nog steeds door mn hoofd gaat, al is dat voor manlief geen optie Wat vinden jullie?? O,ja, de tweede en derde namen zijn Lydia Marijke!
goh, wat jammer dat je man het niks vindt.. ik ben namelijk ook helemaal weg van Rozefien.... Zo schattig
Zoals ik het lees wil je die laatste e niet uitspreken.. Ik vind dat echter wel het mooiste, dus Josephine.. Jo-se-fien-e.. Als je het streepje erop doet, dan krijg je jo-seeee-fiene.. Ligt de klemtoon wel heel anders volgens mij.. Mooie naam..
Ik vind het altijd zo sneu als een kind zijn of haar hele leven overal de naam moet spellen, dus ik heb gestemd op Josephine, de 'gewone' schrijfwijze. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik Josefien wel erg mooi eruit vind zien, dus dat zou voor mij ook een optie zijn.