ik kreeg een goede tip van mijn moeder om een lijst/boekje met kraam kado's te maken die je kunt vragen, zij heeft dit ook gedaan en haar beviel het heel goed. zo krijg je ook niet veel prullaria wat je niet leuk vind of waar je niets mee doet. maar dan ik wil een klein boekje maken, de plaatjes uitknippen en er een tekst onder zetten met de prijs en omschrijving. maar dan het probleem een catalogus, heb er nu 2 kan ze beiden niet echt een catalogus noemen meer reclame folders deze zijn van de prenatal en de babydump of heb ik de verkeerde. iemand een idee waar ik een goede kan aanvragen? heb deze net wel aan gevraagd Baby Waltz catalogus gratis aanvragen als iemand nog andere tips heeft graag!!! ow mijn lijstje tot nu toe. camping bedje kinderstoel fietszitje buggy boxspiraal speelspiraal voor de maxicosi speenketting muziek mobiel voor boven het bedje speelgoed
ik zou t zelf nooit doen. Vind t zo hebberig staan eerlijk gezegd. Ik wil natuurlijk liever ook geen prullaria, maar ik ga er wel vanuit dat de mensen, met name de familie, zelf hun best hebben gedaan om iets leuks voor je te vinden. Ik vind met zo'n lijst: kun je net zo goed geld vragen. En dat vind ik echt niet passend hoor. Je mag toch altijd nog blij zijn vind ik dat je uberhaupt wat krijgt. En als familie ons specifiek vraagt om een groter kraamcadeau, kunnen we altijd nog aangeven dat we bijv. graag een buggy willen en het liefst die en die. Dat is mijn mening in elk geval.
ik heb het ook niet gedaan... familie en vrienden vroegen aan mij wat zou je willen hebben en toen heb ik gezeg van kijk maar als maar geen nijntje en rood is vindt ik alles best.... maar om nu ene lijst te maken van oooh dit wil ik nog wel hebben en dat wil ik nog wel hebben.... klink zo hebberig alsof je dingen te kort komt die je zelf niet kan halen bijvoorbeeld... en wat hiervoor al gezeg is vraag dan gewoon geld en koop er dan wat leuks voor... en jha soms ken je verwachten dat je iets krijg wat je niet leuk vindt wat maak het ook eigelijk uit je heb het gekregen en wees blij dat je iets krijg en denk dat de meeste van de mensen wel weten waar je van houdt en waar je niet van houdt... zoniet dan kennen die mensen je ook niet eg goed..
Ik ga het ook niet doen. Als mensen iets vragen wat we graag willen hebben, dan geef ik het dan wel aan. Maar ik heb een dikke catalogus van babydump en prenatal. Bedoel je die? Kun je zo aanvragen. Maar veel kleine dingen staan er niet in. Als je weet wat je wilt hebben, kun je misschien plaatjes op internet sites zoeken en uitprinten. (hema, prenatal, babydump, babymax, babypark). Veel succes en plezier!
We hebben een babyborrel gehouden en ik had grootste plannen met ook een cadeauboekje te maken. Uiteindelijk helemaal niet van gekomen. De opa's en oma's wisten dat we graag prenatal bonnen wilde dus als hen werd gevraagd wat we graag wilde was het dat. Uiteindelijk helemaal goed gekomen we hebben super cadeautjes gekregen. Dus mijn tip ligt de grootouders in met bijvoorbeeld bonnen van het een of ander en gok dat je allemaal leuke ukke spullen krijgt. Successss
zo had ik het nog niet bekeken. het is meer voor mensen die niet goed weten wat ze moeten kopen zoals bv grootouders.
Met het kraamfeest heb ik geen cadeaulijstje gemaakt... ik vond het ook een beetje hebberig staan. Maar mijn gevoel was hetzelfde als van jou denk ik, ik vond het ook zo zonde als mensen hun geld uitgaven aan dingen die wij niet mooi vonden! Uiteindelijk veel leuke dingen gehad, maar ook een doos met spulletjes (voornamelijk kleertjes) die echt niet onze smaak waren en die nog staan te wachten op iemand aan wie ik het weg kan geven... Nu voor Julie's eerste verjaardag heb ik wel een lijstje gemaakt. Er komen best veel mensen (stuk of 50). Ik heb een cadeaulijstje gemaakt op www.lijstje.nl, hartstikke handig en je kan er links bijplaatsen van wat je bedoelt en indelen in categorieen. Mensen kunnen ook afstrepen als ze wat hebben gekocht. Ik heb de link naar Julie's lijstje alleen nog aan een paar ooms en tantes gegeven, ik geef 'm alleen als mensen er zelf om vragen. De mensen die zelf een cadeautje willen bedenken, prima!
Ik heb het zowel met het kraamfeest als met haar 1e verjaardag gedaan. Maar dan online via lijstje.nl Je kunt dan ook links en plaatjes erbij zetten, heel handig. En op de uitnodiging kun je verwijzen naar het lijstje. Bij ons vonden de meeste het juist alleen maar heel erg handig dat we zo een lijstje hadden, heb er geen negatieve reacties op gehad. wij hadden zoiets staan als: wil je mij iets schenken maar vind je het lastig iets te bedenken op www.lijstje.nl vind je wat wensen maar voel je niet verplicht lieve mensen
Sidmic: ja da's onze ervaring ook dat de meeste mensen het alleen maar handig vinden. Wij gebruiken ook regelmatig lijstje.nl en ik zet er dan bijv. ook als item in: stoere jongenskleding mt.92, geen rood ofzo net wat je niet wil. Is heel erg algemeen maar zo kan je toch aangeven wat je wel en niet hebt en wilt.
Ik zou het gewoon tegen je moeder zeggen wat je graag wilt hebben en dan kan zij dat toch regelen met de rest van de familie? Hier hebben wij het gewoon erover gehad met iedereen, ze vroegen het zelf ook al wat we nodig hadden... Vrienden en overige familie ga ik niks vragen.....ben al blij dat we wat krijgen!!
Ik vind het zelf ook een beetje ongepast. Visite vind het vaak leuk om schattige babykleertjes e.d. te kopen, zo vaak krijg je die kans niet. En kun je er iets van jezelf in leggen. De één koopt superschattige dingetjes, de ander stoer, zegt veel over de gever, hartstikke leuk. Kun je eens uitproberen wat allemaal wel of niet goed staat. En mensen die zelf al kinderen hebben geven soms heel verrassende dingen waar je zelf het bestaan niet van wist, heel leuk. En de een koopt iets duurs en de ander iets goedkoops. Zoals de buurvrouw die ik zelden spreek of zie. Die had een schattig kleinigheidje bij de Zeeman gehaald, lief dat ze die moeite had genomen. Ik zie me bij haar al aankomen met mijn kadolijstje, zeg! Vaak vraagt de visite wel wat je wilt hebben. Ik heb bij de geboorte van mijn dochter gezegd dat kleertjes in alle maten welkom zijn want ze groeit er vanzelf wel in, en speelgoed. De praktische dingen had ik al gekocht. En toen ik bij een vriendin op kraamvisite ging zei ze van tevoren dat ze al heel veel in een bepaalde maat had. Dat soort dingen zijn handig om te weten, koop je zelf iets anders. Zo'n kadolijst is meer iets voor een bruiloft, vind ik.
Dat kun je doen als je niet zo'n uitgesproken smaak hebt maar ik ben niet de makkelijkste met kleding en trek mijn dochter niet zomaar alles aan. Dan is het dus doodzonde als mensen op eigen initiatief iets kopen wat ik niet mooi vind. Hier zijn er best een aantal dingen die ik echt niet mooi vond zo direct in de goede doelen zak verdwenen, das toch zonde?! Wij hebben overigens de tip naar lijstje.nl op de uitnodiging gezet voor het kraamfeest dus die kwam alleen bij familie en vrienden. Persoonlijk zou ik liever iets geven waar de mensen heel blij mee zijn. Zo hebben vrienden van ons een tweeling gekregen en aan iedereen pampers gevraagt, nou prima toch!
Als mensen me vragen wat ik graag wil hebben, noem ik vaak een aantal dingetjes op en geef ze ideetjes...en idd vaak zeg ik er duidleijk bij wat ik echt niet mooi vind... Maarja er zijn ook zat mensen die ineens aankomen zetten met cadeautjes...en het gebaar vind ik altijd zo leuk/ilief.....zo heb ik ook kleertjes die ik mn zoontje nooit zal aantrekken..maargoed....tis een klein maatje...en om die persoon niet te kwetsen zal ik zeggen dat ie al te klein is ofzo...(als die persoon ernaar zal vragen) Maar in mn familie ben ik heel eerlijk...en vraag ook bepaalde dingen aan bepaalde personen, waarvan ik weet dat ze het graag willen weten... Maar die lijsten zijn opzich wel handig...maar ik ben daar niet van...zlefs voor bruiloften vind ik ze ongepast...je gaat toch niet aan mensen vragen dat je een bepaalde messenzet wilt hebben...iedereen weet nou wel dat je het bruidspaar beter een envelopje kan geven....
Wij hadden een online verlanglijstje gemaakt. Als mensen aan ons vroegen wat we wilde gaven we ze de internetsite en een wachtwoord. Ze konden zelf dingen uitkiezen of op ideeën komen en nadien evt, dingen van de lijst afstrepen. Je kan een lijstje maken via : www.onlineverlanglijstje.nkl een lijstje maken is gratis trouwens. We gaan ook een lijstje maken voor onze uk zijn 1e verjaardag.
Ik heb het niet gedaan. mijn Moeder en mijn zussen hebben zelf wel een "groots" cadeau gegeven, eigenlijk al aan het begin van mijn zwangerschap. De kinderwagen en een box. Verder heb ik eigenlijk alles al zelf aangeschaft..... Ik krijg vaak de vraag wat ik nog nodig heb en dan zeg ik ook eerlijk dat ik eigenlijk alles al heb. Ik heb bewust alles gekocht om te voorkomen dat anderen dat voor mij gaan kopen of gaan denken dat ik heb zitten wachten tot het voor mij gekocht wordt. Ik vind het zo raar staan om met een lijstje aan de slag te gaan. Ik heb alles al gekocht en verwacht eerlijk gezegd ook niet dat ik "leuke" dingen krijg van anderen buiten mijn eigen ouders en broers en zussen om. Ik heb eerlijk gezegd ook een wat "dure" smaak volgens bepaalde mensen en zou mijn kind ook niet alles zomaar aan trekken of gebruiken. Vandaar dat ik niets verwacht van anderen en alles zelf al lekker heb ingeslagen.
Zelfde tip als Miffy. Laatst van een vriendin babyborrel gehad en die had een lijstje gemaakt op lijstje.nl Super handig. Ga ik voor baby-2 ook doen. Bij ons werd al veel gevraagd wat we nog als wensjes hadden. Mensen geven graag iets wat je ook graag wilt hebben. Dat doe ik zelf ook. Vind het fijn als mensen iets aangeven. Helemaal als je zelf kids hebt, weet je dat het gewoon fijn is om nuttige cadeautjes te krijgen waar je echt iets aan hebt. Dan wordt het tenminste gebruikt en daar is de gever dan blij mee. Ik vind het niet hebberig staan. Als je ook maar zorgt voor kleine en grotere cadeautjes zodat mensen niet bezwaard voele met een kleinigheidje. Ik wil het lijstje ook doorgeven als mensen erom vragen. Succes met kiezen van alle leuke dingen!
ja klopt, vind het heeeeeel moeilijk om dingen te verzinnen. en dit zijn de grote dingen voor onze oma's, zusjes en schoonzusje. het kleine spul moet ik nog verzinnen dus als je tips hebt! graag
hydrofiel luiers? Luiers? wat voor de verzorging? Zwitsel, etos wat je wilt? spuugdoekjes? speentje? pyamaatje? hoes voor aankleedkussen? bepanthen? fotolijstje? sokjes? badcape? onderdelen voor opmaken van het bedje?