Zelf gebruik ik nog niks. Heb vandaag Kruidvat Baby factor 50 gekocht. Was ook nog eens met 25% korting. Deze is voor mijn dochtertje. Moet ook maar eens morgen voor mezelf gaan kijken want ook al ben ik Turkse, ik ben zo wit als een lijk. Zat vandaag met mijn blote benen in de tuin en ik gaf haast licht
Ik koop voor mijzelf en mijn vriend altijd nivea. Voor Robyn heb ik la roche posay omdat zij last heeft van eczeem. Denk dat ik ook maar voor dat ultrasun ga. Dat 1x smeren klinkt mij goed in de oren.
Ik wist dus niet dat je dat maar 1x hoeft te smeren, smeer eerlijk gezegd wel vaker. Vandaag de jongste 2x (dus zooo veel vaker ook niet hihihi) en de oudste 1x (was de ochtend op school) En mezelf... toen ik al rood was geworden pas gedaan.
Dat blijkt dus niet waar te zijn.. er zijn door consumentenbond testen gedaan en jaar later bleek de creme nog dezelfde werking te hebben. Verder zijn er behoorlijk wat discussies over, en er staat een houdbaarheidsdatum op de verpakking.
aha dat wist ik niet. Als je het risico niet wilt nemen, dan kun je de zonnebrand in de winter als bodylotion gebruiken. Dan heb je een instant zomergevoel
vorig jaar kwam die van kruidvat er het beste uit, dus assi ik heb dezelfde als jij (en ook melkflesbenen trouwens), die baby kruidvat factor 50.
P20! Ideaal, 1x per dag smeren (kids doe ik voor de zekerheid toch 2x p.dag) en het smeert lekker uit en ruikt niet echt overdreven. Mijn kindjes zijn nog nooit verbrand of iets dergelijks ermee, worden er gewoon bruin mee. Ik zelf verbrand heel makkelijk en snel en ik verbrand er ook niet mee.