Hallo, Mijn zoontje krijgt tot nu toe alleen maar borstvoeding maar mijn productie loopt zo erg terug dat ik genoodzaakt ben om aan te vullen met kunstvoeding. Nu wil ik graag biologische kunstvoeding kopen (nr. 1, ook al is mijn zoontje al 6 maanden). Welk merk kan ik het beste kopen? Iemand tips? En is geitenmelk beter of gewoon normale?
Alle zuigelingen voeding is goedgekeurd en even goed. Alleen je hebt wel weer verschil in voeding zoals voor kindjes met allergie, wat jij opnoemt biologisch. In het ziekenhuis kreeg mijn dochter het bekende merk van de reclame maar ze zeiden gelijk al dat de huismerken net zo goed zijn. Is maar net wat je er ( onnodig extra) voor wilt uitgeven en wat bij je kindje werkt. Wij geven ah huismerk en hier doet ze het goed op zonder problemen.
Mijn zoontje krijgt pap met opvolgmelk van HIPP verder krijgt hij nog borstvoeding. Ik geef hem pap omdat hij geen brood wil eten. Voor HIPP gekozen omdat hier geen maltodextrine in zit en biologisch is.
Ik geef nutrilon 2 puur omdat ze op het kdv dat ook geven (kon kiezen uit hero of nutrilon). gaat prima. waarom wil je nr 1 geven? dl was hier constant hongerig door op een gegeven moment en ging goed bij overstap na 2 met 6 maanden. bv verandert ook van samenstelling rond 6 maanden. maar goed je kan natuurlijk prima 1 geven als je dat wil maar ben even benieuwd hipp hoor ik wel vaker als biologische optie. succes met je keus! hou er trouwens wel rekening dat een open pak een max periode houdbaar is.
Denk wel dat je het beste 2 kan geven, want vanaf 6 maand wordt de samenstelling en dikte anders, dit naar de behoefte van kinderen van die leeftijd. Ze hebben weer andere hoeveelheden voedingstoffen nodig etc. Waarom zou je nog 1 geven?
Ik geef Hero en ben daar zeer tevreden over. Ben met Hero H.A. begonnen, omdat datvolgens de adviezen het meest op bv zou lijken. Maar ik denk dat de controles zo streng zijn dat alle NLse merken goed zijn.
Ik geef hipp biologisch. Er zit geen maltodextrine en aluminium in. Dat vind ik belangrijk Qua voedingsstoffen maakt het niks uit, alle voeding is prima Wel zou ik nr2 geven.
je kan prima nr 1 blijven geven. nr 2 is in het leven geroepen om juist reclame te kunnen maken omdat het voor nr 1 niet mag. maar qua merk maakt het niks uit wat je geeft. het is allemaal goed. wij geven wel geitenmelk omdat dl met de voeding op basis van koemelk niet poepen kon. de lactatiekundige adviseerde geitenmelk omdat dat dichter bij bv ligt dan koemelk en licht verteerbaar is.
Wij gebruiken Hipp bio combiotik en zijn zeer tevreden.de kraam valt het zelfs op hoe de poep van de kleine op bv poep lijkt. Ieder merk moet idd aan hoeveelheden vitamines etc voldoen maar ze mogen wel zelf kiezen of ze bv maltodextrine (=suiker) gebruiken. Of ze wel of niet visolie of probiotica toevoegen. En zo zijn er dus echt wel verschillen. Wij eten en drinken zelf ook biologische zuivel dus dat wilde ik voor mijn baby ook. Geen hormonen en antibiotica in de melk. Geitenmelk vond ik echt te duur (40 euro per pak?) Ah biologisch is betaalbaar, goed, alleen mist het visolie en probiotica. Kun je dan wel in de vorm van supplementen toevoegen maar dat vond ik teveel gedoe.