sorry hoor maar dit is gewoon onzin, alleen god weet het beter hoe kunnen mensen in dit soort onzin geloven door een ring die verteld dat e zwanger bent en ook nog of het een jongen of meisje is nee dames geloof maar niet in dit soort dingen. Zwanger worden komt als het bestemd is en sommige zijn helemaal niet zwanger en nu hebben ze hoop dat de test nu posi zal zijn. Ik wil hier alleeen mee zeggen dat ik niet in dit soort dingen geloof. Een kind krijg je al dat zo ver is en het lot bepaald dat geen ring of touwtje. En zwanger wordt je als god dat wil.
Zo hebben we allemaal onze eigen waarheid en geloof. Ik geloof bijvoorbeeld totaal niet in god en dus ook niet in dat hij bepaalt of ik zwanger wordt. Toch zal ik jouw reactie niet afdoen als onzin. Vind het jammer dat jij dit wel doet.
ik geloof er ook niet zo in Maar om nou te zeggen GOD weet beter Laat iedereen lekker in zn eigen waarde als hun het leuk vinden prima als ze zich er maar niet aan vast gaan houden (anders is de telleurstelling zo groot)
@Corien ben het helemaal met je eens..ik sluit me aan bij je reactie. Nou heb ik vanmorgen zelf dat pendelen boven de hand gedaan en je raad het nooit. Als het klopt is het meisje>>jongen>>>>.en nog een meisje hahaha zou leuk zijn als die nog komt. Ik heb nu een dochter(16)een zoon (2) en een 3de kindje is zoooooo welkom
Ik heb net ook gependelt en de pendel geeft aan dat ik 2 weken zwanger ben van een meisje....ik ben benieuwd!.....hihi
@dieselientje Hoe heb je dat gedaan dan ...?hoe geeft de pendel aan dat je 2 weken zwanger bent van een meisje? Wel leuk als dat klopt.....ben ook erg benieuwd
Je begint met de pendel stil te hangen en houdt hem boven je hand.Daarna kun je eerst beginnen met erachter te komen wat ja en nee is. Je stelt bijv de vraag: is gras groen? Dit antwoord moet natuurlijk altijd ja zijn. Daarna stelde ik de vraag: ben ik 9 maanden zwanger? (haha) Nee dus..Ja was bij mij een rondje en nee een streepje. Toen vroeg ik: ben ik 1 week zwanger? Antwoord: nee, daarna: Ben ik 2 weken zwanger, antwoord: ja. Daarna vroeg ik: wordt het een jongen? Antwoord: nee. Wordt het een meisje: antwoord ja..hihi..leuk he! Ben beniuwd of t klopt hoor!
Je moet de pendel wel genoeg tijd geven om van "koers" te veranderen en de vragen dus niet al te snel achter elkaar stellen
dieselintje! dit is echt heel bizar, zelfs als je vragen stelt die persoonlijk zijn heeft ie t goed, heel apart en grappig. Als hij gelijk heeft zou ik nu 1 week zwanger zijn! Wie weet Maar ik vroeg dus: ben ik blank, toen ging ie heen en weer, toen vroeg ik ben ik bruin, draaide het een rondje..... En de naam van mijn partner en de kleur van mn hond! allemaal goed, heel bizar!
euhm je moet ook aan de pendel vragen of je wel mag pendelen over en evt zwangerschap en ik weet dat bij mn zelf elke maand de pendel zegt zwanger je moet je geheel kunnen afsluiten en goed pendelen ben je zeker voor 1 vraag wel een 20 min bezig
@tibo Ik zie dat hummel voor je gependeld heeft ik hoop dat dat wel klopt Al moet je dan toch nog even wachten suc6 met de volgende ronde
Hey meiden, Heb het ook geprobeerd, liggend, boven mn hand en buik,..(meerdere keren hihi) De ring draaide en maakte bewegingen van rechts naar links, zowel boven mn hand als mn buik,.. en snelle bewegingen nog ook! Zou t dan misschien zo zijn dat het raak is,.. Moet nog 4 tot 5 dagen wachten voordat ik evt. ongesteld zou worden,.. En Nanatje, ik geloof ook in God, maar je kunt naar mijn idee best zulke testjes doen,.. Als je er maar niet (teveel) hoop in hebt, hoop leg/ heb je immers bij/ in God... De meiden die de test doen en zwanger willen zijn, ik hoop dat de ring beweegt en dat jullie wens, het wonder!, uit zal komen! Enne, vind het een grappige test! Leuk dat het op de site is gezet. Sterkte en succes allemaal! Liefs Olijfje.