kinderopvangtoeslag / gastouder aan huis

Discussion in 'Oppas en kinderopvang' started by Lootje, Apr 5, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lootje

    Lootje Fanatiek lid

    Dec 29, 2010
    1,498
    598
    113
    Hoi allen,

    Via de zoekfunctie kan ik zo gauw niet vinden of er al een eerder topic is geweest. Daarom dus maar even een nieuw topic.

    Wij zijn ons aan het oriënteren op een gastouder aan huis, voor als mijn zoontje naar school gaat. Nu heeft deze school 12 weken vakantie per jaar en 7 extra vrije dagen, + dat de vrijdagmiddag altijd vrij is.
    Het uurtarief (incl. bureaukosten) zal ongeveer neerkomen op 12,50 per uur. Hoe vul ik dit in bij een proefberekening op toeslagen.nl?
    Moet ik een gemiddelde invullen (daarmee al rekening houdend met de vakanties en extra vrije dagen) of moet ik elke maand een nieuwe aanvraag indienen, op basis van de uren die maand?
    Ik ben erg benieuwd hoe anderen die ook gebruik maken van een gastouder aan huis dit doen!

    Ik hoor het graag!
     
  2. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    Jun 3, 2013
    7,149
    3,174
    113
    Ik heb zelf gewoon het gemiddelde ingevuld met het risico dat ik dus iets moet terug betalen.. Elke maand invullen is zo'n gedoe en dan lopen de betalingen achter omdat ze het niet optijd verwerkt hebben.
     

Share This Page