Ik zou wel een sunshower willen, een washok/bijkeuken en een grote speelkamer voor de kinderen. Gezien de ruimte van ons huis zit alleen er alleen een sunshower in voor de toekomst.
Ik woon op een gehuurde flat op 6 hoog. Enige wat ik mis is een heerlijk tuin, waar onder andere ik een moestuin en kipjes en konijn kan houden. En een bad om lekker in te dobberen. En geen benedenburen haha! Verder ben ik niet zo'n luxedier. Ik heb wel een vaatwasser. Maar een droger vind ik onzin. Is ook geen ruimte hiervoor in huis.
Ik wil een huis met een grote tuin en dan zo'n luxe bbq: a la green egg of een mooie vaste buiten oven/bbq. Dat je er ook dingen langzaam in kan garen en roken en zo. En op de oprit een Tesla 3
Ik wil in ons volgende huis overal Nest brandmelders en de thermostaat. Nu hebben we er 1 brandmelder en doet elke maand een automatische check die je op de app binnenkrijgt. Mocht er brand zijn en niet thuis, dan wordt je ook op de hoogte gesteld.
Wij hebben home wizzard door het hele huis. echt ideaal! de lampen en temperatuur gaan automatisch en kunnen we in een app regelen, we hebben rookmelders die automatisch checken en ook op onze telefoon afgaan, we hebben een camera hangen bij de voordeur en als er aangebeld wordt maakt de camera een snapshot zodat we op onze telefoon kunnen zien wie er voor de deur staat. Ook hebben we zonnepanelen, super fijn! Zou nog wel heel graag een nieuwe badkamer willen met een 2 persoons-bubbelbad.
Ow haha dat is minder, gelukkig is de Tesla 3 een stuk betaalbaarder dan de rest uit het Tesla assortiment.
Die camera bij de deur, mag dat zo maar? Op publiek terrein mag je niet zonder toestemming foto's van iemand maken ivm privacy. Op privé terrein dus wel?
Wat een leuke dingen komen hier voorbij! Niet echt een gadget misschien, maar ik zou wel graag op regenwater willen wassen.
Camera's op privé terrein mag wel, wij hebben ze ook bij alle ingangen van het huis. Wij kunnen ze altijd live bekijken op telefoon en dat vind ik ideaal. Ik mis geen quooker maar lees er hier toch wel positieve verhalen over.. misschien toch maar over denken.
Brandmelders die op stroom aangesloten zijn en automatisch op batterij overgaan als er een stroomstoring is. Een nisje in de muur naast de openhaard om hout ingestapeld in te hebben staan (staat zo gezellig ) Openslaande tuindeuren Philips Hue Als je de ruimte hebt... Een vide!! Ik ben zoooo ontzettend gelukkig met de mijne. Bij de aanleg van de tuin: een hoop fruitbomen!! Hoe leuk is het als je (gedeeltelijk) zelfvoorzienend bent??
Voor op korte termijn een soundbar! We zijn momenteel op zoek naar perfecte nieuwbouw project dan wil ik graag een open keuken met kook eiland 2 ovens en een quooker. Groter bad en inloopdouche.
- soort camara bij de voordeur. als er aangebeld wordt dat ik kan zien wie er staat - mooie overkapping in de achtertuin wensen die in vervulling gaan: -bad -washok -speelkamer voor de meiden
Een luxe badkamer met ligbad en infrarood douche. Een ruime was ruimte met genoeg ruimte voor de wasmachine, droger en wasmanden en een goede kast voor de schoonmaakspullen. Een keuken met een inductie kookplaat staat ook op mn lijstje.