Hey meiden, Ook ik kom weer even aanwaaien na een rot dagje. Was vandaag met mn kleine jongen op stap naar de stad en ik was onderweg naar de parkeergarage. Eenmaal aangekomen liepen we naar de lift en ineens lag ik daar weer op de grond. Dit keer alleen wel naar voren gevallen en aardig wat schaafwonden erbij. Gelukkig heeft mn kleine jongen me goed.geholpen en ging het wel weer. Voelde me helemaal niet raar ofzo in tegenstelling tot de andere keren. Vraag me dan ook echt af wat t toch is. Was ook gewoon bij en verloir nietn bewustzijn ofzo. @ viv: wat geweldig dat je de kleine hebt gevoeld !! Ik vind het ook echt een fijn gevoel en ben er weer helemaal aan gewend hihi. Voel de kleine nu.dagelijks en bv na zoon val als vandaag, stelt.het me toch.weer.gerust. @ char: lekker genoten van je vrije dag meis? Moet ook kunnen he :d Hoe is het met de rest van jullie??
meiden, ik ben weekje afwezig, zit voor klant in hotel..heb beperkt internet.. tot snel1! @vivian, meid super zeg!!!!
Goedemorgen!!! Daar ben ik in ieder geval weer, haha!! @ Sher: ohhhh..... nou, ik denk dat je nu alle "ongelukjes" wel hebt gehad hoor!!! Nu rechtop blijven he?!! Gelukkig voel je die kleine nog lekker bewegen in je buik. @ Nona: Werkse meid! Gaat alles goed verder? @ de 22e: Bijna deze spannende dag!!!
Goedemorgen meiden, Zo er is weer een nieuwe dag aangebroken... Heb echt heeerlijk gelspane... me gordijnen hangen dus het is weer heerlijk donker in de slaapkamer.... zo dat had ik gemist... @ Sher.. Jeetje zit echt niet mee he mop.... Wel lekker geslapen vanacht? @ Joy... Douchse mop!!! hihihi... Gelukkig weer whatsupp!!! @ Viv.... Jaaaa echt wat voor mijn he!! gelukkig heb ik dankzij me vriendin die wel zo rot kaart heeft het er weer op kunnen zetten.... Irritant hoor van die iphones.... Wes heeft een samsung sinds kort en die kan gewoon alles gratid dowloaden... geen gezeik met betalen via zo kaart enzo... @ Char.... Spannend zo he nu er meer schot in de zaak zit.... ben zo benieuwd.... hoop zo dat het helpt!! @ Joy.... Spannend vandeweek testen..... wel gelijk laten weten he....... Zal wel leuk zijn hihihi. Dan ben jij 20 weken als wij allemaal leggen te bevallen ongeveer hahahahah. @ Nona.... Werkse mop!! we appe i.p.v. chatten hihihi. xxxxx
@ Minniii: Dus je hebt heerlijk geslapen in het donker! Hoe gaat het nu tussen je mannetje en jou? Beetje gezellig weer?
@viv, ja bijna de 22e! @minnii, gelukkig maar dat je lekker geslapen hebt! en wat viv ook al vraagt, alles weer wat rustiger thuis?
Ja opzich wel.... This voor het eerst denk dat hij normaal doet voor zover als ik sorry zeg.... dus miss wordt die wat volwassener hhahahaha.... We zijn nog niet knuffelig maar doen wel normaal... Hij was veel in de weer in de voor en echter tuin want vond het te warm binnen huis.... dat vond ik wel jammer... zowat heel de avond alleen gezeten... Hij was op een gegeven moment de achter tuin aan het stofzuigen... hahaha ja jullie lezen het goed.... buiten de tegels aan het stofzuigen.... Gekkewerk maar goed.... Daarna ging die de dakgroot doen dus lag alles weer onder de takjes en alles. Hier is dan eindelijk weer eens een buikfoto Hihi bij 20 weken en 4 dagen
Nouja wat gek!!!! Normaal krijg je je foto toch gewoon te zien tussen je tekst..... Nu krijg ik een stomme link hahahahaha
Gelukkig maar!! Mooie buik!! (is wel een klein fotootje!) Ik ga er vandaag ook weer eentje maken.... ben vandaag precies op de helft :-D
@ Vivian, wat leuk dat je je baby nu voelt. @ Charise, nee ik doe geen ovutesten op mijn werk. Doe het tussen 16-17 uur. Dat is het tijdstip dat ik meestal thuis ben, met vroege diensten, met dagdiensten en met nachtdienst. Alleen met avonddienst deed ik het rond half 3 voordat ik weg ging. @ Joy, spannend de 22e . Heb je een regelmatige cyclus? @ Sher, oeh dat is niet goed dat je voor op je buik bent gevallen. Weet je verloskundige dit? Want normaal moet je dat wel melden en eventueel bloedtest laten doen in het ziekenhuis. @ Minii, mooie foto!! En gelukkig dat het thuis weer wat beter gaat. Dit is beter dan het ruzien en dan komt het uiteindelijk wel weer dat jullie gezellig samen op de bank zitten haha. Hier gisteren gewerkt. Was erg rustig tot we nieuwe opnames kregen en ik voor me collega vanalles moest doen terwijl ik meer patiënten had. Nouja ik doe het dan maar gewoon zover ik kan. Uiteindelijk toch optijd naar huis gekunnen. Anders had ik wel gebaald. Vanavond weer avonddienst. Ik hou niet zo van die diensten. Verder niks bijzonders te melden. Wou eigenlijk al dat we een week verder waren. Maarja geduld is een schone zaak. Zit nu op 3 dpo haha (mijn banner klopt niet meer he)
@ Me87.... Werk je in een ziekenhuis??? dat vind ik zo leuk!! heeft me altijd al getrokken zo zou graga ook in een ziekehuis willen werken... Alleen moet je daar zoveel opleidingen voor hebben dat dat niet haalbaar is voor mijn hahahahaa. @ Viv.... Ja irri he die kleine foto-tjes. Steeds als ik wat wil uploaden dan zegtie dat me bestand te groot is. En dan moet ik hem verkleine.... heel irritant pfffff
@ Minii, ja werk in een ziekenhuis. Heb de opleiding ook in het ziekenhuis gevolgd dus zit er nu inmiddels al 6 jaar. Het is ook zeker leuk werk. Maar heb alleen MBO-verpleegkunde gestudeerd hoor. Dus zoveel opleidingen zijn dat niet (hiervoor wel SPW gedaan maar dat heeft niks met verpleegkunde te maken) Enja ik ga dan wel volgend jaar een specialisatie opleiding doen. Maar dat is gewoon naast mijn werk.
@ me: Ja, is echt heel leuk! Alweer 3 dpo (of pas )!! Je loopt in ieder geval wel voor op je banner.... @ Minniii: Maar kan je buik er wel goed op zien hoor! Mij lukt het trouwens nooit direct een foto plaatsen.... ik heb altijd een link naar mijn fotoalbum.... op een andere manier lukt het mij niet, haha!!
@me, spannende tijden dus voor jou! heb je al een voorgevoel? ja ik ben regelmatig @viv, ben benieuwd naar jouw buik! @minnii, mooie buik mop! loop ik jou uit te lachen gisteren is sinds een uur mijn eigen whatsupp weg geen internet :x haat aan vodafone echt grrrrrrrrr
@ Joy, nee heb totaal geen voorgevoel. Wil ik ook niet want dan ga ik misschien helemaal van het verkeerde uit. Heb jij nog steeds wel het gevoel dat het raak is? En al ergens last van? Ben heel benieuwd voor je.