Hallo allemaal, zijn er hier mama's die een studie volgen voor werk? Ik zit met het volgende. Ik ben benaderd voor een nieuwe baan en zou bij de nieuwe werkgever een opleiding kunnen doen (wat ik al heel lang wilde). Mijn man en ik weten nog niet wanneer we aan onze tweede kindje willen beginnen. Maar stel je voor dat ik zwanger raak als ik een half jaar bezig ben met de studie (studie duurt 2 jaar). Dat betekent geheid studievertraging. Nu is mijn vraag zijn hier mama's die hier ervaring mee hebben? Is een studie, werk en 2 kids te combineren? En moet je het bedrijf nog een soort boete betalen door de studievertraging? Zij moeten immers het collegegeld wel doorbetalen.. Graag tips! Zal ik er voor gaan???
Ik heb 1 kind maar werk 27 uur per week en volg daarnaast een hbo opleiding (bachelor, dus 4 jaar). Laatste schooljaar gecombineerd met werk, huishouden en aandacht voor mijn vriend en zoontje maar ben nu mijn scriptie aan het schrijven! Het kan wel, maar soms moet je streng zijn voor jezelf. Zoals een beperkter sociaal leven (in mijn geval). Over de kosten van vertraging kan ik je niets zeggen, want mijn werkgever heeft alles betaald en heb er niets over gehoord. Maar als het een opleiding is die je graag wilt doen dan vind ik dat je ervoor moet gaan. Ik ken iemand die vier kinderen heeft, 36 uur per week werkt (leidinggevend) en studeert. Succes met het maken van je keuze.
Hoi Sleepy bedankt voor je reactie! Pittig hoor wat je doet. Succes! Ik zal er nog even goed over nadenken.
Ik volgde ook een opleiding 3 dagen werken en 1 dag school. Maar nu ben ik onverwacht zwanger van ons 2e wonder en ik heb er voor gekozen om te stoppen. Met 1 kindje vond ik het al behoorlijk zwaar/net te doen maar met 2 kids zie ik het echt niet zitten. Ik heb ook erg veel last van misselijkheid en overgeven. Zou er goed over nadenken meid!
Ik heb 2 kinderen, volg een opleiding en heb een baan van 20 uur. Het is te doen omdat ik thuis kan studeren en alleen voor de examens en mijn scriptie ergens naartoe moet (studiecentrum). Ik studeer als de kleintjes op bed liggen, elke avond. Het is wel zwaar en je moet flink gemotiveerd zijn maar het is te doen!
Ik heb 2 kinderen een man die over ver werkt en er door de weeks niet is. Ik werk 20 uur onregelmatig en ga 1 dag per week naar school. Heb geen boete gekregen voor het jaar vertraging wat ik heb opgelopen. Zou afgelopen zomer klaar zijn geweest maar nu aankomende juni. Tis goed te doen maar het leren gaat mij ook makkelijk af.