Wie weet dit?

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Cherrylein, 5 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cherrylein

    Cherrylein Fanatiek lid

    14 nov 2007
    1.759
    0
    0
    Ik heb nu sinds december een bijbaan van 6 uur in de week. Mijn werkgever heeft voor mij een zw.uitkering aangevraagd, die gaat vanaf week 36 in. Als mijn verlof afloopt, kan ik dus weer aan het werk.
    Maar zij weet niet zeker of het PGB voor haar zoon verlengd wordt in september. Mijn vraag is, tellen de uren die je hebt gehad in je zw.uitkering ook mee als ''gewerkte'' uren? Dat je daarna eventueel een ww.uitkering kan krijgen? Natuurlijk niet voor lang, maar voor de tijd dat ik eventueel wat anders zou moeten vinden.

    Wie weet dit?
     
  2. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    helaas, ik weet het niet zeker. Maar ik zou denken dat het wel gewoon meetelt. In principe zijn het namelijk gewoon werkweken dat je 'ziek' bent.
    Als je het zeker wilt weten, kan je gewoon even het UWV bellen ofzo, die hebben waarschijnlijk meteen een antwoord.
     
  3. Suuzje

    Suuzje Fanatiek lid

    22 feb 2007
    1.024
    0
    36
    Ziekteweken tellen niet mee als gewerkte weken voor de bepaling van je recht op WW. ALs je dus bijvoorbeeld van je halfjaarcontract (26 weken) 2 weken bent ziek geweest, heb je maar 24 gewerkte weken die ze meetellen voor de bepaling van je recht.
     
  4. Cherrylein

    Cherrylein Fanatiek lid

    14 nov 2007
    1.759
    0
    0
    Ja, maar een zw. uitkering is geen ziektewet?
     
  5. Suuzje

    Suuzje Fanatiek lid

    22 feb 2007
    1.024
    0
    36
    Je bedoelt natuurlijk zwangerschapsuitkering. zw is de afkorting voor ziektewet. Dat durf ik zo niet te zeggen. Kun je toch het beste even bellen met het UWV.
     
  6. Cherrylein

    Cherrylein Fanatiek lid

    14 nov 2007
    1.759
    0
    0
    oh :p haha, ik bel inderdaad maar even!
     
  7. Cherrylein

    Cherrylein Fanatiek lid

    14 nov 2007
    1.759
    0
    0
    Ik heb gebeld, ze tellen helaas niet mee :(
     
  8. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    balen meis... in elk geval weet je nu wel waar je aan toe bent...
     

Deel Deze Pagina