Vraag Microsoft Word

Discussie in 'De lounge' gestart door RoosAnne, 7 jun 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RoosAnne

    RoosAnne Actief lid

    23 feb 2018
    210
    197
    43
    Vrouw
    Voor één van mijn laatste opdrachten voordat ik afgestudeerd ben, moet ik een verslag inleveren. Nu ben ik op zoek naar een tip voor een probleem wat ik maar niet opgelost krijg met Microsoft Word en waar ik wel feedback op heb gekregen. Zelfs met de tips van Google lukt het me niet.
    Mijn vraag is hoe ik het in godsnaam voor elkaar krijg om een paginanummering te laten starten bij de inleiding en dus niet al bij het voorblad? Help!
     
  2. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Eerst paginanummers toevoegen, dan krijg je de opties voor kop- en voetteksten en daar kun je dan "eerste pagina afwijkend" aanvinken.
     
  3. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    Moet je het digitaal of analoog inleveren?
    de omslachtige manier als bovenstaande tips niet werken is twee bestanden ervan maken. Een vanaf de paginanummering, een met de voorgaande pagina’s. Beide als pdf opslaan en deze pdf’s vervolgens samenvoegen. Dit kan eenvoudig via een gratis website. Analoog zelfde verhaal maar dan gewoon uitprinten en samen voegen.
     
  4. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.169
    10.678
    113
    Je kan je bestand indelen in secties en per sectie nummeren.
     

Deel Deze Pagina