Net voor de tweede keer baby te huur gezien en ben hier echt verbaasd over! Die stelletjes hebben zichzelf toch opgegeven hiervoor (?!) het lijkt net of ze nog nooit kinderen hebben gezien. Al die meiden zijn jaloers op die kinderen en mannen, omdat die mannen tenminste aandacht geven aan die kinderen... Misschien ligt het aan mij hoor, zou hier mijn kind nooit aan mee laten doen ( vorige keer werd er een kindje 1 jaar, neem aan dat je zo'n mijlpaal zelf wil vieren en je kind niet bij tieners neer zet!) ( en tieners zeg ik, omdat ze zich zo gedragen, vooral die meiden vind ik) Maar goed ziet iedere keer vol verbazing te kijken. Vind het erg, maar blijf toch kijken. Wat vinden jullie ervan?
Volgens mij zijn dit herhalingen toch? Dat ze op vakantie zijn? Is al een topic over geweest. Geloof dat er zelfs een moeder van de kindjes hier op het forum zit. Moeder van tycho en ivy geloof ik. Vind het wel een leuk programma op zich hoor. Ja die ene griet vind ik wel vreselijk. Die zoooooo jaloers is. Maar de moeder van het kindje die op dit forum zit zei dat het wel meeviel allemaal. Ze laten alleen het slechte van haar zien zeg maar.
http://www.zwangerschapspagina.nl/films-televisie-nieuws/154565-nieuwe-baby-huur.html?highlight=nieuwe+baby+te+huur dit was em
Oh ik wou al zeggen: leuk! Maar ik heb de andere seizoenen al gezien. Dus ik ga niet naar herhalingen kijken...
oh haha dit is de eerste keer dat ik het zie, wist niet dat het herhalingen waren maar las net dat er altijd een nanny aanwezig is. dat vind ik toch een fijne gedachten
Het was af en toe echt drama met filmen met hun heb ik gehoord, het vrouwtje wat nu bij mij filmt voor SOS Sonja heeft ook Baby te Huur gefilmd en zelfs hun stonden soms met open mond te kijken hoe ze konden reageren ... Vind het altijd wel een hilarische programma hoor hahaha ... Die Reiko en .... ( kom ff niet op dr naam ) maar kolere wat is zij een zeik mokkel zeg ... pfff ..
Klopt ja... Ik zou er zelf ook nooit aan mee willen doen. Ik vind het al erg om mijn zoontje een paar uur weg te moeten brengen, en dan is het ook nog naar een bekende in plaats van naar een stel onbekende tieners... Vind het trouwens ook altijd zo raar als mensen een meisje van 15 ofzo op hun kleine kindjes laten passen, maar goed dat is weer een heel ander verhaal.
Maar die ouders zijn niet weg he, die zitten in een bungalow ernaast en kunnen alles 24 uur per dag in de gaten houden .. ik zou het ook niet doen maar goed
ik heb het ook gevolgt en heb af en toe ook met open mond zitten kijken vind dat ze met reiko en vriendin eerder hadden moeten ingrijpen.. gelukkig dat er altijd een nanny rond liep daar anders was het bij hun zeker een grote puinhoop geworden.. zou mezelf er nooit voor opgeven.. maar vind het wel grappig om tezien allemaal.. heb ik in een deuk gelegen om mathijs wat een geweldige gozer is dat zeg
ik zou het persoonlijk niet doen., mijn kindje daar achter laten. maakt me niet uit of dat ik in een huisje ernaast zat ik zou het niet kunnen. maar oooww wat een wijven zijn me dat toch!!! vooral dat stel dat baby ivy had. die jongen was ontzettend leuk met die baby maar dat wijf van hem. niet te geloven!!!!! jaloers worden omdat de baby lekker veel aandacht krijgt. ZE IS EEN BABY! en gisteren ook naar een aflevering gekeken.. nu hebben ze de peuters, zegt dat dikkere meisje (weet niet hoe ze heet) wat een k*t kind is dat k*t k*t k*t kind!!!! ik schrok er echt van dat je dat zo op tv over het kindje van iemand anders zegt. als ouder had ik je tanden eruit geslagen.
jezus dat je gaat schelden waar kindjes bij zijn vreselijk heb het wel eens gezien vond sommige echt overdreven enecht erg hoe ze met de kleintjes om gingen
ja dat dacht ik nou ook. vraag me echt af waarom die meiden zich hebben opgegeven... voor gratis vakantie en 15 minutes of fame???
haha, Reiko en Chantal!! Heb de serie destijds gezien en geloof me het wordt nog veel erger.... ze gaan kamperen....
ik moet zeggen dat ik het indertijd best wel zat was, al die aandacht op dat gezeur van die 2... ik vond het ook juist wel mooi om te zien, dat dat stel van het platteland (hoe heetten ze ook alweer?!) het eigenlijk best goed deed met z'n 2en. Daar had ik best meer van willen zien.
Oh ik herinner me ineens dat topic van vorig jaar over deze uitzendingen... Hele discussies waren er over Raiko en zijn geliefde Chantal. Iemand had toen zelfs haar hyvespagina opgezocht en daar stond toen dat ze zwanger was en dat was ineens niet waar ofzo..
Het zou maar beter zijn als ze inderdaad niet zwanger was... ze was echt zo ontzettend jaloers en elk kindje opnieuw. Ik vond het al bijzonder dat ze bij de aflevering waarin terug werd geblikt nog bij elkaar waren... Maar ze zijn ook echt nog allemaal heel jong, dus het kan allemaal nog goed komen!