Dag Ladys, Graag zou ik jullie om advies vragen. Ik ben namelijk niet zo bekend met ovulatie testen en heb al gezocht tussen de andere berichten maar kom het antwoord niet echt tegen. Met de kerstdagen heb ik een MK gehad. Dat is dus nu ongeveer zo'n 12 dagen geleden. Nu was ik meteen begonnen met temperaturen, maar helaas word ik daar niet echt iets wijzer van. De eerste dagen elke keer rond de 36.7 tot 37.7. Temp al met twee thermometers maar beide zeggen het zelfde, dus daar ligt het niet aan. Nu de laatste twee dagen wel stabiel, namelijk 36,5. Voor mijn zwangerschap merkte ik altijd dat ik rond mijn eisprong meer last kreeg van pukkels. Ook nu heb ik een flink aantal op mijn kin, wang en in mijn nek. Nog nooit zo erg gehad. Daarom aan het begin van de middag toch maar begonnen met een ovu-test omdat ik graag wil weten of mijn lichaam weer normaal reageert. En deze gaf meteen al een tweede licht roze streepje aan. Is dit een teken dat mijn ei er aan komt, of kan ik ervan uit gaan dat deze negatief is? Ik was wel van plan om gewoon door te testen, maar vroeg mij dit af. Voorheen had ik een cyclus van rond de 31 dagen, dit zou dan voor mijn doen veel vroeger zijn.
Pas als je teststreep even donker is of donkerder dan de controlestreep is je test positief. Dus even doortesten idd! Als ik jou was zou ik wel doorgaan met tempen. Na je ei moet je temp omhoog gaan. Doe dit wel elke dag rond zelfde tijd, met dezelfde thermometer en rectaal, als je net wakker bent en voordat je uit bed gaat . Ik denk dat je ei over een paar dagen komt met een cyclus van 31. Even geduld dus.
Oke drankje voor je snelle reactie. Klopt temperaturen doe ik op het zelfde tijdstip en ook rectaal. Maar las in andere berichten dat het wel vaker voorkomt dat de temp iets onregelmatiger is na een MK. Naja hopen op snel een positieve vu test
Bij mij is m'n temp ook niet regelmatig hoor. Voor de eisprong tussen de 36.3 en 36,7. Na mijn eisprong tussen de 36,7 en 37,0. Ik temp ook volgens de regels, dus daar kan het niet aan liggen. Zolang je maar duidelijk verschil ziet voor en na ei.