Meeting was weer gezellig! sorry dat ik niet zo lang bleef maar was erg moe van de dialyse enz.... Ismail ligt alweer vanaf half 8 in diepe slaap. En ik ga er ook in Smyltje sterkte de komende tijd! Succes morgen bij de huisarts. Laat je niet zomaar afschepen he Elsie hier dan ook nog gefeliciteerd met je verjaardag Tricia beterschap hopelijk is het snel over. Lautje je hebt nu weer nieuwe vriendinnen erbij vindt het wel gezellig dat ik je weer terug heb gevonden na al die jaren hihihi
De westfriese dames!! Smyltje: 26 jaar, Zwaag, Ninthe 16-04-11 Tricia: 29 jaar, Bovenkarspel, Marjolijn 26-06-11 Danitjuh: 34 jaar, Zwaag, Ismail 23-05-11 Lautje1980: 31 jaar,Hoorn , zwanger van een zoon, uitgerekend op 25-11-2011 . Fleur24: 27 jaar, Medemblik, L. 20-6-2009, O. 30-09-2011 Mouschy:33 jaar, Zwaag, Ewout 28-04-06, Marijn 04-09-07, Arthur 16-07-09 Inkietoy: 36 jaar, Grootebroek, Cristan 24-03-2008 Verrassingsei: 28 jaar, Enkhuizen, Aaliyah 02-04-2011 Paradijsvogel: 26 jaar, Hoorn, Alana 05-04-10, Ayden 17-06-11 M1980: 31 jaar, Opmeer, Justen 04-06-03, Jenna 01-09-08, Jonie 16-08-2011 Elsie: 25 jaar,Opperdoes ,Sam 19-06-10 Sylvia1983: jaar, , Carola: 25 jaar, Zwaag, Dylano 29-11-2010 Barleeus: 30 jaar, Hoogwoud, Anouk 05-07-2011 Miekr: 31 jaar, wervershoof , Devin 22-05-2008 , Owen 01-06-2011, uitgerekend op 11-05-2012 fleur en miekr zijn aangepast
Smyltje, gecondoleerd en heel veel sterkte de komende tijd. meeting was gezellig meiden, vond het erg leuk om jullie eens in het echt te zien. Vind het erg leuk om wat mensen te leren kennen. Heb helaas ook erg weinig vrienden en hier in de buurt ken ik zoiezo niet zoveel mensen omdat we hier niet vandaan komen. Ben ook niet zo'n held dus stap ook niet zomaar ergens op af. Maar nu met de kleine meid vind ik het erg leuk om met andere moeders te kletsen. Mag ik nu ook op de hyve. Dan kan ik ook de foto's zien.
@hyves: Er zijn meerdere dames die vragen naar de hyves, ik ben de hoofdbeheerder van deze hyves en wil jullie ook nog even een keertje zien voor ik de hyves voor jullie openbaar maak Vind ik wel zo gezellig
Nee m'n man vond en vind dat ik genoeg jaar die pil had gebruikt. En ik heb vorig jaar een tia gehad, waardoor m'n man extra huiverig met dat soort dingen (stofjes/ bestanden die in de pil zouden kunnen zitten enz.
@ vrienden Ik heb ook niet zo heel erg veel vrienden. Wel heel veel kennissen, maar waar je niet op hoef te rekenen als er iets is. Ik heb wel al 1 vriendin vanaf m'n............. ehm..... 13e?? Waar ik al jaren mee omga. En helaas door wat ex vriendjes me laten beinvloeden waardoor we elkaar niet meer zo heel vaak zagen. Maar we zijn gelukkig nog wel vriendinnen en daar ben ik heel blij om en inmiddels zien we elkaar gelukkig ook weer wat vaker.
Lijkt me toch wel lastig als je weinig vrienden hebt. Ik ben heel blij met al mn vriendjes en vriendinnetjes, maar af en toe weet ik gewoon niet waar ik de tijd vandaan moet halen om ze allemaal te zien haha. Maar tot nu toe lukt dat nog steeds aardig. De ene spreek je elke week. De andere elke maand of elk half jaar. En dat is allemaal goed! Straks lekker zwemmen! Wel gewoon zwemmen denk ik, want ninthe dr oma, neef en nicht gaan ook mee. Dan is babyzwem niet zo leuk. Maar wie weet..
Ik ga zo ook lekker zwemmen ik ga wel baby zwemmen, maar met zo'n grote groep lijkt het me inderdaad niet handig Wel leuk dat er zoveel mensen mee willen! Misschien zie ik je zo wel in het zwembad!
Uur na de fles en mevrouw ligt nog met haar speen langs de bedspijlen te tikken hahaha. Die gaat niet meer slapen denk ik hoop dat ze het dan trekt het zwemmen... We zullen zien!
Meiden veel plezier met het zwemmen! Ik ga denk ik de stoute schoenen aan trekken en ook binnenkort zwemmen met Ismail. Eerst maar eens op proef of zo.. Mijn moeder wilt wel mee Straks moeten we om 13.00 in het ziekenhuis zijn met Ismail. Weer wegen enz... de neo-verpleegkundige, de kinderarts en de fysio. Dus dat wordt weer een middagje ziekenhuis. Vriendinnen: ik heb er ehhhh 1 2 3 4 waarvan er 1 in Rotterdam woont en 1 in Bierum (delfzijl) Spreek ze regelmatig op msn en zie ze ook wel regelmatig. En nu heb ik er ineens ook wat meiden bij van 1 of ander westfriese mama's en toekomstige mama's
meiden veel plezier met zwemmen allemaal! ik heb net ook gezwommen met senna ze vind het echt heerlijk! @danitjuh lekker gaan zwemmen met de kleine man! ik dacht ook dat senna het te koud zou vinden maar ze is helemaal ontspannen! waarschijnlijk gaan we zaterdag voor het eerst echt babyzwemmen in hoorn. ben benieuwd hoe ze dat vind wij genieten nog even van ons huisje op de veluwe groetjes van ons
Mouschy Profiel - hyves.nl Daar staan de foto's van de minimeeting op, en jullie mogen allemaal mijn vriendje zijn hoor haha! Vond het erg gezellig!!! De foto's van Kane heb ik er ook net opgezet, daar was ik gister avond naar toe, was hier in Hoorn in het Park. Was een top dag gisteren!!!!
Ik heb 5 vriendinnen waar ik altijd van opaan kan maar helaas ook niet in de buurt. Zuidscharwoude, zaandam, ommen, andijk en natuurlijk enkhuizen (verrassingsei) En idd de meiden van het wf-zpers Hier koorts gekregen. Heb gelijk de dokter gebeld ivm de pillen die ik heb gekregen. moet over een half uur terug bellen. Mijn vader is er nu om op marjolijn te passen.