Ik kijk graag YouTube, leuk om vlogs te bekijken. Wie kijken jullie allemaal? ik kijk graag -optimavita -sanny zoekt geluk -Deniseanna -vergezellig -diesna lomans
Ik kijk geen vlogs. Ik heb genoeg aan geschreven tekst, volg meerdere mensen bekend van persoonlijk en bekend van de media via LinkedIn. Ook lees ik veel op de NOS en Volkskrant app. En dan hier voor het gekeuvel en de hoogtepunten uit het entertainment etc nieuws.
Ik volg geen enkele influencer. Lees liever een boek. Als ik wat creatiefs wil doen zoek ik wel op youtube. Zou ook niet weten waarom iemand mij nog moet vertellen wat hip / leuk is. Misschien zie ik dit helemaal verkeerd. Ben ik gewoon te oud
Ik kijk tuinier YouTube, echt ultieme ontspanning vind ik haha! Ik word oud Ik hou vooral van Garden Answer. Helemaal niet mijn stijl qua tuin maar toch altijd leuk om te zien!
Monica Geuze Haha, heeeerlijk. Verder Amerikaans/Engelse unboxings, vlogs en hauls van veel te mooie dure tassen.
Ik ook niet. Volg best wat op insta, maar sla de vlogs altijd over. Heb echt geen geduld voor filmpjes die langer dan 5 tellen duren.
Rutger en Thomas, met de oudste 2x in de week kijken we samen een filmpje voor het slapen gaan ipv voorlezen. De meeste van de youtubers die ze kijkt vindt ik niks, maar Rutger en Thomas gaat nog wel
Is iedereen die een kanaal heeft een influencer? Ik volg: - Emily D. Baker - Living big in a tiny house - The behavior Arts - The behavior Panel - How to cook that (vooral de debunking filmpjes vind ik leuk)
Ik volg niemand. Ik heb een hekel aan filmpjes kijken, vooral als iemand vooral zichzelf filmt. En als ze zo gemaakt vrolijk of verdrietig doen en de hele tijd O M G!!!!! lopen te gillen. Brrr…. zo heel af en toe kijk ik wel eens wat zeilvlogs. Vooral Wat als je de loterij niet wint vind ik leuk.
Ik volg een paar kanalen over boeken, die influencen mij wel echt. Van klassiekers tot hele nieuwe schrijvers, erg leuk. Verder een kanaal over breien met enorm veel geklets, dat kijk/luister ik tijdens soms het breien
Emily D. Baker Dee Karinbrittchick Sportkanalen Jesse hoefnagels Don gamemeneer Enzoknol Jeremy Frieser Indigo traveller FF chanel En nog heel veel meer. Eetkanalen, lifestyle Wij kijken geen tv meer trouwens.
Die volg ik ook! Ik sport dagelijks en dan kijk ik ondertussen vaak YouTube.. ik kijk ook reinders zusjes..
Ik volg geen vlogs op YouTube, dat vind ik persoonlijk meer iets voor tieners en jonger. Mijn kinderen kijken Minecraft vlogs etc. Ik kijk wel veel stories op Instagram (enkele uren per dag) en daar volg ik een paar BNers. Noelle Somogyi vind ik echt heel leuk.
Ik ken voor mijn gevoel alle YouTubers die over minecraft Vloggen/Minectaft spelen. Echt er is een wereld voor me open gegaan. Verder niets, tijd is al zo schaars en er is zo veel leuks/leukers te doen. Zou niet weten waar ik zou moeten beginnen. Tiktoks kijk ik dan weer wel maar dat is om mezelf heel laagdrempeling te vermaken tijdens nachtvoedingen.