Er zijn er meer die hun kindje bij opa en oma brengen, vinden jullie het dan geen "speciale" avond om lekker met het gezinnetje bij elkaar te zijn??
@ilseroc, ja dat vroeg ik me nou ook af. ik wil JUIST met mijn eigen man en kids het nieuwe jaar inluiden. Tuurlijk is het met vrienden/familie wel gezellig, maar dan wel OOK met mijn eigen complete gezinnetje. Achja, ieder zijn eigen keus. Wij zijn er nog niet over uit wat we doen, aangezien ik dan 39 weken zwanger ben.... Waarschijnlijk brengen we het bij mijn ouders door. Mijn opa en oma zijn daar ook, en de kleine kan er mooi te bed, die maken we wakker om te kijken naar het vuurwerk, vond ie afgelopen jaar ook zoooooo geweldig.
wij gaan met zijn drietjes en de honden naar mijn ouders. Waar ook mijn broers en schoonzus is. En mijn oom tante en 2 neven. Gezellige boel dus. Beetje lekker eten en borrelen vuurwerk afsteken en tegen een uur of 2 half 3 naar huis denk ik. De kleine blijft daar slapen tenzij hij wakker is/word.
Dat hangt denk ik ook wel af van of je de kleine wakker maakt met oudjaar. Mijn dochter slaapt gewoon door, wordt ook niet wakker van de knallen (in elk geval de vorige 2 keer niet), en ik maak haar in principe ook niet wakker. Dus als je kindje gewoon doorslaapt is het toch niet echt een speciaal moment, dus maakt t waarschijnlijk ook niet uit. Denk ik hoor, ik hou dr dus wel lekker thuis bij me haha
wij doen bij vrienden door met een groep. en ik ga hopelijk op oudjaarsdag testen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wij zijn tot een uurtje of half 11 met zijn tweetjes ( esmee ligt op bed ) en dan komen mijn ouders met mijn broertje en schoonouders en zwager en schoonzus om het nieuwe jaar in te luiden.. Wij maken Esmee niet wakker.. Mocht ze wakker worden dan ook prima..
Dat zouden mijn schoonouders ook zo doen hoor. Maar wij willen dit zelf niet. Wij zijn thuis, Robyn gaat gewoon op tijd naar bed, verder zien we wel wat er met haar gaat gebeuren, ik hoop dat ze gewoon blijft slapen maar als ze wakker wordt komt ze gezellig naar beneden. Er komt iig vrienden van ons langs (stelletje) en heeel misschien nog een ander stel, maar dat kan elk moment nog veranderen. En waarschijnlijk komt er nog een vriendin van mij langs. Verder is zo'n beetje iedereen hier in de straat thuis dus dat is heel gezellig. na 12en lekker de straat op!
Wij brengen Mark ook naar opa en oma. Mark heeft toch niet door dat het een bijzondere avond is. Opa en oma vinden het heel gezellig, blijven toch thuis. Wij vieren oud & nieuw met vrienden. We gaan Mark dan wel heeeel snel halen de volgende dag haha!
Sem snapt het ook niet dat het een bijzondere avond is maar wij des te meer Daarom wil ik juist op een avond als deze mijn mannetje bij me hebben!
Wij blijven ook thuis met zijn viertjes, lekkere hapjes, tv kijken...Heerlijk rustig dus! De oudste willen we wel wakker maken om ook met haar het nieuwe jaar in te luiden. De jongste laten we liggen of ze moet zelf wakker worden.
wij blijven dit jaar thuis en mijn ouders (en misschien oma/zus/zwager) komen bij ons! Lekker makkelijk Heb geen zin om met dochterlief te moeten gaan slepen 's nachts. Is niet in haar voordeel.
Natuurlijk vind ik O&N een bijzondere gebeurtenis maar mijn dochter heeft er helemaal niets van door!!!!! Volgend jaar is weer helemaal anders... Wij hopen ook gewoon dat ze lekker doorslaapt en wij slapen ook bij mijn ouders dus de ochtend is ook gewoon voor ons.... en dan knuffel ik haar helemaal suf!!!!
Wij gaan gezellig naar Rotterdam naar mijn ouders .. We blijven daar ook slapen want het is geen doen om met die kleine midden in de nacht te gaan rijden dus wel blijven lekker daar .. Ik hoop dat we die kleine dit jaar wakker krijgen want hij is gek op vuurwerk ... De volgende ochtend kan ik dan gelijk ff bij mijn oma langs ...