Dit vraag ik me nou weer af Je hoord zoveel verschillende reacties.....De ene voelt zich kip lekker, de andere heeft het idee niet lekker in zijn vel tezitten enz.. Groetjes jantina
Ik voelde me op een of andere manier onrustig. Kon me nergens op concentreren en was zeer snel geirriteerd en emotioneel. Nog erger als daarvoor.
Ik heb er niks van gemerkt. Ging gewoon plassen 's nachts als altijd, en pats... vliezen gebroken midden in de nacht op de badkamervloer
Ik heb er niks van gemerkt. Ging gewoon plassen 's nachts als altijd, en pats... vliezen gebroken midden in de nacht op de badkamervloer @Zooo dat is fijn ik had net een uurtje ervoor nog met m'n hubbie gevreeen en om 19:30 begon het ging naar de wc, en daar kon ik het trouwens goed opvangen, op bed helemaal niet. Mijn man nam het op, en ze kwamen om de 4 min, vk gebeld, en had al 4cm ontsluiting. toen zijn we naar het ziekenhuis gegaan.... jessica
Ik voelde mij de dag voor de bevalling super goed! De dagen(en weken) daarvoor had ik enorm veel voorweeen. Ik dacht die dag echt dat het nog weken zou duren maar 's nachts verloor ik vruchtwater en 's avonds was Elena er
Ik voelde me de hele dag totaal vermoeid, gesloopt, verrot. En tijdens het (avond) eten heb ik (on)bewust minder gegeten, alsof ik voelde dat het zou kunnen beginnen! En een uurtje later braken mijn vliezen..
6 jaar trug werd ik ingeleid dus om 08.00 uur in het ziekenhuis aangekomen had ik echt het trotse gevoel jaaaaa straks ben ik mama op de foto's kon je ook echt de oerkracht zien stralen ik was er klaar voor hahah heerlijk vond ik het.
ik werd wakker en had buikkrampen... de weeen waren dus begonnen. toen ik 2 keer om de 10 min. weeen had gehad kreeg ik een weeenstorm en dat hield pas op toen het kindje eruit was! dit had ik bij beide kids alleen bij de een duurde de bavalling 8 uur en bij de tweede 3 uur! ben benieuwd hoe snel deze komt!
Ik voelde me super, was hartstikke druk met schoonmaken en boodschappen doen, had verder nergens last van.
Ik was helemaal hieperdepieper dat het leek te beginnen! Voelde me dus ook erg blij, uitgelaten en goed. Ik dacht dat het pas voorweeen waren dus mannetje gewoon op werk gebleven de hele dag. Ik nog met de auto naar de yoga (achteraf natuurlijk een beetje onverantwoord met regelmatige weeen). M.a.w. ik voelde me erg goed. Ik hoop dat dat bij de volgende hetzelfde zal zijn.
Ik voelde me al weken beroerd maar op die bewuste dag voelde ik me super goed.. Die avond zei ik nog tegen mijn vriend, de kleine laat nog wel even op zich wachten! niet dus, de volgende ochtend had ik haar in mijn armen.