Hallo allemaal We zijn erover aan het nadenken om de tuin opnieuw te laten heraanleggen. We hebben nu een vijvertje in de tuin met een 5 tal vissen in. Wij moeten iedere week opnieuw de vijver voor een stukkie bijvullen en dit kost enorm veel geld in water. Nu twijfel ik om de vijver te laten herstellen of de vijver te vervangen door een hot tub. Iemand van jullie ervaring met het herstellen van een vijver of zouden jullie voor de hot tub gaan?
Als water jullie nu al teveel kost zou ik zeker niet voor een hot tub gaan. Dat is in de aanschaf en het onderhoud nog veel duurder. En de vraag is hoeveel je het daadwerkelijk gebruikt. Zeker met jonge kinderen. Je moet behoorlijk de tijd uittrekken voor zo'n ding (heeft tijd nodig om warm te worden). Die zet je niet aan voor even een duik. Kinderen hebben vaak het geduld niet of het is veel te warm. De wamte is lastig te reguleren met zo'n ding. Daarnaast moet je daar ook water goed onderhouden (net als bij een zwembad) en af en toe bijvullen.
Dankje voor de reactie! We zijn al sinds september 2020 water aan het bijvullen en dit is gewoon verspilling. Als iemand ervaring heeft met het herstellen van een lek in de vijver hoor ik graag de ervaringen en kosten ervan.
Heb je een bak of een plastic zeil. Wij hebben de vissen uit de vijver gehaald, oude folie eruit en nieuw folie erin.
We hebben een soort van zeil liggen. Volgende week komt er een specialist langs, als de herstellingswerken te hoog oplopen dan gaan we voor een hot tub/jacuzzi
Dan heb je gewoon vijverfolie erin liggen. Ligt echt aan t bedrijf die t komt doen. Wij hebben t zelf gedaan en waren voor 300 euro klaar.
Wij hadden laatste ook een lek in onze vijver. Uit eindelijk hebben ze (mijn man en stiefvader) het met een scheutje melk het lek gevonden, was wel even een klusje om het te vinden. Mijn man heeft dit deel van de folie geplakt. Kosten €0