Ik moet sowieso gewoon even m'n ei kwijt, en hopen dat iemand hier weet wat ik er mee moet.. 1 september 2012 zijn mijn man en ik getrouwd. En uiteraard een prachtige dag gehad, die we hebben laten vastleggen op foto en video (door hetzelfde bedrijf) De foto's hadden er redelijk snel, zo'n anderhalve maand later (maar daar moest ik ook 2 mails voor sturen wanneer ik het kon verwachten. De video hebben we tot nu toe nog niet ontvangen, al meerdere keren een mail gestuurd, en al 2 keer gebeld. Tussen kerst en oud-en nieuw hebben we een sneak peak gekregen, om ons tevreden te houden. Maar sinds dien niks meer gehoord.. Omdat ik het eerste trimester van m'n zwangerschap veel ziek was ook niet echt er achter aan gezeten.. Nu heb ik vorige week woensdag een mail gestuurd (redelijk gepikeerd) dat we al een half haar getrouwd waren en nu wel eens wilden weten waar we aan toe zijn.. Daar nog geen reactie op ontvangen, terwijl hij voorheen altijd een dag later al reageerde, ik heb hem geprobeerd te bellen op vrijdag maar neemt niet op en beld ook niet terug.. Ik begin er nu echt aan te twijfelen of we de video überhaupt nog wel krijgen.. We hebben het gelukkig nog niet betaald maar ik heb niet voor niks voor video gekozen op de bruiloft.. Moet ik hem nog een mailtje sturen? Of wat moet ik hier mee??
Mooi rot dus!!! Ik zou erachteraan blijven jagen en als je ze niet krijgt,sowieso niet betalen en misschien een advocaat laten bellen ofzo.
Ja kan dit niet? En anders blijven bellen, desnoods iemand anders telefoon, ander nr, denken ze aan potentiële klanten, dan nemen ze wel op..
Bellen en zeggen dat je over 2u je video komt ophalen. En dat als er niemand reageert dat je je advocaat inschakelt. Misschien helpt dat wel!
Ik zou eens even informeren of het bedrijf nog wel bestaat en ondertussen niet hartstikke failliet is gegaan. En ik zou even iemand anders laten bellen met een of andere smoes dat ze een reportage willen. Dan weet je snel genoeg waar je aan toe bent.
Ze zetten nog regelmatig info op hun fb pagina, dus lijkt me dat ze niet failliet zijn.. We hebben ook geen gegevens van een studio adres ofzo, ze doen namelijk alle afspraken op locatie, (voor de bruiloft 3 afspraken bij ons thuis en/of trouwlocaties) mijn nichtje die een 2 maanden eerder is getrouwd heeft haar video wel gehad.. Dus ik snap het echt niet meer
Ik lees alleen maar mailen, heb je de telefoon al eens opgepakt? En als ze een website hebben of ingeschreven zijn bij de kvk is een adres zo te vinden. Kun je me het bedrijf eens pb-en? Dan kan ik eens voor je googlen of er iets te vinden is.
Ik zou ze sowieso blijven mailen en bellen. Een aangetekende brief wil ook nog wel eens helpen, zet daarin een deadline voor de video, over iets van 2 weken. Of als je het iets minder aardig wilt aanpakken, mailen/brief schrijven dat als je niks hoort binnen 2 dagen, je ze flink gaat aanpakken via facebook en andere social media. En dan ook echt doen als ze niet reageren.
@evi: bellen heb ik vrijdag gedaan, word niet opgenomen en heb Voicemail achtergelaten word niet op gereageerd (stond ook in m'n bericht)
Klink lullig hoor maar volgens mij heeft hij geen privé leven hij reageerde namelijk nog op 2e kerstdag en zelfs op oudejaarsdag.. Ik ben nu op m'n werk maar ga hem vanavond nog is proberen te bellen/mailen
Nou als je nergens reactie op krijgt ga je er niet zomaar 2 uur heen rijden. Grote kans dat je dan voor een dichte deur staat, kun je daarna weer terug voor niks. Ik zou ook een klacht op zijn facebook zetten, vervelend zeg!
Maandag weer een mail gestuurd, en geprobeerd te bellen.. Geen bereik, geen reactie op mail. Zonet weer een mail gestuurd, met: "ik wil nu weten waar ik aan toe ben, wanneer krijg ik de film? Ik vind het erg jammer dat het op deze manier moet lopen." Telefonisch nog steeds niet bereikbaar (tel nr bestaat wel, krijg alleen voicemail) Volgende stap is fb