OMG, wat is dat een verschrikkelijke lekkere kerel. GRRRRRRRRRRRRRRR Ik zit helemaal in coma voor de TV als hij dr op is. Kwijlkwijlkwijl
wow, die laatste is echt lekker! en als bi vrouw (al ben ik vast niet de eerste ?) wil ook nog een vrouwelijke hottie toevoegen: Angelina Jolie! heel cliche, ik weet het!
Dit is de mijne (voor degene die het niet weten, het is Kian Egan (iers!) van Westlife! Al 10 jaar mijn hottie *zucht* )
die van mij een oude vlam van me. in een ver verleden eens mee gezoend en nu....... is ie HOMO! eeeeuwig zonde. voor de vrouwen dan.
Skeet Ulrich wil ik ook nog ff toevoegen... Maar dat is alleen omdat hij soms gigantisch op Johnny Depp kan lijken Links: Skeet Rechts: Johnny