Hallo allemaal, Ik ben mij aan het bedenken hoe ik mijn manlief kan verrassen als ik daadwerkelijk zwanger ben? En voor de opa's en oma's? Heeft iemand een goed idee? Groetjes Linnepinna
hoi hoi. Ik ben er ook druk over aan het nadenken. Ik heb er ook nog geen idee van. Ik hoop dat je snel een leuk idee krijgt. Succes ermee!!!
Ik heb voor mijn man een lief klein boekje gekocht, speciaal om voor te lezen aan ongeboren kindjes. Ik ben van plan om het hem te vertellen door hem het boekje te geven, en anders het boekje meteen daarna te overhandigen. Voor de familie en vrienden heb ik een paar ideeën. Weet nog niet welke het wordt. Dat zie ik dan wel weer, eerst maar eens hopen dat ik inderdaad zwanger word. Maar voor degenen die op zoek zijn naar inspiratie, bij deze alvast de ideeën: - Beide aanstaande grootouder-paren een envelopje geven met een wit sokje erin, en dan afwachten tot het doordringt - De "nieuwe familiefoto's" laten zien. Eentje daarvan is dan een foto van een positieve test, of een foto van een eerste echo. - Deze heb ik van een internationaal forum gehaald, ik vond hem zo leuk dat ik hem heb onthouden. Bedoeld voor vrienden met gevoel voor humor: Vertellen dat je naar de dokter bent geweest en dat deze de diagnose primigravida heeft gesteld. Dit houdt in dat een organisme zich nestelt in het lichaam en er voedingsstoffen aan onttrekt. De arts verwacht dat het lichaam uiteindelijk het organisme zal uitdrijven, wat dan zal resulteren in een wolk van een baby!
Raket78, Bedankt voor je snelle reactie!! Daar zitten al leuke ideeen bij. Het leukste was als je het kon vertellen met valentijnsdag. Dan kon je een cadeautje inpakken en dan dacht hij dat het voor valentijn was. Als ik hem zomaar een cadeautje zou geven dan had hij het al door voordat hij het had opengemaakt denk ik.. Ik had verder nog eens voor een leuk idee gekeken op internet. Wat ik ook wel een leuk idee vond is om van theelichtjes een woord te maken op de salontafel. Zoals papa of baby. Als hij dan de woonkamer binnenkomt zeggen dat je het gezellig hebt gemaakt en dan kijken hoe snel hij het woord heeft gelezen. hahaha. Ben echt benieuwd naar wat anderen nog voor ideeen hebben!!!
Leuke ideeën! Hoe heet dat boekje voor het ongeboren kind om voor te lezen? Idee voor pasen: een (chocolade) ei, met daarin een berichtje, of de foto van de echo. Of beide natuurlijk, elk aan één kant van het ei geplakt. Ik zat te denken aan een kaartje met een klein gedicht om het mijn man te vertellen. Iets in de trant van: Ik ben (titel) Ik ben klein, ik ben nog fijn, Ik ben.... blablabla Ik ben.... blablabla En wie ben jij? (andere kant of achterzijde) ... jij bent mijn papa! Wie heeft er eventueel hulp bij dit gedicht?
Boekje is in het Engels, want mijn man is Engelstalig: Oh, Baby, the Places You'll Go! - Tish Rabe, Dr. Seuss - Google Books Er bestaan vast ook wel lieve boekjes in het Nederlands. Een ander idee is om manlief een appelzaadje of een pijnboompitje te geven (bij ong. 4 weken zwanger). En als hij je dan schaapachtig aankijkt, kun je erbij uitleggen dat jullie kindje op dit moment zo groot is als een appelzaadje/pijnboompitje. Voor meer informatie over het vergelijken met embryo-maten met groenten en fruit, zie: Baby Size Chart - Fetus Size Chart - TheBump.com Maakt ook heel erg tastbaar hoe snel zo'n frummeltje groeit! Wat betreft het gedicht heb ik ook nog wel een ideetje: Ik wil jou graag wat vragen, Ook al ben ik nog heel klein Lieve, lieve ... (naam) Wil jij mijn papa zijn?
Geef nu zo maar iets, dan doe je dat volgende keer weer en verwacht hij geen reden. Wij hebben (heel erg) al voorleesboekjes klaar liggen om de grootouders cadeau te geven. De conceptie moet nog plaatsvinden haha. Dacht paar maanden terug zwanger te zijn. Ook leuk. Rond Sinterklaas, is al geweest maar toch. Koop Vier letters b-a-b-y. Kijken of ze zelf het woord weten te vormen zonder dat je een hint geeft. Scrabblespel reiseeditie geven. Die versie waar de letters vast klikken. Daar leg je al wat woorden op vast die met baby te maken hebben. Rebus maken Speentje geven met papa/opa/oma is THE best. Je hebt hele leuke Opa en oma boekjes Geef je man help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt van Kluun. Super leuk boek.
Waarom niet gewoon samen met je man testen, ik denk dat die blikken in de ogen het mooiste kado is...
Ik wilde net zeggen, weet je man het dan nog niet??? Die van mij stond met zijn snufferd op de test hoor.
wij hebben besproken dat we samen gaan testen en de opa`s en oma`s krijgen een slabber met de liefste opa/oma erop
Wij testen altijd samen. Hoe we t de rest van de fam zullen vertellen.... Geeeen idee eerst maar eens zwanger worden dan ga ik daarna daar eens aan denken Maar ik denk met een echo ofzo.
Wij hadden voor de Oma: Eerste Hulp Bij Oppassen doos gevuld met een speentje, slabbetje, flesje, sudo, luier etc Opa: verfbak met kwast, roller, stuk chocolade met de tekst " de allerliefste opa" en een brief uit naam met van de kleine of ze wilden helpen met een mooie kamer te maken. Ooms/ tante een tasje met een babyhoofdje erop getekent en de tekst Suikeroom/ Suikertante en gevuld met snoepgoed. Het was bij ons een hit!
Wij willen een t-shirtje laten drukken voor ons nichtje van 2 en haar het kadootje laten uitpakken met de fam erbij: Een roze t-shirt met blauwe letters met op de voorkant: Joepie! en op de achterkant: Ik krijg een neefje of nichtje! (Het zou ook haar allereerste neefje of nichtje worden)
Wij hebben bij de ene opa en oma een fles kinderchampagne open getrokken en bij de andere opa en oma een boekje gegeven van pauline oud, grootouder vertelt
Wat leuk als het kan op zo'n manier! Zitten leuke ideeen bij. Hier kan dat niet meer, aangezien ze precies weten wanneer is de punctie heb en wanneer er getest moet worden. Wat geinig is , is om als je zwanger bent en je vader of moeder is in die periode jarig, de zwangerschapstest in te pakken en dat als cadeautje te geven haha!
Mocht ik ooit een positieve test krijgen en mijn man is er niet bij dan wil ik op mijn schrijven "HALLO PAPA" Heb ik eens gelezen ergens en vindt het zoooo leuk! Opa's en oma's ben ik nog niet over uit. Zoveel leuke ideeen! Ben bang dat dit eigenlijk niet nodig is mijn ogen zullen wel de verrassing verklappen!
moet je eens op youtube kijken onder baby announsment krijg je echt leuke ideeen. (wel engels) ik geef opa en oma een cadeautje en laat ze dit uitpakken of een kaart met een gedicht dat ik zelf heb geschreven. weet nog niet. en het liefst op een belangrijke dag. (vader- moederdag valentijn verjaardag kerst enz)
@ Raket 78 die is gaaaaaaaaaaaaaf! Dank je! Mijn man kan ik niet verrassen op 4 weken, hij kan nu al niet wachten en telt de 2 weken nu al af... hij is wellicht nog ongeduldiger dan ik!
hahah.. wat een gefantaseer hier! haha.. en dan nog geen eens in verwachting van een kindje! KAn het me wel voorstellen dat je er over na denkt. Ik heb getest toen mijn vriend thuis was, positieve test was dus de verrassing. Ouders en schoonouders hebben kleertje en een fotolijstje met de test gekregen. grootmoeder een lijstje met een gedichtje. neefje een tshirt met ik word grote neef.
Mijn man weet ik nog niet zeker. Hij doet vaak de was. Denk dat twee leuke rompers koop en deze in de wasmanden leg. Een witte en een gekleurde, lekker bovenop. Dat moet hij wel merken Opa's en oma's komen soms hier eten, dus dan maak ik denk ik cake pops en zet die op tafel. Buitenkant gewoon chocolade en wat witte muisjes bovenop. Binnenkant roze en witte. En dan nog een leuk cadeautje erbij. Voor mijn werk maak ik denk ik cupcakes. Roze en blauwe. Eerst voor de gein kijken of iemand doorheeft waarom roze en blauwe. Misschien zet ik ze uberhaupt neer zonder iets te zeggen Achja lekker fantaseren......hoop dat het snel waarheid wordt