Widm 2017

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door susanne85, 2 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Wie is de Mol

  1. Diederik Jekel

  2. Imanuelle Grives

  3. Jeroen Kijk In De Vegte

  4. Jochem van Gelder

  5. Roos Schlikker

  6. Sanne Wallis de Vries

  7. Sigrid ten Nape;

  8. Thomas Cammaert

  9. Vincent Vianen

  10. Yvonne Coldewijer

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Zou het straks eens weer proberen, kreeg gisteren melding dat het niet mogelijk is.
     
  2. Janna

    Janna Fanatiek lid

    Thomas verdenkt Jochem. Ik denk dat hij in Jochems mollenboekje bewijs hoopte tegen te komen dat Jochem de mol is. Waarschijnlijk ziet het mollenboekje van de mol er toch wel anders uit dan dat van een kandidaat. Minder volledig en minder complottheorieën ofzo. Als je weet wie de mol is, kun je wel zonder de joker in het spel blijven door de test goed te maken. En de mol bevoordeel je er ook niet mee.

    Je ziet dat ik niet op Thomas zit! :)
     
  3. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Ook in dit spel was het duidelijk dat Thomas de kink in de kabel was. Jochem had 4 goede antwoorden, maar hij had Thomas ook alleen maar nodig om zijn vragen door te geven niet om antwoorden te verzamelen...
    Iets met een tunnel :p
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Bij de npo kan je onderin volgens mij het tandwieletje aanklikken en dan buitenland aanvinken.
     
  5. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.272
    3.239
    113
    Vrouw
    Hoe graag ik ook zou willen dat Sanne de mol is (dan heb ik het namelijk al vanaf seconde 1 goed) weet ik haast zeker dat het thomas is.

    Er zitten echt zoveel hints in de afleveringen, ze maken het zo wel heel makkelijk. De druppel was voor mij het spel met de buttons die andere mensen droegen. Thomas zei tegen een vrouw: 'hey ik heb jou wel eens eerder gezien'. Dit klopt ook want de mol wist van tevoren welke personen er welke buttons droegen natuurlijk.
     
  6. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Balen als t straks voorbij is. ...eerst ER en dan WIDM en dan een zwart gat :(
     
  7. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik zit nu ook meer op Thomas. In het begin op Jochem gezeten, niet zo lang geleden nog op Diederik toen hij opeens zo molletje ging doen ;), maar heb Thomas ook altijd als optie gehouden. En nu denk ik; dus toch Thomas.

    Mijn oudste heeft het vanavond teruggekeken en ze was wel heel gewiekst. Ze zei: 'Thomas kan ook tegen Jochem zeggen dat hij zijn joker had teruggevonden in de tas van Imanuelle. Dan krijgen ze echt ruzie :D'
    Vind het geweldig bedacht van haar! :)
     
  8. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    De betekenis van de naam Thomas is tweeling. WelKom in mijn Thomas tunnel 😀
     
  9. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Uit het dagboek van de mol:
    En verlies me volledig in het spel. Volgens de normen en waarden van een Mol gerechtvaardigd. Het doel is toch dat niemand me verdenkt.

    Dit was precies mijn gedachte toen Thomas de joker terug gaf aan jochem, kijken in zijn molboekje of Jochem hem verdacht.

    Diederik is in mijn ogen echt geen optie meer nu ima eruit is. Ik gok dat jochem er zaterdag uit gaat, en hij deze ronde alleen heeft overleefd dankzij de joker.
     
  10. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    ik vind het zelf eerlijk gezegd een beetje een gemiste kans dat ima niet de mol was. wat was dat heerlijk geweest.
     
  11. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Ik kan niet last minute meer switchen van mol... Dus bleef in mijn eindeloze Diederiktunnel :D
     
  12. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Joe! Ik blijf nog ff in mijn Thomas tunnel! :D

    Thomas leek heeel fanatiek in de porto opdracht. 'Ik ben Thomas, en ik wordt heeeeeel emotioneel van klassieke muziek! Hallooo ik ben Thomas en ik word heeeeel emotioneel van klassieke muziek.' Maar van zijn antwoorden zijn er niet veel bij de juiste persoon te recht gekomen.

    Als mol wil je graag jokers, want dan is het logisch dat je doorgaat voor de andere kandidaten. Veel jokers betekent veel goede antwoorden.
    Maar als kandidaat doe je ALLES voor een joker. Kijk naar de veiling, ze hebben zo'n beetje de hele pot leeggeroofd voor 3 lullige jokertjes... Denk je dan echt, dat je als kandidaat 2 ronden voor de finale je joker terug geeft omdat je je schuldig voelt? Hell no! :$

    Thomas ging ook vrij snel als cowboy de eerste ronde in met paardrijden, en zette een hele snelle tijd. Was dat om de groep een beetje op te jagen? Minder tijd betekent minder kans om balonnen te schieten..

    En het is ook heel moeilijk om een verrekijker scherp te stellen. Daarom gaf Jochem 2x de goede code door en zag je Thomas alleen klungelen met dat ding. Ook niet om hulp vragen ofzo...
    Niks horen door de telefoon. En ook niet vragen aan Sanne om die auto langs de kant te zetten. Nee gewoon continu verkeerde dingen herhalen, want hij verstond er zogenaamd niks van ;)

    Zoals ik al zei, ik blijf lekker in mijn Thomas tunnel. Joe! :p
     
  13. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Eens!! Was echt geniaal geweest 👍

    Maar ik begreep uit haar 'dagboek van de afvaller' dat ze niet geschikt was gebleken als mol. Dus ze had er zelf volgens mij in elk geval vrede mee :p
     
  14. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    morgen halve finale!!!!!!!!!
     
  15. Shendari

    Shendari Fanatiek lid

    28 jul 2012
    1.628
    29
    48
    Heb er zin innnn!
    Ik zit al een aantal afleveringen vol op Thomas. Hij is zo sneaky.. Totaal niet opvallend eigenlijk. Maar nu zo naar het einde toe begint toch de twijfel te komen 😂 Heb ik nou altijd hé... Maar goed. Heb via de app gewoon weer al m'n puntjes op Thomas gezet. We shall see 🤞
     
  16. Jezz84

    Jezz84 Actief lid

    30 dec 2012
    455
    111
    43
    Ik heb er ook zin in! Ben heel benieuwd naar vanavond! Heb in de app m'n punten verdeeld over Thomas en Diederik..
     
  17. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    ja t is spannend. mijn zoon verdenkt sanne, ik totaal niet. diederik en jochem vind ik ook nog wel "wat hebben" qua mol.

    Spannend wie er vandaag uit gaat...
     
  18. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Hier ook alle punten op Thomas (al weken eigenlijk).
     
  19. Shendari

    Shendari Fanatiek lid

    28 jul 2012
    1.628
    29
    48
    Ohh pfff ik ben nu echt zo verward door Sanne...
     
  20. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Zoooo flauw!

    Ik snap er echt geen zak meer van; ik kan eigenlijk niet anders dan concluderen dat Thomas écht de mol moet zijn, maar hoe kan het dat er dan 3 kandidaten in de halve finale zitten die alle drie Thomas niet verdenken??
     

Deel Deze Pagina