dank voor al jullie lieve berichten! ik kan idd niets aders doen dan wachten. mannetje was erg boos en teleurgesteld, hij vind het allemaal mar vernederend (hij is niet zo'n prater, hij zou beter gewoon kunnen zeggen dat hij verdrietig is om zijn zaad ipv te doe nalsof hem iets naars WORDT AANGEDAAN) weet dat dit altijd eerste reactie is van hem, maar is gewoon lastig als je je zelf ook niet zo te gek voelt... ik wil toch eens bellen met gyn voor wachtlijst ivf, dan staan we er in ieder geval op en mochten 6 iui'niets uithalen dan kunnen we in een keer door. xxxxxxxxx
Mijn mannetje was op de dag van de IUI erg stil. Heel zielig Ik vroeg hem of er iets was, of hij teleurgesteld was o.i.d., maar ik kreeg elke keer te horen dat er niks was. Jaja, mij hou je niet meer voor de gek... Aan het eind van de dag kwam het er uit. Hij vond het heel confronterend dat het nu officieel door de gyn gedaan werd en hij me zelf niet kon bezwangeren. Dat we echt overgeleverd zijn aan de molen en door de IUI ging hij dat pas echt beseffen. Acherm...
@ all even een ego.... Ik ben gisteren naar een zhuis geweest voor controle van iets anders dan vruchtbaarheid. De kans is groot dat ik op zeer korte termijn geopereerd moet worden. Als het aan de arts lag had hij dit gisteren allemaal al geregeld. Ik heb gezegd dit niet te willen ivm de vruchtbaarheidsbehandelingen. Vannacht heb ik dus besloten dat ik mn Nod volgende week afwacht, als ik ongi wordt lassen we een rustmaand in zodat de operatie geregeld kan worden. Blijk ik zwanger te zijn dan kunnen ze daar met de verdovingsvloeistoffen rekening mee gaan houden aangezien je niet onder narcose mag tijdens je zwangerschap. Ik trek me dan ook ven terug hier, even weer wat dingen op een rij zien te krijgen hier.
Jeetje Pcootje, das niet zo'n mooi nieuws Heel veel sterkte meid! En ik begrijp volkomen dat je je even terugtrekt hier. Je hebt nu even iets anders aan je hoofd dan zwanger worden.
Heel veel sterkte Pcootje.... je hebt inderdaad nu even wat anders aan je hoofd. Hoop dat je je snel weer beter voelt.
heel herkenbaar idd... onze gyn is steeds zo positief tegen ons dat hij onze situatie ook rooslkleuriger zag dan dattie is denk ik. Ze zegt dat we op t randje van mmm nodig hebben zitten, heeft volste vertrouwen in dat we binnen 6 maanden zwanger zijn etc. voor hem allemaal handvaten om zich aan vast te houden dat er niets mis is met zijn zaad (hij is nogal een man-man). En met de woorden ondergrens voor iu iis 1milj/ uitslag 1,1 milj werd hij zo ontredderd. hij voelde zich aangevallen...mannen..... kus
Arme Helena, kan me voorstellen dat je je niet lekker voelt! Ben je ook zo ontzettend chagrijnig? Volgens mij komt dat door die stoot hormonen van de pregnyl. Ik heb nog steeds mentrustie-achtige pijn, die is nog niet overgegaan sinds IUI afgelopen zondag. Ziekenhuis gemaild, daar zeggen ze dat het niet vaak voorkomt, maar wel soms. Tja... Ik hoop dat je buikpijn snel overgaat en dat die hormonen snel worden vervangen door heel blije hormonen Sterkte!
Helena, bij ons is de gyn ook zo positief. Ik vind dat wel een beetje gek... ok, het geeft hoop. Maar het zaad is gewoon slecht en echt op het randje voor IUI. Hoe kun je dan zooo positief zijn?!
Jee pcootje dat is niet zo mooi. Hopelijk niets ernstigs . Succes . Vandaag voor de 2de IUI geweest een een beetje gevoel dan de vorige keer. Een stuk geruster daar weg gegaan. Heb gewoon besloten dat ik deze maand gewoon zwanger word. Stom he heb dit gevoel aan een paar dagen. Nu maar hopen dat het goed is. Afwachten maar mijn NOD is ongeveer 12 juni.
Oh, spannend Lin !! Het klinkt in elk geval wel goed, laten we hopen dat al jouw positieve gedachten gaan helpen en dat je lekker zwanger wordt deze keer !
Hallo allemaal, ik ga ook beginnen met iui. Spannend. midden juni krijg ik de 1e. Er zit zoveel verschil bij ziekenhuizen hoeveel iui's je mag krijgen. Hoeveel is dat bij jullie? bij ons 4. binnenkort gaan we even lekker weg op vakantie om tot rust te komen en dan uitgerust beginnen met iui. Hopelijk zijn we allen snel zwanger!
Welkom Gillian, spannend! Wat is de reden voor IUI? Wij krijgen 4x IUI in een natuurlijke cyclus en 4x in een gestimuleerde. In totaal dus 8x. Tenzij de zaadkwaliteit niet voldoende is. Nu was ie net op het randje, dus het zou kunnen dat we eerder over moeten stappen. Het verschilt inderdaad heel veel. Helena en ik staan er hetzelfde voor. Haar man en mijn man dezelfde uitslag. Maar zij krijgt al hormonen en ik niet. Iedere ziekenhuis zijn eigen protocol. Zo vind ik het ook heel gek dat niet ieder ziekenhuis een HSG voor de IUI doet. Lijkt me logisch, straks zit het dicht en krijg je IUI voor niks. Toch zonde!
Welkom gillian, hopelijk nog voor je IUI zwanger ! Hier geen idee eigelijk hoeveel pogingen, afwachten voor ons.