Yeahhh zonneschijn wat superrrr!! En dank jullie wel liefies!!! Het is wat chantal zegt soms best lastig en confronterend maar toch ook fijn om contact met jullie te houden! Want wij achterblijvertjes willen ook zo graag! Maar vindt jullie steun heel lief! Ploon hoe gaat t nu met je? Besef inmiddels door gedrongen? Hier positief nieuws ik heb morgen alweer de iui. T gaat rappie de laatste tijd. Waar ik heel blij mee ben!
Zonneschijn, wat een fantastisch nieuws joh, en dat idd spontaan! Wauw! Ploon, wat ongelooflijk triest voor jullie meis.... nu dus op vakantie en daarna naar Dusseldorf, ben benieuwd wat zij jullie gaan vertellen en wat ze gaan onderzoeken! Sterkte voor nu samen.... Hope, fijn hoor alweer de IUI, niet lang hoeven spuiten nu of wel? Fijn! Ja hoor, hier was de ongi gewoon doorgebroken (moet zeggen dat ik eigenlijk toen ik schreef al geen twijfel meer had).
Het gaat wel goed hier. Kan het goed een plek geven. Ben blij dat de curettage achter de rug is. En heb nu zo'n zin om op vakantie te gaan. Nog een paar daagjes. Heerlijk even rust. En op vakantie een vragenlijst opstellen voor DD. Ben zo benieuwd wat ze daar gaan doen en wat ze me adviseren. Wil graag verder. Maar even die paar weken rust tussendoor en er niet mee bezig zijn, is ook best fijn. Al zijn we net bezig (april), maar door de curettage nu even zin in rust. Al wel de accupunctuur gebeld en heb een afspraak de maandag na onze vakantie en voor DD. Dat heb ik voor de zwangerschap van onze dochter ook gedaan. En of dat hetgeen was wat geholpen heeft, ik weet het niet, maar ja, baadt het niet schaadt het niet.
Ploon dat is idd typisch een ding van baad het niet,schaad het niet. Waar gaat de vakantie heen? Niet te veel bezig zijn met je DD lijst daar he wel lekker genieten. Knuff
Wij gaan naar Spanje. Lekker niets, genieten van het mooie weer, lekker eten, lekker drinken... Kan niet wachten. Merk nu namelijk dat ik wat onrustig ben. Gewoon als ik denk aan weer het traject ingaan van zwanger worden, de spanning en onzekerheid. Ben even toe aan rust, vakantie, mooi weer Dus dat komt goed uit.
Gelukkig heb je dat achter de rug ploon en kan je weer vooruit kijken. Heel knap van je! Heel veel plezier in Spanje, lekker uitrusten en genieten van je gezinnetje en dit verlies een plekje geven want daar mag ook ruimte voor zijn! Hoe is het met de rest? Groeien jullie buikjes goed? Iui was goed gegaan dus zit weer op t bankje. Wel ongezellig zo in mn uppie. Fijn weekend alvast meiden!
Ja hier gaat het goed, net nog even gewerkt en nu heb ik heerlijk weekend hmmmmmmm.. Net gebeld om afspraak te maken bij verloskundige en er is ook prakttijk in het ziekenhuis dus daar heen gebeld nee je moet eerst een afspraak maken bij gynacoloog ook goed dus mogen we 28 aug weer een echo hihihi helemaal leuk... Net nog even voor onze vakantie.. Spannnend Hope op goed geluk en ja het is zeker saai helemaal in je uppie te zitten...we gaan voor je duimen..
Hope, ik duim voor je. En ik hoop dat ik straks ook alleen op het wachtbankje zit, omdat jij helemaal roze gekleurd bent.
Ha meiden, Heb niet zoveel te melden, buiten dat ik aan jullie denk. Op naar mooie vakanties, hoopvolle afspraken en die o zo gewenste posi test. Hier donderdagavond twin-tante geworden van mn zus: jongen en meisje. Gister wezen kijken/ vasthouden en weer knalde ik tegen die muur van zelfbescherming op. Had gehoop dat die inmiddels ver genoeg afgebrokkeld was om over de brokstukken te stappen maar helaas, zal nog even geduld moeten hebben! Vriendlief zat daar echter supertrots metzn nerfje in zijn armen, hij kan echt niet wachten! Vant weekend hopelijk vakantie boeken want moeten ovr 2wkn al vertrekken. Fijn weekend meiden
De 28e schiet alweer op zonneschijn! Helemaal leuk! Chantal gefeliciteerd met jr neefje en nichtje. Wat leuk om je vriend dan zo trots te zien.. en je muur van zelfbescherming is zo begrijpelijk, maar probeer m alsjeblieft af te breken en te genieten van jullie kleine beeb. Het gaat hartstikke goed met hem of haar.
Tante Chantal van Harte Gefeliciteerd en hoe gaan ze heten.. Zoals hope zegt probeer die muur af te breken en ga genieten, ik snap dat dat makkelijker gezegt is dan gedaan.. want ja je hebt zoveel al op je bordje gehad..Maar het is echt waar je baby zit in je buikje en alles gaat super met hem haar..En voel dat getrappel kun je daar dan niet wat van genieten..of maakt ie je wakker van dat getrappen want ja dat kan ook... Ik dacht dat jullie al iets hadden geboekt...Acht als het niet zo is gaat het vast en zeker goed komen.. Hier zijn de scholen weer begonnen en het normale ritme is er weer hmmmm heerlijk zeg, vanmiddag gezellig weer met zijn allen werken.. Beetje opruimen in huis want met die hitte is het echt niet te doen.. En verder ben ik super moe, slaap heel veel... Fijne dag allen
Chantal gefeliciteerd meis! En wat een mooie buikschildering had je gemaakt bij je zus. Hope je eerste ww zit er al weer bijna op meis.
lieve chantal, Dat snap ik ook wel dat je heel graag wilt genieten van de kleine beeb in je buikje..En ja waarom dat niet wil, dat is gewoon nog een stukje zelf bescherming voor als......!!! Gek he. Komt ook vast en zeker goed met je..Alleen duurt wat langer.. Maar indedaad wat heb je jij een mooie buikschildering gemaakt zeg..Super mooi wist niet dat jij dat zo goed kan..Dan kan je vast een zeker ook goed tekenen..... Deb: Hoe is het met jou...alles oke inmiddels weer aan het werk.. Hope spannend op naar de 2de week...knuffeltje voor jou.. zet hem op
Hey meiden! Yep eerste week zit er op.. op naar nr 2. Chantal leuke namen hebben je nichtje en neefje! Deb hoe gaat met je buik? Gaat beter nu je rustiger aan doet? Zonneschijn jij al helemaal aan genieten van je roze wolk? Dwergje alles al voorbereid voor de komst van de baby? Joshi dikke knuffel voor jou meis! Hoe gaat het? Ploon nu op vakantie.. hopelijk hebben jullie het naar t zin!
Goeie morgen, neeee kamertje nog niet klaar, kleertjes nog niet gewassen, wiegbekleding nog niet gewassen pffff maar dat licht meer aan dat ik mijn wasmachine niet vertrouw (die maakt vlekken) dus wil het niet wassen dus mijn mams neemt het vandaag voor me mee om te wassen! en verder is mijn man zo onwijs druk op dit moment schoonvader moet verhuizen van eensgezinswoning naar 4 kamer woning dus hij moet 2 huizen in ze eentje gaan klaarmaken de ene om in te kunnen gaan wonen en de andere moet die helemaal schoon gaan opleveren, heb echt te doen met me man want daarnaast werkt hij ook gewoon 40 uur dus kamertje die gaat even wat langzamer, maar ik ben er al bezig geweest is al goed opgeruimd enzo dus alleen nog even het bedje in elkaar enz maar ze slaapt in het begin toch in de wieg dus die is niet zo belangrijk
Meiden ik ben weer stik zenuwachtig voor de echo pfff ook omdat ik wel leven hoor maar nog minimaal voel zeg maar. De baby uitzet is ook al flink aan het groeien dit weekend zijn er 2 tegelvloeren gelegd zodat de wasmachine en droger naar beneden kunnen dan nog een behangetje plakken misschien en eind sept roepen we de babykamer af. Maar eerst hopen op een goeie echo. hope...meissie ik denk aan je! Maar dat weet je wel. met mijn buikje gaat het idd beter nu ik het wat rustiger aan doe.