Bij iedere cyclys analyse had ik al 2 follikels....een recht en links. En ze zaten meestal tussen de 17 en de 19 mm. Miss kan dat de rede zijn dan? Het word een lekker vol kippenhok hier hoop dat ik het allemaal een beetje bij kan houden.... Knuff
Wat is het hier lekker druk vandaag hihi! Heb 4 pagina's kunnen bijlezen pffff! Alle nieuwe welkom!!!!! En inderdaad zoals de rest al zei: stel gerust jullie vragen!! Hmmmmm ik weet nu al niet meer wie wat schreef haha! IVF ladies: super veel succes met de wachtweken!!!!!! Alle iui ladies: Succes met de IUI en de wachtweken!!!! @ all: heb gisteren dus de iui gehad......vandaag nog buikpijn en niet zo'n beetje ook.....nooit eerder gehad, kruip maar met een kruikje op de bank!!! Leuk krijg ook nog bezoek!! Gelukkig morgen vrij, kan ik uitgebreid op jullie postjes reageren Veel liefssssss
Zeg de intake maar eerst dag, dag! Heb gisteren gebeld waar de vragenlijsten bleven en kreeg als antwoordt dat wij helemaal niet ingepland stonden voor een afspraak.. Wij hebben ook ALTIJD wat! Wordt er gek van zo langzamerhand! Worden nu vanzelf opgeroepen! ZUCHT!
Ohhhh Imke neeee toch!!!! Hoop toch dat ze je heeeel snel oproepen en anders zelf aan de bel trekken hoor!!
@imke jeetje wat balen en wat ongelooflijk slordig van die gasten! Ik zou ook heel irritant en vervelend worden en zeker voorrang eisen. Zo schiet het toch niet op en t is niet jouw fout dat zij niets gepland hebben staan. You go girl!
@Imke: wat een gedoe zeg. Ik zou toch even flink boos worden nog hoor. Je had toch een afspraak staan? Weet je nog met wie je die afspraak hebt vast gezet??? Zou het niet over je heen laten lopen hoor......
@Ingeping hoe gaat het met je? de dag na de punctie? hoe is het met je buik? fijn he, een paar daagjes thuis, lekker rustig aan doen.... Had ik ook gedaan, is me goed bevallen. Achteraf ook nodig gehad.
hey mieden Ik heb jullei raad opgevolgd en gisteren en vandaag een test gedaan. Beiden helemaal witter dan wit Het heeft blijkbaar deze keer ook niet mogen wezen.. ik begin echt moedeloos te worden ik had echt gehoop dat het raak was.
@siertje oh, bah, meid, wat balen. Het aanzicht van een spierwitte test is ondraaglijk.... ik weet het, om moedeloos en hopeloos van te worden... maar geef de moed niet op! We wensen hier iedereen ROZE, dus ook voor jou
@citroen: moet zeggen heb als een blok geslapen. Verder is het het prettigst om stil te zitten. Lopen voelt niet lekker, het is een soort beurs gevoel.......dus doe ook rustig aan de komende dagen!!! Hoe is het bij jouw. Mooie Emmy in je buik. Gek idee denk ik?
Hey citroenvlinder bedankt voor je bericht Ik vind het nog steeds moeilijk om het te geloven gewoon omdat mijn lichaam me zo verward Ik had ergens verwacht dat het niet raak zou zijn, mijn man is ganse maand in buitenland geweest en enkel de inseminatie heeft plaatsgevonden zo vermoeiend dit Kan het zijn dat ik te vroeg heb getest? pfff.
ohw, dat herken ik wel, dat gevoel, ik kon ook slecht lopen. T voelde bij mij alsof er een kudde olifanten op mijn buik had lopen stampen en als een blok slapen, komt me ook bekend voor, doe ik nog steeds. Denk van utro, maar ook omdat er een stuk spanning wegvalt, t is nu gedaan, kan niets meer doen dan afwachten. t voelt heel bijzonder, als ik er goed over nadenk, t idee dat er zich misschien een baby'tje, of 2 zou kunnen ontwikkelen. Probeer ervan te genieten, t idee alleen al is heel bijzonder, maar ben oh zo bang dat het weer niet gelukt is. Nog even geduld. Er zijn er overigens 2 teruggeplaatst, ook al in een iets verder gevorderd stadium, terugplaatsing was na 5 dagen, nadat ze in de embryoscope hebben gezeten. Ze noemden het geen embryo meer, t had zich al veelvuldig gedeeld. Ik hoorde de specialist iets anders zeggen, maar weet het niet meer zeker. Kan dit een blastocyste zijn?? ... Als het maar lekker gaat innestelen en goed aan het door delen is
@Siertje: Elke keer wat dat kl*temoment in de maand. Wat is je verhaal? Sorry misschien heb je het al eens ergens geschreven, maar ken het af en toe niet meer bijhouden van iedereen!!! @citroen: Idd een kudde olifanten !! Idd er valt een groot deel van spanning weg al na de punctie, voel me meteen meer ontspannend. Ok je hebt eigenlijk een emmy in een verder stadium in je buik terug gekregen. En dan wel twee. Weet je ook waarom ze dat hebben gedaan? Dat ze in een verder stadium teruggeplaatst te worden.......
Spannend hoor Citroen!! Lijkt mij ook een gek idee, je bent je zo bewust ineens van zo'n klein hoopje cellen in je buik!! Ik hoop dat het snel uitgroeit tot een embryo, dan foetus en dan...baby! ( of 2 ) Welkom nieuwelingen! Siertje balen hoor van je nega test...is altijd zo'n teleurstelling idd... Imke jeetje wat slordig zeg! Ik zou ook niet over me heen laten lopen en niet wachten tot je een oproep krijgt, die afspraak stond niet voor niets toch, is hun fout! Druuf weer op de wachtbank! Gaat het weer wat met je buik? Ingeping wanneer hoor je hoeveel eitjes er zijn bevrucht? Debby succes vandaag met de echo en prikuitleg!
@Heitjekarweitje: Ik mag morgen bellen tussen half tien en tien uur en dan hoor ik hoeveel bevruchtingen er hebben plaats gevonden. Vind het super spannend!! Zo spannend om morgen te bellen en dan te horen wat ze je gaan vertellen.......ben heel nieuwsgierig!!!
@ siertje: balen meid een witte test!!! Je hoopt zo op dat 2e streepje.....!!! @ Ingeping: ohhh meid succes met wachten tot morgen!! Spannend!!!! @ citroen: hopelijk gaat het snel beter met je buikje!!! @ heitje: met mijn buikje gaat t redelijk!! Af en toe nog een verdwaalde kramp! @ all: we kregen gisteren een sms van de neef van manlief. Ze wonen wat verder weg dus die zien we niet zo heel veel. Zij vertelden ons in mei dat zij ook al 2 jaar aan het proberen waren en dat ze het iui traject waarschijnlijk zouden ingaan! Dis was zo frappant omdat we het niet wisten van elkaar! We hebben al die tijd ook niks meer gehoord eigenlijk daarover! Ook door vakanties etc. Wel geregeld contact via de mail enzo! Nu dus gisteravond dat smsje of we zaterdagavond bij hun wilden komen eten! Ik heb een heel raar gevoel. Misschien is ze zwanger maar misschien ook niet hoor, dat is dus afwachten tot zaterdag! Is t raar als ik zeg dat ik het mezelf zo veel meer gun, terwijl ik weet dat ze het net zo zwaar hebben als ons! Zelfde traject, zelfde wens zelfde moeite om zwanger te worden! Is misschien wel heel erg egoistisch van mij.....Weet niet hoe ik moet reageren als ze daadwerkelijk zwanger blijkt te zijn.......... Sorry voor ego gezeur!!
klopt, hierdoor kunnen ze beter zien hoe het zich ontwikkeld en de goede terugplaatsen. Klaarblijkelijk hebben ze hierdoor ook een afvaller gezien, wat we anders niet geweten hadden. Ik had namelijk 5 bevruchtingen en er is er dus eentje na een tijdje gestopt met delen, dus blijven er 4 over, die zijn goed, zo is mij gezegd. In duitsland bieden ze deze mogelijkheid, weet niet of ze dat elders ook doen, ik vond het een prettig idee dat het wat langer gevolgd wordt, schijnt toch weer een "afvaller", in mijn geval, weg te nemen, anders was. T heeft ook alleen zin als je wat meerdere bevruchtingen hebt, dan kan er een selectie plaatsvinden, anders geen zin en is de TP wel na 2 dagen.