nou miss zeg ik het verkeerd (weinig ervaring) er was er maar 1 die zo groot was hoor, maar neem aan met ivf als je hormonen krijgt dat die andere dan ook gaan groeien dan zouden het er dus 16 zijn.. helaas geen 16 meer kans op zwangerschap
Ja dat had ik na die miskraam ook. Je baalt dat je lichaam het werk even zelf moet doen...en elke maand is er 1 te veel! Ik wens je super veel sterkte!denk aan je!
Dubbel! Stiekem blij aan het worden. Net weer getest en 2 dikke strepen. Super leuk maar o zo spannend! Ik zou volgens mij berekening nu 4 weken en 4 dagen zijn. Ben je dan 4 of 5 weken? En wanneer zou je voor het eerst een echo mogen maken? Vind het ook wel moeilijk voor iedereen en denk super veel aan jullie
Van harte gefeliciteerd babyboom!! Zit al de hele ochtend aan je te denken!! Nu eindelijk door naar de maar april mama's haha Normaal krijg je met 7 weken de eerste echo dus over 2.5 weken ong in jou geval!! Laat je weten hoe het gaat??? Liefs diana
Natuurlijk hou ik jullie op de hoogte! Ik zal veel aan jullie denken. Sterkte en succes duim duim duim
Babyboom: wat ontzettend goed nieuws!!! Zo blij voor je! Wanneer is de eerste echo (of heb ik hier overheen gelezen). Genieten van deze mooie tijd!
Dank jullie wel! Heb vandaag bloed laten prikken en werd net gebeld met de uitslag van het hgc. Deze staat nu op 161 dit is keurig zeiden ze! Meteen afspraak gemaakt voor een echo deze heb ik volgende week vrijdag dan ben ik als het goed is 6 weken en 2 dagen. Spannend allemaal! Als jullie maar goed weten dat mijn duimen nog heel hard draaien voor jullie!
@ babyboom, spannend hoor eidelijk is het dan zover! heb je nog last van kwaaltjes?? Bij mij zitten ze er weer in dus weer 2 weken wachten pfff. kunst.. hoe is het bij jou? en met de andere dames??
Oh wat spannend weer voor je! ik duim heel hard mee! Kwaaltjes?nou ik kan een ding zeggen als het zo ver is dan voel je dat echt wel. Heb mee paar dagen net niet grieperig gevoeld, mijn darmen zijn constant aan het knorren. Mijn borsten zijn iets groter zegt mijn man ik zie het niet. En heb sinds gisteren steken in mijn borsten. We wachten af! Ik wil eigenlijk wel eens weten of jullie er ooit over na gedacht hebben hoe jullie de zwangerschap bekend zouden maken?ik zou het namelijk niet weten.
Hi, hier gaat het goed op het wachtbankje. Vandaag een week, nog 1week te gaan! Voel nog niets, naja een af en toe een beetje mijn borsten maar dat heb ik wel vaker gehad. De tweede week vind ik altijd de lastigste.. Maar goed in de wachtmodus en gewoon doorgaan! Deze week een paar vrije dagen, heb er echt zin in! Niet dat we wat gepland hebben, maar heerlijk in de tuin met een boek! (En ja te veel tijd om eraan te denken) ja heb er al veel over na gedachtvooral toen we net begonnen waren. Later niet meer zo. Ideeën: Gedichtje in een fotolijstje, ik heb wel wat voorbeelden van gedichtjes als je wilt zet ik ze hier neer. Taart of cup cakes met daarop iets van hoera een baby of gekleurde muisjes. Eerste hulp bij oppassen koffertje. Inpakken van de test, of foto van de eerste echo. Zoiets? Diaantje, gezellig! Welkom op het wachtbankje hier in de zon is het best te doen
Babayboom gefeliciteerd meis ! Wat een geweldig nieuws!! Sorry voor de wat late reactie. We waren er ff een paar dagen tussen uit in belgië. Wij mogen zo weer voor poging 6.....pffff vind er geen klap meer aan. Als deze niet lukt dan nemen we ook een maand pauze. Gewoon ff weer wij zijn ipv er constant mee bezig zijn. En eind augustus hebben we weer een evaluatie gesprek en gaan we zachtjes vast de bal laten rollen voor IVF. We zouden dan na de laatste IUI gelijk door kunnen pakken. En tot die tijd doorgaan met de IUI...als we dat dan nog willen.... geloof er steeds minder in dat dit voor ons gaat werken. Maar goed...zo eerst nog maar een poging wagen. Sorry ff enorm ego bericht maar het moest eruit.
Alweer in de 2e week...die zal idd kruipend voorbij gaan. Zet hem op je kunt het en ik zal heel hard duimen! En bedankt voor je tips hè!
@ kunst.. diemlaatse week is indd het ergst he nou wie weet lekker bezig blijven.. @ charissa.. duimen dat deze ronde gelukt is soms als je er klaar mee ben word je totaal verrast hoop het voor je meid. thank god bestaan er hierna nog mogelijkheden hoewel het niet ideaal is.. dus allemaal wachters weer succes iedereen en duimen!!
&%$$^&Î*O(*&!!@!!! Ben net gebeld door het ziekenhuis. De Hycosy moet worden verzet naar later. Naar 14 augustus welteverstaan. Dat betekent 2 maanden geen behandelingen. Of ze helemaal gek zij geworden. Was al pissed dat de afspraak die gemaakt is, niet binnen het juiste termijn was (na menstruatie en voor eisprong), maar veel later. De arts wist dat het me enorm dwars zat dat we de behandelingen onderbreken en dan nu doodleuk laten bellen dat het onderzoek nog verder vooruit moet worden geschoven.... En natuurlijk hebben we deze maand 'kans' dat het zomaar lukt, maar dat lukt al 2 jaar niet dus daar geloof ik echt niet meer in. Daarnaast blijf ik maar schuiven met de datum voor ons huwelijk.... Het kan me niet schelen wat iedereen zegt, maar ik wil niet trouwen met een zwangere buik. Het zwanger worden gaat ook al niet zoals ik me het voorgesteld, dat droomplaatje is al door de plee dus ik wil dat mijn bruiloft wordt zoals ik me had voorgesteld. Nou als het zo door gaat kunnen we heel 2014 wel vergeten Ze kunnen verd*&^%R$ allemaal het heen en weer krijgen!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x En waar is die smiley met tranen met tuiten, want die heb ik nu even nodig! pfff en ik weet dat het iets kleins is, maar give me a break.... Zo dat moest er even uit! ......Sorry.......
Sorry iets kleins? is gewoon grote k*tzooi! Och meske toch.... elke maand is er 1 te veel. Het zit niet mee...ik wens je veel sterkte vanuit de grond van mijn hart.
Heeyy meiden, @lovelybabe, jeetje idd wat een k**** zooi!!! Dat mag echt even gezegd worden, ik vind dat niet netjes van ze!! Kop op meissie, even een dikke knuffel van mij!! T is ook allemaal niet niks hè zo . Gooi t er maar uit hoor. @babyboom, hoe is t met jou meis? Had je al een echo gehad? Ben ik even kwijt. @diaantje, spannend meis. Ik ga voor je duimen. @kunst. Hoe is het met jou? @hier, Tsjaa, ook aan t wachten... Morgen nod, deze maand zelf geprobeerd omdat we op de wachtlijst voor IVF staan en de afspraak 7augustus is. Dus veel,geklust haha. Maar goed morgen nod, normaal heb ik altijd tietpijn, nu helemaal niks, dat maakt me nog zenuwachtiger, terwijl ik me zelf beloofd had me niet teveel er mee beig te houden, Maarja...
Oh spannend duim duim duim Hier gaat alles nog goed. Volgende week vrijdag heb ik een echo.spannend! Tevens slik ik elke dag al medicijnen ( bloedverdunners) op advies van de arts. Ik heb namelijk een stollings afwijking. Maar komt allemaal goed heb er vertrouwen in.