Mooi Wivine! Ik ben vanochtend ook geweest. Vandaag dag 13 bij mij en ik had er aan de ene kant 2 één van 17 mm en één van 15mm😀 Aan de andere kant nog één van 12mm maar die zag er niet zo goed uit volgens de arts. Ik moet ook woensdag nog weer terug voor een meting. He Jezzebel wat vervelend met die hoeveelheden clomid he.. Bij mij deden 50 en 100 ook niets. Maar je bent wel weer een maand kwijt aan proberen. Bah hopelijk slaat 100 wel aan bij jou!
Wivine en lintthee, dat zijn goede berichten. Hopelijk krijg jullie deze week nog meer goed nieuws bij de volgende echo. @jezzebel: balen dat clomid 50 niet werkt! Hopelijk gaat 10 wel bij jou aanslaan
Hoi dames, Mag ik me ook bij jullie voegen? Ik ben inmiddels alweer 2 jaar bezig met zwanger worden. Maart 2014 is PCOS geconstateerd na het uitblijven van een menstruatie na het stoppen met de pil. Daarna begonnen met Clomid 50, wat na een paar keer niet meer werkte. Daarna over gegaan op 100, werkte na 2x ook niet meer. Stond op voor een kijkoperatie maar bleek na een vakantie ineens zwanger te zijn. 1e echo een mooi kloppend hartje maar 2 echo was dit helaas gestopt.. Nov 2014 curettage gehad omdat het niet op gang kwam. Daarna veel te lang gewacht omdat de gyn wilde kijken of ik zelf weer een eisprong zou krijgen. Niet dus! Nu pas weer de eerste rond Clomid 50mg gehad ( Je moet na een zwangerschap helemaal overnieuw beginnen) maar zit nu al op week 6 dus hierna weer over op 100mg. Liefs!
Wat vervelend allemaal... En wat gaat er veel tijd overheen dan he. Ik mocht na zwangerschap direct weer beginnen met 150 maar 50 en 100 hebben nooit aangeslagen bij mij. Hopelijk doet 100 wat en mag jullie wens snel in vervulling gaan!
Dankje Linthee! Ja dat vind ik dus nog het ergste dat het allemaal zo lang duurt.. Dat je dus gewoon helemaal overnieuw mag beginnen terwijl deze sterktes vorige keer ook al niet meer werkten.. protocol Krijg nu ook geen echo's pas bij 150mg weer.. Mei is ook de maand dat ik uitgerekend was dus dat speelt nu ook nog mee.. Mijn schoonzusje is even ver en dus over een paar weekjes uitgerekend, extra moeilijk Probeer positief te blijven maar pfff.. Lukt het bij jullie wel een beetje met de Clomid?
Wat moeilijk!! Helemaal om een zwangerschap zo dichtbij met de anders zelfde termijn mee te maken. En dan ben je nu tijd aan het 'verspillen' met lage dosering clomid. Ik vind nu met de 150, er gebeurt wat, en anders is het voor je gevoel zo zinloos he.. Sterkte! Ps mijn eigen gynaecoloog heeft mij geadviseerd direct met 150 te starten en de fertiliteitsarts vond het prima. Kun je het niet overleggen?(heb je waarschijnlijk allang geprobeerd)
Dag dames! Zoals jullie in mijn handtekening kunnen zien ben ik ook al bezig met de Clomid.. 50 mg en 100 mg hebben bij mij niet aangeslagen helaas.. As vrijdag moet k weer bloed gaan prikken en hopen dat ik dit keer wel eiersprong heb gehad.. Het rare vind k alleen dat ik sinds 26 april (9de cyclusdag) bloedverlies heb, het is heel vaag, ene keer heb ik helderrood en ene keer bruinverlies.. Het is niet heel veel, heb gewoon inlegkruisje in.. Ik heb gebeld met gyn. die gaf aan dat ik het kon negeren, dat het niet erg is.. Hebben jullie hier ervaring mee?
Welkom hopelijk snel! En wat een heftige periode zeg! Hopelijk mag je snel beginnen.. Ik ben net voor echo dag 14 geweest. Mijn vaste echoscopiste was niet blij met de echo's van maandag ( door iemand anders) dus heeft vrijdag alles onder de 10 mm als doormeet punt genomen. Nu is er links een follikel van 12.6 en rechts 13.5 volgens haar gaat het de goede kant op.. Zelf denk ik oke vrijdag was het rond de 8-9 mm dus een groei van 4 in 5 dagen is dat niet erg weinig? Iig vrijdag weer terug..
@ Linthee, helaas al geprobeerd idd maar mocht niet Het voelt ook echt heel zinloos idd, heb even zitten twijfelen om niet toch gewoon een hogere dosering te gaan slikken.. maarja da's ook zowat @ Wivine89, Thnx! Soms zie je dat ze eerst heel langzaam groeien maar daarna ineens doorschieten en dat je dus nog best snel een eisprong hebt. Ik heb een keer gehad dat hij 15 was en binnen 2 dagen is hij toch gesprongen, snap het ook niet hoor maar schijnt te kunnen. Duim voor je dat ze vrijdag nog een stuk groter zijn! Sowieso 1 Hebben jullie er ook zo'n moeite mee dat je lichaam niet gewoon werkt? En jij dus niet gewoon een 'normale' eisprong hebt iedere maand? @Der 87, geen ervaring mee.. maar kan me voorstellen dat je niet goed weet wat je ermee moet.. hopelijk ben je er snel achter en is het niks of juist positief
Lastig he Wivine.. Ik hoop dat ze goed doorgroeien, als er eentje de smaak te pakken krijgt! Die bij mij maandag 12mm was, is niet doorgegroeid. Die van 15 en 17 zaten nu op 15 en 20,1. Dus dat lijkt goed! Afwachten maar.. Volgende week nog een x bloedprikken, wil ze voor de zekerheid checken of er eentje gesprongen is. Der87 wat raar.. Zou ik ook over piekeren maar de gyn zou het wel weten toch? Probeer ik me altijd maar aan vast te houden.
En weer een echo gehad slijmvlies is nu 6,4 ( was 5,6) en alleen de rechter follikel groeit nog , van 13.3 naar 15,6 zondag nog een echo! Hoop zo op een eisprong!
Hoi Meiden, Ben aan het mee duimen voor jullie. Ik zit op het wachtbankje nu, maandag nod. Echt spannend want als ik ongesteld word, dan moet ik het zh bellen voor een hsg afspraak en daar zie ik echt tegen op. Nu maar hopen dat het niet nodig is, maar ik ben bang van wel 😥, ik voel namelijk helemaal niks. We blijven positief, succes allemaal! 🍀
Weer een groei naar 18 mm en een spuit pregnyl 5000 gekregen. Dan moeten we over 36 uur klussen.. Toch?! Was even in een waas allemaal
Wivine89: succes! Ik hoop voor je dat het een mooie ei is en dat je over twee weken een positieve test hebt! Ik ben inmiddels ongesteld geworden. Morgen is CD3 en ga ik voor het eerst beginnen met spuiten. Clomid is voor mij dus einde verhaal. Ik zal af en toe nog even een kijkje komen nemen hier, maar ik ga meeschrijven in een 'spuit'-club. Veel succes met clomid allemaal! Dat clomid bij jullie wel tot goede eisprongen en zwangerschappen mag leiden!
Jij ook succes met spuiten Gipskruid, dat het maar snel aan mag slaan en de test positief is! Spannend Wivine89, zal voor je duimen! Kleinwensje, hopelijk word je maandag niet ongesteld, weinig symptomen zegt gelukkig niks Voor jou ook nog steeds spannend Linthee... hopelijk kun je je gedachten een beetje verzetten deze en volgende week! Ik ben vandaag ongesteld geworden na een cyclus van bijna 7 weken.. op naar 100mg dus