wat een leuke setjes zeg...tjeeeeeeeeee, krijg er helemaal zin in om Meagan aan tekleden straks....hoop dat het allemaal snel overgemaakt is..kan niet wachten tot hier de deurbel gaat... Weet iemand ook nog andere leuke merken bonnie jean style?.. @ lovely..als je Bonnie Jean intypt bij Ebay krijg je vanzelf een hele rits verkopers..ik heb besteld bij 3 little sisters op Ebay...(geloof de meeste hier)
diaantje Rare Editions is ook zo een soort merk. Zoek maar op ebay vindt je ook allerlei leuke dingen.
ja die had ik al gevonden.....ook onwijs lieve kleertjes (niet alles ..maar veel is echt wel heel lief) ....heb al weer een lijstje gemaakt..
oh wat een lieve kleertjes zeg! mijn geld is overgemaakt en ik heb een bevstiging gehad dat three little sisters het naar me heeft opgestuurd eergisteren dus nu maar afwachten. zit hier ondertussen met een ziek kindje (hoektanden bah) en een bevalling die maar niet doorzet dus heb genoeg omhanden hahahahaa!
mik lekker meid zet het niet door balen! ja hier 30 weken zwanger hormonen die door me lijf gieren een ziek kind en mama is ook nog steeds niet lekker dus zou er niet aan moeten denken om nu te bevallen hahaa succes rommelt het al bij je? nou vandaag moet de deurbel ghaan als het goed is.... leuk hoor kan me meisje weer ff passen oja ze is van kamer overgaan maar de babykamer heeft grote meubels en de kamer nu wat kleiner nou echt dacht dat het kind geen kleding had voor de aankomende tijd...maar schaam schaam schaam haar kast zit nu al vol....en er moet nog veel meer bij laat manlief de inhoud maar niet zien haha
ja heb al sinds zaterdag krampen weeen etc maar het zet niet door helaas. had je al wat op marktplaats gezet?
wauw spannend hoor...hoop dat het gauw doorzet!! Wanneer had jij ook al weer besteld Mik?..volgens mij gelijk met mij he?*heb nog niets gehoord ofzo...
ohhhhhh was je wel veel eerder....heb net gekeken en ik heb pas de 31ste gekocht...hmmm..leek veel langer geleden... Nouja..geduld..geduld..geduld..zou mijn moeder dan zeggen hahahha
Leukkkkk debby! Met zo'n lange mouw romper kunnen ze het inderdaad nu al aan. Alhoewel de legging wel 3 kwart is, dus nog wel een beetje koud voor nu.
ja maar het setje is wat aan de grote kant... en mijn meisje heeft korte beentjes dus het valt als een lange legging. En ik heb er een mayootje onder gedaan
ja balen he dat het nu weer kouder is..terwijl het gisteren zo heerlijk was...word tijd voor de zomer hoor als ik al die leuke kleertjes zo zie!!
Jaaaah vandaag heb ik ook het jurkje binnen gekregen!! Nog veel te groot natuurlijk maar moest hem toch even showen De rest ziet er ook snoezig uit leuk hoor al die kleertjes! En dames als jullie meiden eruit zijn gegroeit en er gaat iets de deur uit hou ik me echt aanbevolen!!!
hahah stef ik ook hoor. nummer 2 is nog onderweg. hahahahahaha ik hoop op vanavond. want ben het zat!!!!
owwwwwww..wat is ie leuk he!!!..staat ook op mijn -die moet ik hebben- lijstje... @ Mik....hoop zo dat het door gaat zetten...ik ging er bij Meagan vanuit dat ze ook net als haar 2 broers in week 39 kwam..........liet ze me mooi wachten tot 41 weken....... Hoop dat de kleine van jou zich snel komt voorstellen
Maar voel je je verder wel lekker?..of gaat het nu wel opspelen die bolle buik enzo... Ik weet nog wel dat ik zo'n last had van het schaambeentje..*krijgt in eens flashbacks...zucht..bijna alweer 2 jaar geleden...zucht....waar is de tijd gebleven *