Wie heeft er ervaring met zo'n steunband/steunbroekje tegen bandenpijn? Omdat ik hier bij vlagen heel veel last van heb, bijna dubbelgeklapt loop van de pijn, ben ik eens gaan zoeken. Nu heb ik er in de winkel wel een gezien, maar die is 40 euro. Voordat ik die ga kopen vroeg ik me af of iemand deze ook gebruikt heeft en of dit veel hielp. Ik ben al ruim 24wk, dus het is niet zo'n heel lange periode meer dat ik hem ga gebruiken, ik weet eigenlijk ook niet of bandenpijn nog steeds vaak doorgaat in het 3e trimester, ik lees hier op het forum meestal berichten van mensen die in het 2e trimester zitten die hierover gaan? Daarbij is bandenpijn wel heel lastig, maar niet gevaarlijk voor mij of de baby, ook al een reden dat ik twijfel om dit bedrag uit te geven. Warm water en rust helpt ook wel wat. Ik weet ook niet of ze ergens goedkoper te krijgen zijn? Ik was nu bij Prenatal. Uiteraard zeiden ze in de winkel dat het erg goed helpt en prima steun geeft, maar ja, zij willen graag verkopen denk ik...?
Als ik jou was zou ik overleggen met je vk, de mijne raadde t af omdat t je spieren slapper maakt. Ze schijnen idd wel te werken, maar ik heb erg een ervaring mee. Sterkte er mee.
Ik heb nog steeds geregeld last van bandenpijn... op de fiets bijv. Ik heb zo'n dure band vroeg in de zwangerschap al aangeschaft omdat ik dacht dat die geweldig zou zijn, maar merk nu toch dat ik meer aan die stoffen banden (met opdruk bijv, bij prenatal 13,-) heb. Ze zijn een mooie t-shirt verlenger en houden ondertussen mn buik op de plaats... heb nog steed wel last van bandenpijn soms, maar heb het gevoel dat het met zon band echt veel minder is... de dure band maakte voor mij niet nog een extra verschil in ieder geval!
Ik had deze, is een medela band, ondersteund de buik iets maar ook de rug, het maakte de buik wel wat minder zwaar maar was net zo danig ondersteund zoals bijv de Anita belt ofzoiets
Ik heb de anita babybelt, en mij helpt het goed. Ik draag m als ik ga werken (werk in de zorg, dus zwaar werk) of als ik veel moet lopen. Ik heb m gekocht via marktplaats voor 7,50 dus dat is goed te doen zeker het proberen waard op deze manier!
ik heb er heel veel aan gehad en ben blij dat ik er nu 2 heb liggen. Heb het nog niet nodig (net 10weken nu). Gebruikte ze vooral als ik de deur uit moest. Vk raadde dat ook aan: alleen als je weggaat gebruiken en thuis zorgen voor voldoende rustmomenten tussendoor
Ik heb die medela band. Doe zijn voor t werk fijn maar zodra ik thuis ben gaat dat ding toch echt uit. Zit behoorlijk strak maja het moet steun geven zeggen ze. Ik heb die band voor 4.50 euro. Werk in de zorg... Allevo en daar hebben zeeen afdeling waar je al dat spul super goedkoop kan krijgen. Had bijna ook die band van 40 euro aangeschaft maar dat vind ik echt onzin...
Ik heb ook die van Anita en vind het erg fijn. Inderdaad zo min mogelijk, maar soms is het gewoon prettig als ik bv veel moet lopen of staan. Ik wandel liever heerlijk buiten in de zon een uurtje met band dan dat ik thuis blijf zonder.
hier ook zo een steunband en het helpt mij ook wel veel.bij de eerste twee zwangerschappen had ik dat totaal niet nodig, maar nu doet het mij echt wel goed.maar idd s'avonds gaat die band hier ook wel vlug trug uit.hier in Belgie heb ik er 60 euro voor betaald, iets die wel niet weinig is.
Ik heb die van Anita besteld en ben van plan om die voornamelijk op mn werk te gebruiken, werk in de zorg, veel tillen/bukken/staan/lopen, merk dat t op korte dagen wel aardig gaat, maar langere dagen worden zwaar.
Geen ervaring met een ondersteunende broekjes, wel met een bekkenband. Deze had ik op advies van fysio en huurde ik voor 10 euro per maand. Misschien is het een idee om eens langs gespecialiseerde fysio te gaan en daar advies te vragen over je bandenpijn en over de nut en noodzaak van een band, zo weet of een band daadwerkelijk oplossing is voor jou of dat je mogelijk op andere manier je pijn kan verminderen. Succes verder, hopelijk komt er passende oplossing die je pijn doet afnemen.