Er heerst hier in de omgeving een hardnekkig verkoudheidje. Dus toch maar even getest. Geen corona maar ben al 3dagen mwa
Nu mijn testen op zijn test ik ook niet meer uit nieuwsgierigheid. Ik ga geen nieuwe testen meer kopen.
Omdat ik zwanger was en veel ziekenhuis bezoeken had. Waarbij corona vragenlijst nog steeds actief is
Maar misschien dom van mij, als je zwanger bent en je hebt corona, of je hebt het niet. Is dat dan iets waar je iets mee kan dan? Je bent al zwanger toch?
Ik test nu ook niet meer. Maar als dat terug nodig blijkt te zijn of verwacht word vanuit het ziekenhuis, dan doe ik dat zonder enig probleem.
Er word niet meer gevaccineerd daarbij heeft geen nut om vaccin te nemen op moment dat je corona hebt…
En al zouden ze dat doen, die keus is nog steeds aan jezelf of je die neemt of niet. Ik zeg aan de ene kant: ik test niet meer, maar aan de andere kant ben ik soms toch te nieuwsgierig en ik test alsnog. Ik heb geen moeite met een stokkie even door mijn neus. Man en ik hebben pas ook getest. Bij ons waren de klachten dusdanig dat we een heel sterk vermoeden hadden dat het corona was. En dat was idd zo. Wij doen beiden mee met onderzoeken van de rivm en vanuit hen is het verzoek gekomen om bij klachten toch een zelftest te doen en bij positief dat door te geven. Nou kleine moeite vind ik. De kinderen doen niet mee met die onderzoeken en die testen we dus niet meer. Ziek is thuis en als je je goed genoeg voelt voor school ed dan ga je gewoon. In een situatie als waar @Loveischocola zat had ik denk ik ook gewoon even getest.
Maar test je ook om te kijken of je influenza hebt bijvoorbeeld? Wat is de meerwaarde van nu om te testen op corona? ik opende dit topic toevallig even, maar ik denk er echt bijna nooit meer aan. Laat staan dat ik nog in mn hoofd zou halen om te testen.
Nee, ik test niet op andere dingen. Ik doe bij mijzelf alleen een test als ik een sterk vermoeden heb dat het corona kan zijn. Anders ook niet. Niks. Ik doe dat enkel omdat ik mee doe met dat onderzoek. Voor mij is dat dus een gevolg van meedoen met zo'n onderzoek, meer niet.
Ja maar je zegt dat als er iemand erg zit te snotteren bv je wel nieuwsgierig bent of het corona zou zijn. Je kinderen test je dan niet maar jezelf wel, puur uit nieuwsgierigheid. Dat is toch wat anders als dat je het doen voor het onderzoek? Tot wanneer duurt dat onderzoek?
Ik heb echt niet als ik iemand buiten ons gezin hoor snotteren, hoesten etc dat ik dan meteen denk: zou het corona zijn. Echt niet. Maar als ik zelf loop te snotteren of een van de kinderen dan denk ik nog wel eens: zou het corona zijn? Het zit er denk ik nog een beetje ingebakken. Hier in huis is zoveel getest, meerdere keren met zijn allen in quarantaine gezeten vanwege een of meerdere positieve testen dat het ook gewoon weer even moet slijten denk ik. Omdat het niks meer uitmaakt of het nu wel of niet corona is test ik de snotneus van de kinderen bewust niet. De jongste is 7, een groot deel van zijn schoolloopbaan stond in het teken van corona, testen en thuisblijven. Ik kies er dus heel bewust voor hem niet te testen. Ook niet uit nieuwsgierigheid. Ik heb zelf totaal geen moeite met even een neusswab nemen bij mijzelf. En omdat we nog een stapel testen hebben liggen ben ik nog wel eens geneigd om bij mijzelf een test af te nemen. Gewoon uit nieuwsgierigheid. Best kans dat ik dat ook zou doen als ik niet mee zou doen met het onderzoek. Het is dus alletwee een beetje: een stukje nieuwsgierigheid en de vraag vanuit het onderzoek. Als de testen op zijn zal ik echt geen nieuwe testen gaan kopen. Vanuit het onderzoek krijg ik nog wel testen opgestuurd, dus zonder zit ik nog niet.