hallo dames, Ik hoop dat er hier iemand is die me misschien kan helpen.. Ik heb al een tijdje dat als ik langer voorover zit dat ik een stekende pijn krijg onder mijn rechterrib. wij spelen veel spelletjes maar doen dit meestal aan de salontafel omdat we daar meer ruimte hebben, maar dan zit ik dus als het ware de hele tijd met mijn ellebogen ter hoogte van mijn knieen. Gister was het best heftig want nu was het ook zo dat als ik weer achterover of rechtop ging zitten dat het net leek als of ik kramp kreeg daar. Is er misschien iemand die dit herkent??? liefs petra
Misschien syndroom van Tietze? Heb ik ook, af en toe kan ik amper ademen van de pijn, heel irritant. Google er maar eens op.
kan verschillende dingen zijn. ik heb vroeger ook wel eens zoiets gehad en het klinkt gek maar van mij kwam vanuit mijn maag, ik kreeg maag sappen in mijn darmen en zijn dat krijg je door het bovenste gedeelte van de je darmen echt flinke harde steken ( soms wat branden maar vooral steken ) ik zou gewoon even naar de huisarts gaan omdat het zoveel dingen kan zijn,, kan zelfs gewoon je rib zijn die ergens tegen aan drukt, misschien dat je ooit bent gevallen, niet doorhad en toch een flinke kneuzing of mini breukje hebt gehad. morgen vroeg lekker even een afspraakje maken en kan hopelijk gelijk terecht. zal waarschijnlijk iets onschuldigs zijn maar even heel vervelend
Ik heb sinds de zwangerschap van de eerste last van mijn buik vlak onder mijn rechter onder rib. Vooral als ik hardloop of lang voorover zit. Toen Sofie net was geboren voelde ik al dat mijn rib was vervormd en daar komt het door bij mij (Sofie lag weken klemvast tegen die rib). Ik hoop dat het minder word als ik vaker hardloop.
ik heb sinds vrijdag ook een stekende pijn maar dan links. het kwam zo opeens opzetten en is echt heel vervelend. zelfs met ademhalen doet het zeer. ook als ik ga liggen moet ik zoeken naar een houding dat het niet zeer doet. het lijkt nu weer iets afgezakt maar wil toch wel even naar de dokter. dacht eerst dat het kwam doordat ik de 2e griepspuit heb gehad en dat wil ik zeker weten anders krijgt mn zoontje niet de 2e spuit.