September vorig jaar hebben we het contact verbroken met mijn vriend zijn zus. Een keuze geweest waar we veel over nagedacht hebben. Er is te veel gebeurd waardoor we deze keuze gemaakt hebben. Maar.. ze blijft mijn vriend whatsappen.. Ik heb op alles volledig geblokkeerd. Wij blijven heel stug niet reageren. Het is nu bijna 1 jaar geleden dat we deze keuze gemaakt hebben en in dat jaar 2 keer duidelijk gemaakt dat we geen contact willen ook waarom. Dit schijnt ze dus niet te accepteren op de 1 of andere manier, begrijp ik ook wel maar kom op.. hoe duidelijk moeten we zijn???? Soms ben in staat om haar weer op te bellen en het maar weer eens te vertellen maar dan praat je echt tegen een muur en gaat zij gewoon praat pot zitten houden. Hoe kunnen we het nou eens goed duidelijk maken??
denk dat het moeilijk is het is de zus en misschien heeft ze spijt weet uiteraard niet wat er is gebeurd maar zo te lezen iets vreselijks je kan haar op alles blokken via je eigen provider moet je deze bellen met de nummer dat deze geblokt moet worden op jullie nummers dan ben je er ook vanaf
We hebben samen die keuze gemaakt. Niet alleen ik. Er is zoveel gebeurd gezegd en gedaan dat we er geen zin meer in hebben. En idd het is en blijft zijn zus. Zowel hij als ik hebben het duidelijk tegen haar gezegd.
Het zijn meerdere dingen.. onder andere het vele liegen.. dingen verzonnen. Dingen die ze gedaan heeft.. Ook haar kinderen zijn de dupe van haar gedrag . Met ons nichtje hebben we gelukkig veel contact.
ik hoop niet dat je schoonzus haar kinderen de dupe zijn! hier hebben we veel mee gemaakt maar vind persoonlijk dat de verbindingen tussen familie sterk moeten blijven ook hier wel wat kleine en grotere problemen "koude kant"maar ach maak me niet druk om we leven maar 1x en doe dan niet moeilijk. maar das mijn mening en als jullie besluiten niet te reageren zou ik dat gewoon niet meer doen je schoonzus gaat toch wel door ........
Hij haar blocken? Een derde partij vragen om het haar te zeggen? Of er samen toch voor kiezen om face-to-face het haar duidelijk te maken? Brief schrijven? Maar negeren en blocken lijkt het "makkelijkst", voor zover zoiets makkelijk kan zijn.
Wind je niet meer zo op. Als je vriend het genoeg vindt om de berichten op zijn telefoon gewoon te negeren, dan is dat ok.
Ik heb ook een x het contact met iemand verbroken. Gewoon een net berichtje gemaakt met waarom ik geen contact meer wilde en dat ik haar heel veel succes en liefde toe wenste met de rest van haar leven. Maar dat het voor mij over was. In jou geval zou ik er dan iets bij zetten van: ik hoop dat je het begrijpt wn ons vanaf nu met rust laat. Mocht dat niet helpen gewoon lekker blijven negeren.
Ik zou me er ook niet over opwinden. Je zegt dat je vriend het negeerd en bij jou staat ze geblockt. Dus wat is nu het probleem Als je vriend het werkelijk een probleem zou vinden dan had hij haar ondertussen wel geblockt. Blijkbaar vind het het dus niet zo'n probleem.....
dat is heel erg al die dingen uiteraard en vooral als haar eigen kinderen er ook tussen zitten ik zou dan toch de provider bellen om haar geheel te laten blokken sterkte met alles
Ik lees steeds we we we en dat zijn niet goed zit, maar naar mijn idee ligt het nu volledig bij je vriend. Ik zou ook niet zomaar haar blokkeren op zijn telefoon of weet ik het allemaal. Jullie zijn dan wel een stel maar toch met ieder een eigen leven, gedachte en geweten dus laat deze kwestie aan hem zelf over.
Maar vind hij het ook vervelend dt er nog steeds berichten komen? Zo ja dan zou ik zeggen dat hij haar moet blocken. Kan het niet zo zijn dat hij op deze manier toch nog een klein lijntje open wil houden bij zijn zus? Kan het verkeerd zien natuurlijk, maar dacht kan ook een optie zijn natuurlijk.
Dat idee heb ik ook. Waarom constant de berichten negeren als je het ook gemakkelijk kunt blokkeren en er helemaal niet meer mee bezig hoeft te zijn?
Sluit me aan bij Umm85. En als hij geen contact wilt, is ze makkelijk geblokkeerd. Ik bedoel hij negeerd haar, maar zij hem schijnbaar niet, en ze kan zien wanneer hij voor het laatst on is geweest, hem aanspreken dus etc.