Dag dames! Vandaag mijn eerste dag gedraaid als verkoopmedewerker bij een bedrijf. Dat betekend natuurlijk veel staan! Inmiddels heb ik best veel last van mijn rug en zijkanten van mijn buik. Nu vroeg ik mij af of zo'n band (even vergeten hoe ze nou precies heten...) goed is? En of het daadwerkelijk helpt tegen rug,- en buikpijn? En welke zou ik dan moeten hebben? Met andere woorden: ik ben op zoek naar dames met ervaring! Alvast bedankt! Liefs X
Ik heb laatst de anita band gekocht! Helpt heel goed tegen mijn buikpijn. Je mag hem alleen niet de hele dag dragen ivm met luie spieren.
Dank voor je reactie! Een dag werken is voor mij van 9-17:30 met een halfuur pauze (heb idd recht op meerdere pauzes, maar vind het nog niet nodig). Is dat te lang? Overigens werk ik niet iedere dag! 3-6 dagen in de week.
Sowieso meer pauzes pakken. Ik werk fulltime in een zaak waar ik de hele dag sta en op en neer ren, en ik pak een halfuur en daarnaast nog 20 min. Doe dit werk al heel wat jaren dus ben gewend om veel te staan maar zonder die 20 minuten extra zou ik het ook een stuk zwaarder hebben.
Ik zou hem gewoon lekker dragen! Ik werk niet meer en kan weinig. Dus mijn spieren zijn sowieso slap. Als ik vind dat ik de band wil dragen dan doe ik dat. Het is een advies wat ze geven. Maar ik zou hem die tijd gewoon dragen en als je last blijft houden minder gaan werken.
ik heb geen anita band, maar een ondersteunende band van prenatal. ik heb lichamelijk zwaar werk dus ik had het ding dan om. zodra ik thuis was deed ik hem af. kosten 12 euro geloof ik.
Heb de anita band en echt een heerlijk ding! Inderdaad alleen voor als je op pad bent maar als ik thuis ben moest ie af als advies...
Ik heb sinds een maand ook een anita band, en zou hem niet meer kwijt willen, was het geld waard. En zoals hierboven al beschreven ik doe hem ook na me werk af
Goedemorgen dames! Ik ga donderdag met vl naar de Prenatal, kijken wat ze daar zeggen! Kan ik ze ook gewoon even uitproberen natuurlijk Bedankt voor jullie reacties!
Ik heb ook de buikband van anita gedragen. Ik droeg ze hele dagen. Slecht? vast wel, maar het was mijn 7de zwangerschap en mijn spieren waren gewoon te slap om het zelf te dragen. Ik deed hem meestal 's avonds af, dan zat ik toch. Maar ik vergat dat nog regelmatig. Het geeft echt lekker steun hoor. Ik heb er 3 in maat m liggen. Je mag ze van mij overnemen hoor. Als je belangstelling hebt laat je het maar weten.